999 rezultate për

sampdorias

"Hap krahun" edhe Bennacer, Milani me tre mungesa të rëndësishme ndaj Sampit Milani vijon të jetë në krye të kampionatit italian, por Juventusi dhe interi po tregojnë shenja rritjeje dhe tani janë
Presidenti i Sampdorias sërish protagonist: Koronavirusi nuk vret, koha t’i rikthehemi normalitetit Presidenti i Sampdorias Massimo Ferrero është bërë shpesh protagonist me mënyrën e të festuarit në shkallët e stadiumit
Plas keq Sampdoria, kërcënime dhe plumba për Masimo Ferreron Situatë absurde te klubi i Sampdorias, me tifozët që kanë kaluar çdo limit në betejën e tyre kundër presidentit Masimo F
ZYRTARE/ Candreva largohet nga Interi, mbetet po në Serie A Antonio Candreva është futbollisti më i ri i klubit të Sampdorias. 33-vjçari italian në sezonin e ri do të luajë nën
Debutoi si trajner, Pirlo analizon ndeshjen ndaj Sampdorias Trajneri i Juventusit Andrea Pirlo foli për Sky Sport pas suksesit kundër Sampdoria në debutimin e tij te stoli bardhezi
Ky do të jetë partneri i Ronaldos në sulm për ndeshjen e parë të Serie A Juventus pritet të aktivizojë përforcimin e ri, Dejan Kulusevski në xhiron e parë të Serie A ndaj Sampdorias. Dejan K
Super Zlatan, Milani kalon në avantazh ndaj Sampdorias (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Sampdorias në shtëpinë e këtyre të fundit. Zlatan Ib
Shampanjë, cigare dhe shkumë rroje, shikoni si e feston Sarri titullin kampion (VIDEO) Maurizio Sarri ka fituar për herë të parë në karrierë Scudetton. Pas fitores ndaj Sampdorias (2-0), Zonja e Vjetër e
Conte beson se Interi është ende në garë për fitimin e kampionatit Inter renditet në vendin e tretët në Serie A, teksa u rikthyen në aksion me një fitore 2:1 ndaj Sampdorias të dielën mbr
Interi triumfon ndaj Sampdorias, 6 pikë larg kreut (VIDEO) Interi ka fituar 2-1 përballjen në shtëpi ndaj Sampdorias. Zikaltërit e nisën mirë takimin teksa që në minutë e 10 Lu
Inter-Sampdoria, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe Sampdorias. Pas eliminimit nga Kupa e Italisë, Interi i
Inter - Sampdoria, formacionet e mundshme: "Zikaltërit" ende në lojë për titullin Interi do të luaj sot ndeshjen e prapambetur me Sampdorian ku do ti duhet ti bëjë llogaritë pa Stefano Sensin dhe Marcel
Presidenti i Sampdorias plas "bombën": Ky kampionat duhet mbyllur këtu A duhet vazhduar kampionati në këtë sezon në Itali apo duhet mbyllur këtu? Kjo është pyetja që bën shumëkush, edhe pse U
Lajm i mirë nga Serie A, futbollisti i Sampdorias shërohet nga koronavirusi Një lajm i mirë po qarkullon së fundmi në mediat italiane. Futbollisti i Sampdorias, Omar Kolej, rezulton tashmë të
Shkon në 6 numri i lojtarëve të prekur me koronavirus te Sampdoria Tjetër lojtar i Sampdorias është konfirmuar me koronavirus. Lojtari i gjashtë i prekur me koronavirus te skuadra e Sa
Shkëlqen Napoli, "poker" Sampdorias (VIDEO) Fitore mes drithërimash e Napolit në transfertë me Sampdorian në ndeshjen e përmmbyllëse të javës së 22-të të Serisë A.
Milani luan sot ndaj Sampdorias, lajm jo i mirë për Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic pret paraqitjen e tij të parë pas rikthimit në Milan, gjatë këtij afati kalimtar të janarit. Ylli
Juventus ia del përballë Sampdorias, Ronaldo realizon supergol (VIDEO) Juventusi ia ka dalë me sukses të marrë 3 pikë të arta në transfertë përballë Sampdorias, shkruan Albeu.com. Bardhezi
Ndeshja me Sampdorian, Sarri pyetet për treshen Ronaldo, Higuain dhe Dybala Në prag të ndeshjes mes Juventusit dhe Sampdorias, Maurizio Sarri ka folur për mediat në konferencën e zakonshme për sht
Stoli i Sampdorias, Ranieri i zë vendin De Biazit? Në Itali e bëjnë fakt të kryer. Claudio Ranieri do të jetë trajneri i ri i Sampdorias, duke parakaluar kështu ish-trajne