999 rezultate për

samsung

"Çmendet" samsung, prezanton gjigantin me katër kamera (FOTO LAJM) Samsung laçoi zyrtarisht modelin me të ri, atë të Samsung Galaxy A9 i cili ka katër kamera. Samsung konkurroi fuqish
Huawei ia kalon Samsungut, planifikon smartphone që paloset Huawei po përpiqet që të prodhojë një smartphone të palosshëm përpara Samsungut.Samsung po ruan shfaqjen e inovacionit t
Dështon Samsung, i dërgon kontakteve të gjithë fotografitë personale Një anomali po shkakton shqetësim në mesin e përdoruesve të telefonave Samsung pasi një përdorues tha se fotografitë e t
Samsung prezanton versionin e ri Galaxy S9 dhe S9+ Samsung Electronics ka njoftuar daljen e versionit tw ri të ngjyrës Sunrise Gold për smartfonët Galaxy S9 dhe S9+. L
Një eksperiencë disa ditore me Samsung Galaxy S9 Samsung erdhi në fillim të këtij viti me Galaxy S9 dhe S9+ duke mos bërë shumë ndryshime në raport me paraardhësit e S8-
Galaxy S10 do të jetë me tre kamera Galaxy S10 pritet t'i sfidojë të gjithë smartphonet përsa i përket fotografisë. Sipas analistit KBI Securities Kim D
Samsung dhe Red Bull sfidojnë përdoruesit të ‘Shikojnë Pamjen e Madhe’ në një video të re të sporteve ekstreme Samsung Electronics Co., Ltd. zbuloi sot një video të re të sporteve ekstreme në bashkëpunim me Red Bull dhe skateborder
Ky është celulari më i mirë i vitit 2018 Celulari më i mirë tani është Samsung Galaxy S9 Plus Nëse jeni duke kërkuar për të gjetur se cili është smartphone më
539 milionë dollar gjobë, Apple triumfon pas 7 vitesh ndaj Samsung-ut Pas 7 vitesh gjyq, Apple ka triumfuar ndaj Samsung. Në përfundim të gjyqit, u vendos që Samsung t'i paguajë krijuesi
Samsung bën golin e radhës: Del J6 i ri Samsung Electronics Co., Ltd. prezantoi sot anëtarin më të ri të familjes Galaxy, Samsung Galaxy J6. Galaxy J6 kombinon
IPhone apo Samsung? Cilët janë telefonat më të shitur në botë Në krye të listës të telefonave më të shitur në botë ishte Apple iPhone X, me një pjesëmarrje në treg prej 3.5 për qind.
Udhëzues nga Samsung për Përdorimin Etik të Smartfonëve në Dasma Shmangni shkrepjen e fotografive gjatë ceremonisë; zakonisht ka një fotograf profesionist për këtë. Sigurohuni që të shi
Samsung vitin e ardhshëm do të sjellë në treg telefonin e palosshëm Smartfoni më i përfolur i palosshëm i Samsungut pritet të zyrtarizohet në muajin shkurt të vitit të ardhshëm. Mësohet
Shkeli të drejtën e patentës, paditet Samsung me 3 milionë dollarë Kompania koreane Samsung është paditur në një gjykatë në Teksas nga PACid technologies, e cila është një kompani amerika
Këta telefona Samsung do dalin jashtë funksionit Seria S6 e telefonave të Samsung ka dalë në shitje në vitin 2015 dhe shënoi një kapitull të ri për markën për shkak të n
Telefoni i parë me 512GB memorie mund të vijë nga Huawei Huawei mund të jetë prodhuesi i parë për të nisur një smartphone me 512GB memorie. Kjo është nga një hyrje e rregulla
Samsung dhe Disney krijojnë emojit magjike për Galaxy S9 e S9+ (FOTO LAJM) Samsung Electronics Co., Ltd. dhe Disney po sjellin në jetë personazhet aq shumë të dashura të Disney si Emoji AR për Ga
Samsung prezanton Galaxy S9 dhe S9+ në Shqipëri (FOTO LAJM) Samsung Electronics prezantoi në Tiranë smartfonët e rinj flagship të serisë Galaxy dhe pikërisht Samsung Galaxy S9 dhe
Samsung prezanton Galaxy S9 dhe S9+ në Shqipëri (FOTO LAJM) Samsung Electronics prezantoi sot në Tiranë smartfonët e rinj flagship të serisë Galaxy dhe pikërisht Samsung Galaxy S9
Zbardhen shifrat, sa do të kushtojë Samsung S9 dhe S9 Plus Me dizajn pothuajse të njëjtë u prezantua në Kore, Samsung S9/S9+ me disa risi të reja. Ai do të hidhet në treg më 16