999 rezultate për

sampdorias

Shijoni golin spektakolar të Ronaldos ndaj Sampdorias(VIDEO) Vetem nje minut i eshte dashur skuadres se Juventus per te kaluar ne avantazh ndaj Sampdorias. Golin per bardhezinjte
Çmendet presidenti Sampdorias, po mundëm Juventusin do ti bëj flokët si Nainggolan "Kam flokë të gjatë, i kam mbajtur gjithmonë kështu, por nëse fitojmë ndaj Juventusit, do t’i pres të gjitha, do t’i bëj
Fabio Quagliarella nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli, rinovon me Sampdorian Fabio Quagliarella nuk ka ndermënd të tërhiqet nga futbolli luajtur. Edhe pse eshte 35 vjec ai po kalon një formë mjaft
Miranda pranë largimit, Interi shigjeton futbollistin e Sampdorias Mbrojtësi Miranda është i pakënaqur tek Interi shkak janë bërë hapsirat e pakta që ai ka në formacionin titullar, teksa
Barazimi kundër Sampdorias, tifozët e Lazios akuzojnë Strakoshan Nuk mbajnë më nervat tek tifozeria e LaZios pas barazimit të fundit në “Stadio Olimpico” kundër Sampdorias. Shkak është
Presidenti Sampdorias nën hetim për mashtrim dhe pastrim parash Një skandal ka ndodhur në Serinë A. Presidenti Sampdorias Massimo Ferrero, akuzohet nga drejtësia italiane për mashtrim
Roma dyfishon rezultatin ndaj Sampdorias (VIDEO) Skuadra e Romës ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Sampdorias. Ka qenë sulmuesi Patrick Schik ai që ka shënuar
Roma zhbllokon sfidën ndaj Sampdorias (VIDEO) Skuadra e Romës ka zhbllokuar ndeshjen në minutën e 19 përballë Sampdorias. Gabriel Jesus ishte autori i golit për v
Ylli i Interit pritet të largohet në janar Skuadra e Interit mund të humbasë një prej shtyllave të mbrojtjes në merkaton e ardhshme. Bëhet fjalë për braizlianin Jo
Zyrtare: Spallettit i hiqet dënimi me një ndeshje pezullim Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, e ka fituar apelin kundër pezullimit me një ndeshje mos lojë, pas kartonit të kuq
Zyrtare: Trajneri i Interit dënohet nga Komisioni i Disiplinës Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, është suspenduar me një ndeshje pas kartonit të kuq në fund të takimit që Interi
Presidenti i Sampdorias tallet me De Laurentiis Sampdoria mposhti Napolin me rezultatin 3-0 në sfidën e vlefshme për javën e tretë të Serisë A. Gregoire Defreli dhe
Tragjedia Morandi, tifozët e Sampdorias shesin fanella për të "ndërtuar" qytetin Pas tragjedisë së 14 gushtit të shumta kanë qënë ndihmat për të mbijetuarit e fatkeqësisë së Ponte Morandi në qytetin e
Klubi italian "prezanton" Sergio Ramos (FOTO LAJM) Klubi italian i Sampdorias i ka habitur të gjithë me postimin e fundit në TWitter. Bëhet fjalë për një foto të Sergi
Është zyrtare: Sampdoria blen Ronaldon Skuadra e Sampdoria në Itali ka zyrtarizuar blerjen më të fundit, dhe ka zgjedhur ta zyrtarizojë në faqen e tyre të Face
Në Itali e bëjnë zyrtare, mesfushori kosovar tek Sampdoria Valon Berisha një nga lojtarët më kyç të Kosovës dhe Salzburg është gati ta lëri ekipin e tij dhe të shkojë në Serinë A.
Juventusi shënon edhe golin e tretë ndaj Sampdorias (VIDEO) Juventusi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium". Autori i golit është mesfushori gjerma
Juventus dyfishon rezultatin ndaj Sampdorias (VIDEO) Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtësi gjerma
Juventus kalon në avantazh ndaj Sampdorias (VIDEO) Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi kroat, Mario
Shtohet lista për Icardin, së fundmi edhe i "pangopuri" Mourinho e do atë Sipas Sun në gjurmët e Icardit është vënë edhe Manchester Unitedi. Jose Mourinho duket se nuk është i ngopur nga sulm