999 rezultate për

sane

Kërkohet nga Bayern Munich, Manchester City vendos shifrën e "kripur" për Sane Ylli i Manchester City Leroy Sane është përfolur shumë këtë merkato vere për një transferim të mundshëm drejt Bayern Mun
Bayern Munchen mohon se ka bërë ofertë për yllin e City Mediat e gjermanisë kanë thënë se Bayern Munich ka bërë ofertën e parë për sulmuesin anësor të Manchester City, Leroy Sa
Sane te Bayern, Guardiola ka gati 75 mln për zëvendësuesin Pep Guardiola mund të humbasë shërbimet e Leroi Sane këtë merkato vere, pasi Bajerni i Mynihut vazhdon të insistojë për
Sane tek Bayern, flet Guardiola: Jemi të trishtuar Leroy Sane është kthyer në objektivin e madh të Bayern Munich këtë merkato. SIkurse raportojnë mediat e huaja, kampionët
Guardiola për Sane: Nëse ai do të largohet, do të jem i trishtuar Pep Guardiola ka përsëritur dëshirën e tij që Sane të qëndroj te Manchester City përkundër kërkesës së madhe të Bayernit
Po dështon me Sane, Bayern Munich në sulm për bomberin e Premier League Bayern është duke kërkuar një sulmues për të zëvendësuar të larguarit Arjen Roben dhe Franck Ribery. Sipas mediave br
Presidenti i Bayern: Sane po vjen Bayern Munchen nuk kanë hequr dorë nga dëshira për të pasur në skuadër Leroy Sane. Trajneri i Manchester Cityt në një
Guardiola i tregon derën: Sane mund të largohet nëse nuk është i lumtur Pep Guardiola i ka hapur derën largimit të Leroy Sane nga Manchester City, duke i thënë gjermanit se mund të ikë nëse nu
Bayern "hap thesin", 165 milion euro për dy yje Bayern Munchen do të transferojë Leroy Sane dhe Nicolas Pepe për 165 milionë euro. Sane do të transferohet për 90 mil
Sane te Bayern? Flet Rummenigge Presidenti i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka folur për transferimin e mundshëm të sulmuesit të Manchester City
Bayern ofron 80 milion euro për Sane, City i thotë "JO" Me 17 lojtarë në organikë, Bayern Munichu ka filluar sot stërvitjet për ndeshjet parasezonale. Trajneri Niko Kovac ka
Sane zhbllokon rezultatin për Gjermaninë (VIDEO) Gjermania po fiton 0-1 në udhëtim te Bjellorusia. Ishte anësori i Manchester City, Leroy Sane, ai që shënoi për mysaf
Sane te Bayern? Reagon Rummenigge Numri një i Bayern Munich Karl-Heinz Rummenigge foli në lidhje me transfirmine Sane te klubi gjerman: "Ne nuk kemi p
Bayerni nuk blen James për shkak të Sane Bayern Munich ka vendosur të mos e shfrytëzojë opsionin që ka për James Rodriguez, për ta blerë përfundimisht. Është
Bayern bën ofertën e parë zyrtare për Sane Bayern Munich nuk heq dorë nga Leory Sane. Anësori i Manchester City-t ka gjetur shumë pak hapësira nga Guardiola dhe ta
E konfirmon Hoeness, nuk dorëzohemi për Sane Tashmë nuk ka asnjë dyshim që Bayern Munich është në negociata me Leory Sane. Këte e konfirmoi presidenti i klubit bavar
Drejtuesit e Bayern Munchen janë duke u marrë me transferimin e Sane Uli Hoeness ka konfirmuar se janë duke punuar për ta transferuar Leroy Sanen nga Manchester City. Disa ditë më parë,
Bayern nuk heq dorë nga ylli i Manchester City-t Bayern nuk dorëzohet për lojtarin e Manchester City-t Leory Sane teksa interesi sa vjen e shtoohet, shkruan Albeu.com.
Sane refuzon rinovimin me Manchester City-n, Bayern nis kontaktet me agjentin e lojtarit Leory Sane objektivi kryesor i Bayern Munich per sezonin e ardhshem. Anësori i Manchester City-t Leory Sane, ka refuz
Nuk i bindet Guardiolës, Manchester City nxjerr Sane në shitje Manchester City është gati të shesë Leory Sane në vërë. Sipas The Sun mendohet se mardhënjet mes gjermanit dhe spanjolli