Shorti i Champions League: LIVE të gjitha grupet dhe ndeshjet (VIDEO)
999 rezultate për

samsung

iPhone 8 do të përdorë veçori të Samsung Vazhdojnë të dalin detaje të reja rreth lançimit të iPhone të ri nga Apple. Një raport i ri, sidoqoftë, mbështet spek
Samsung me ekran të ri të lakuar për adhuruesit e video-lojërave Gjigandi korean i teknologjisë, Samsung pritet që së shpejti të sjellë ekranin e ri të lakuar, CH711. Ekrani i ri do
Samsung prezanton smartfonin që paloset Gjigandi i teknologjisë Samsung po punon për prezantimin e dy modeleve të celularëve që kanë aftësinë të palosen. Rap
Gjendet “sekreti”, ja çfarë duhet të ketë çdo shofer që mos të ketë më aksidente në rrugë (VIDEO) Aksidentet rrugore po shtohen çdo ditë e më shumë dhe janë pikërisht ato që kanë marrë qindra e mijëra jetë njerëzish në
Super shpikja e Samsung që mund të shpëtojë jetën e miliona njerëzve (VIDEO) Samsung ka sjell një teknologji të avancuar e cila do të ndihmojë në sigurinë e transportit dhe makinave. Çdo shofer
Samsung Galaxy S8, pa butonin “home” dhe portë kufjesh Samsung po ndjek gjurmët e Apple për sa i përket portave dhe butonave në modelin e ri Galaxy. Raportime të reja sugje
Pas Note 7, shpërthen edhe Samsung Galaxy J5 Ky vit përfundimisht nuk ka qenë viti më i miri i gjigandit korean Samsung. Ndonëse e filloi vitin fuqishëm me Galax
Galaxy S7 Edge vjen në ngjyrën “Blu Koral” Samsung ka lançuar telefonin Galaxy S7 Edge edhe në ngjyrën “Blu Koral”. Konfirmimi i parë erdhi nga Samsung Singapor q
Samsung tërheq 2.8 milionë makina larëse nga tregu, po shpërthejnë Sikur të mos mjaftonte vetëm skandali i serisë Note 7, Samsung po has probleme edhe me makinat larëse. Muajin e kalua
Samsung prezanton modelin e parë të telefonit me kapak (FOTO LAJM) Gjigandi i teknologjisë Samsung ka prezantuar një telefon me kapak, i cili do të do të quhet Samsung Ë2017. Samsung Ë
Kjo risi e “Samsung Galaxy S8” do të bëjë që përdoruesit të harrojnë “mankthin” e Note 7-ës Samsung duket se do të jetë kompania e parë që do të sjellë risinë që në pjesën e përparme shërben tërësisht si ekran.
"Galaxy S7 Edge" vjen me një ngjyrë të veçantë Samsung ka lançuar telefonin Galaxy S7 Edge edhe në ngjyrën “Blu Koral”. Disa aparate të kësaj ngjyre janë parë me
Njihuni me Samsung Galaxy S8 (VIDEO) Thashethemet që kanë dalë së fundi thonë se pajisja elektronike e gjeneratës së fundit do ketë një ekran 5.5 inç ultra H
Ja çfarë do të thotë emri "Samsung" Samsung është një ndër kompanitë më të mëdha në botë për krijimin e telefonave të mënçur, por a keni menduar ndonjëherë
Samsung Electronics Lançon Monitorin e Harkuar për Lojëra Quantum Dot Samsung Electronics prezantoi dje lançimin global të monitorit më të ri të lojërave, drejtues i industrisë. Monitori
Lajm i mirë për përdoruesit e Samsung, cilësitë e Note 7 integrohen në Galaxy S7 Pronarët e S7 dhe S7 Edge kanë filluar të vërejnë disa përditësime të reja në pajisjet e tyre që kanë sjellë tipare mbre
SHBA bllokon Samsung Galaxy Note 7 në udhëtimet me avion Prej disa ditësh është shkruar për Samsung Galaxy Note 7 si telefona të rrezikshëm që mund t’u shpërthejë bateria. D
Samsung tërheq përfundimisht nga tregu linjën Galaxy Note 7 Samsung ka tërhequr përfundimisht nga tregu linjën e telefonave Galaxy Note 7 pasi ka pasur probleme edhe me raundin e
Së shpejti Samsung sjell Galaxy S8 Pavarsisht ngjarjeve jo të këndshme të përjetuar përdoruesit e rregullt të Samsung me telefonin Galaxy Note 7, shumë shp
Kompania jep alarmin: Nëse keni këtë model "Samsung-u" fikeni menjëherë “Samsung” në Korenë e Veriut ka dalë në një deklaratë urgjente duke u kërkuar të gjithë atyre të cilët kanë blerë “Galax