999 rezultate për

saimir

Përgjimi 3/ Vjedhja e zgjedhjeve në Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë (VIDEO) Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
Momenti kur Saimir Tahiri hyri në gjykatë (FOTO LAJM) Ditën e sotme ish ministri i brendshëm Saimir Tahiri, është vendosur përballë Gjykatës së Krimeve të rënda. Nën Tahi
Saimir Tahiri mbërrin në gjykatë Pak minuta më parë ish ministri i brendshëm Saimir Tahiri është paraqitur në Gjykatën e Krimeve të rënda. Sot pritet
KPK konfirmon rikonfirmon në detyrë Prokurorin e Saimir Tahirit Komisioni i pavarur i kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin e Krimeve të Rënda Vladimir Marën. Mara është n
Basha: Rama erdhi në pushtet nga paratë e krimit Kryetari i Opozitës Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat përveç se ka folur mbi gjëndjen aktuale ne vend ka sjellë
Saimir Tahiri zbulon të zotët e vërtetë të PS Sot Partia Socialiste e Shqipërisë festoi ditëlindjen e saj të 28. Padyshim urimet nuk kanë munguar nga përsona që ja
"Ç'a tersi! E dija që do ndodhte": Dalin përgjimet të arrestuarëve për grabitjen e Rinasit Policia ka arrestuar gjashtë persona deri më tani për grabitjen e Rinasit ndërkohë që nuk asnjë gjurmë të Klement Çalës
U filmua duke kënduar me Saimir Tahirin, flet Eneda Tarifa (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri më datën 5 prill u filmua duke performuar së bashku me këngëtaren e njohur Eneda
Saimir Tahiri bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e parë dhe emrin (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto
Caktohet data e e daljes në gjyq për Saimir Tahirin Krimet e Rënda caktojnë datën 19 qershor për seancën e parë ndaj ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit, i cili akuzo
Erion Veliaj flet për Saimir Tahirin: Nuk ka qenë asnjëherë konkurenti im në PS Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur për herë të parë për marrëdhëniet me Saimir Tahirin, dhe atë që ai
Saimir Tahiri harron hallet, e "djeg" me këngëtaren e njohur në një klub (VIDEO) Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është një nga emrat më të lakurar të politikës shqiptare për shkak të akuzave nda
Saimir Tahiri sërish baba, i një vajze apo i nje djali? Gruaja e ish-ministrit te Brendshem, Saimir Tahiri eshte në javët e fundit të shtatzënisë. Ardhja në jetë e një fëmi
Ish-ministri mbron Saimir Tahirin: Proces i montuar Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar për procesin gjyqësor që po zhvillohet në drejtim të Saimir Tahirit, duke thënë se
Gjykata merr vendimin për Saimir Tahirin Trupi gjykues i Gjykatës së Krimeve të Rënda ka vendosur që të mos pranojë kërkesën e Saimir Tahirit për pushimin e çësh
Trupi gjykues tërhiqet për të marrë vendimin për Saimir Tahirin Po vijon maratonë që prej paradites së sotme senaca gjyqësore ndaj Saimir Tahirit, i akuzuar për trafik ndërkombëtar dro
Sot seanca për Saimir Tahirin, çfarë do të kërkojë avokati i tij Ditën e sotme pritet që të zhvillohet seanca e radhes për ish-Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Ndërkohë ne seancë
Flet avokati i Saimir Tahirit: Çfarë do të kërkojmë ne Sapo kanë dalë nga Gjykata Krimeve të Rënda, avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia, ka dhënë një deklaratë për mediat k
Tahiri nuk përmbahet, ofendon disa herë gazetarin në studio Ish-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka shpërthyer keq sot nga telefoni për studion e opinion, pasi gazetari Basir Col
Video shantazhuese për politikanët? Si përgjigjet Tahri Ish ministri i Brendshem Saimir Tahiri ishte ditën e sotme tek Krimet e Rënda për tu njohur me akuzat në prokurori. N