999 rezultate për

sampdorias

Samuel Eto'o në tribunën e "Marassi"-t (FOTO LAJM) "Samp, jam gati për sfidën e re". Sulmuesi kamerunas Samuel Eto'o ka kaluar vizitat mjekësore dhe është ulur në tribunën
Samuel Eto'o, goditja e madhe e Sampdorias (FOTO LAJM) Është dita e Samuel Eto'o dhe aventurës së tij të re te Sampdorias. Ish ylli i Interit ka zyrtarizuar kalimin te skuadra
Drithëruese! Ja si u thirr emri i Shaqirit në "San Siro" (VIDEO) Ndeshja e parë si titullar dhe shënon gol. Ky është Xherdan Shaqiri, ylli i ri i Interit, i cili ishte deçiziv në kualif
Inter fiton kundër Sampdorias, Shaqiri debuton me gol (VIDEO) Inter ka arritur të fitojë 2-0 kundër Sampdorias falë një goli të Xherdan Shaqirit dhe të Ikardit. Shaqiri shënoi pas
Eto'o i Sampdorias, debuton kundër Interit Ja ku vjen goditja e madhe e Massimo Ferreros. Samuel Eto'o rikthehet në Serie A, kësaj rradhe jo për të veshur fanellën
Agjenti: Eto'o i ka thënë "Po" Sampdorias Claudio Vigorelli, agjenti i Samuel Eto'o, ka folur për të ardhmen e sulmuesit të Everton gjatë një interviste për "Il S
Anderson magjik, Lazio merr vendin e tretë (VIDEO) Në "Olimpico" fluturon Lazio. Ndeshja e parë e vitit 2015 në Serie A mes skuadrës kryeqytetase dhe Sampdorias foli tërës
Ferrero: Balotelli, eja te Sampdoria! Presidenti i Sampdorias i hap dyert Mario Balotellit. Në një intervistë për "Gente" Massimo Ferrero ka rrëfyer planet e
Gazetari italian: Sampdoria do Sokol Cikalleshin Sokol Cikalleshi pranë Serie A. Lajmin bombë e dha eksperti i merkatos së "Sky Italia", Gianluca Di Marzio pas derbit Pa
Guarin: Nëse mundim Romën jemi shëruar plotësisht Për kolumbianin Fredy Guarin, fitorja kundër Dnipros, ndonëse me inferioritet numerik, tregon përgjigjen e fortë që ka d
Presidenti i Sampdorias: I kam thënë Morattit futi një shkelm këtij filipinezit (VIDEO) Presidenti i Sampdorias Ferrero është shprehur se i ka thënë moratit "futi një shkelm këti filipinezit", duke i'u referu
Festa e çmendur e presidentit të Sampdorias (FOTO) Sampdoria mposhti mbrëmë Genoan në derbin gjenovez me rezultatin 1-0, por ajo që ra në sy ishte edhe festa e çmendur e p
Gabbiadini-Okaka Show, Sampdoria mposht Torinon (VIDEO) Sampdoria e Sinisa Mihajlovic siguron fitoren e parë sezonale në Serie A pasi kaloi 2-0 Torinon në "Luiggi Ferraris" me
Alessio Romagnoli tek Sampdoria Mbrojtësi i Romës, Alessio Romagnoli, është dhënë në huazim tek skuadra e Sampdorias. 19-vjeçari ka luajtur 13 ndesh
Shkodran Mustafi ëndërron "Brazil 2014" Shkodran Mustafi ëndërron të luajë në Botërorin e Brazilit me Gjermaninë. Në një intervistë, mbrojtësi i Sampdorias në S
Atalanta triumfon ndaj Sampdorias (VIDEO) Atalanta ka arritur një fitore të rëndësishme në takimin e sotëm të Seria A duke mundur Sampdorian me rrezultat 3-0 duke
"Balotelli nuk është i keq, po rritet" Pengesa e rradhës për Milanin do të jetë Sampdoria. Pas humbjes në Champions League ndaj Atletico Madrid, kuqezinjtë duh
Roma leksione futbolli Sampdorias (VIDEO) Roma ka mposhtur Sampdorian me rezultatin 3-0, dhe ka ngushtuar diferencën në 9 pikë me Juve ku ka edhe një ndeshje për
Derbi i Sampdorias, vendos Maxi Lopez (VIDEO) Derbi i Genova-s është një ndër më të ndjerit në Itali dhe kjo u vërtetua dhe nga koreografia e jashtëzakonshme e tifoze
Lëndohet Behrami, thyen gishtin e këmbës Valon Behrami ka thyer gishtin e madh të këmbës së majtë. Kjo u vërtetua pas vizitës mjekësore në Ausburg të Gjermanisë,