999 rezultate për

saimir

Prokuroria kërkon 12 vite burg, sot jepet vendimi për Saimir Tahirin Ditën e sotme Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar do të shpallë sot vendimin për ish-Min
KPK shkarkon nga detyra gjyqtaren e Saimir Tahirit Eshtë shkarkuar nga detyra anëtarja e gjykatës së Posaccme të Apelit për Korrupsion, Zn. Nure Dreni. Vendimin e ka m
U lirua një ditë më parë nga burgu dhe OFL i çoi sot letrën, si e kërcënonte gardianin Saimir Gjipali Në ditë pas lirimit nga burgu, Operacioni Forca e Ligjit i ka trokitur në derë Saimir Gjepalit, i arrestuar me grupin Av
U dënua vetëm me shërbim prove, Prokuroria nuk heq dorë e kërkon 12 vite burg për Tahirin Gjykata e Apeli të Krimeve të Rënda ka shtyrë për në 24 qershor, seancën për dhënien e vendimit për ish-ministrin e Bren
Thumbon Saimir Tahiri: Isha dhe mbetem ministri më i mirë i Ramës Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në përfundim të seancës së sotme, deklaroi se ka qënë dhe mbetet ministri më i mi
Saimir Tahiri nuk ndalet: Kërkoj pafajësi të plotë! Ditën e djeshme pritej të zhvillohej një seancë gjyqësore ndaj ish-ministrit Tahiri dhe ish-drejtuesit të Policisë Vlorë
“Nuk është çështje e ngutshme”, çfarë vendosi gjykata për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën Gjykata e Apelit në Tiranë ka shtyrë seancën e planifikuar sot për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, dhe ish-drej
E pranoi vetë, Saimir Kodra i infektuar me koronavirus Moderatori shqiptar Saimir Kodra i emisionit "Stop" në TV Klan është infektuar me COVID-19. Këtë lajm e ka deklaruar
Çfarë ndodhi te skena kritike e “Dedës” në shtyllë, rrëfehet Saimir Kumbaros (FOTO LAJM) “Stanislavski thoshte që në radhë të parë duhet të jesh njeri, pastaj artist. Rikard Ljarja ishte njeri, por edhe artist
Zbulohet data, kur do të përballet Tahiri me drejtësinë Ish ministri Saimir Tahiri do të përballet me Gjykatën e Posaçme të Apelit në 12 Mars. Për Tahirin u dha një dënim me
Në shtëpinë e Saimir Tahirit sot ka festë, poston foton e adhurueshme familjare (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tashmë është shkëputur nga politika dhe duket më i lidhur se kurrë me familjen e
E FUNDIT/ Kush janë tre gjyqtarët që kanë në dorë fatin e Tahirin Është hedhur shorti për trupën gjykuese për çështjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri në gjykatën e Apelit.
Me 5 muaj vonesë: Çohet në Gjykatë dosja e Saimir Tahirit dhe Jaeld Çelës Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dorëzuar ditën e djeshme në Gjykatën e Posaçme të Apelit dosjen
Tronditëse: Mësuesi në Fier dhe kolegu i tij bënin seks me të njëjtën vajzë njëri pas tjetrit Të tjera dëshmi tronditëse kanë dalë në dritë për abuzimet e mësuesit “zhigolo” të shkollës së mesme artistike “Jakov Xo
SPAK kthen në polici dosjen e OFL të rivalit të Aldo Bares SPAK ka rikthyer në polici dosjen e dorëzuar nga OFL për Saimir Taullaun, ndërsa kërkohen më shumë dokumente për sekuest
Saimir Kodra feston ditëlindjen, "Stop" i bën surprizën e bukur live (VIDEO) Ditën e djeshme gazetari Saimir Kodra feston ditëlindjen. Ai mbush 46 vjeç dhe këtë mbrëmje është surprizuar nga stafi i
Saimir Tahiri financon një kompani lobimi në Amerikë Ish-ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Saimir Tahiri ka angazhuar një kompani amerikane për të komunikuar me “komuniteti
Prokurori amerikan sygjeron dënimin e Saimir Tahirit: Mesazh i mirë për shqiptarët Për prokurorin federal amerikan Gjon Junçaj dënimi i ish-ministrit Tahiri, është një mesazh i mirë për njerëzit. Në n
A e shiti PS-ja Saimir Tahirin? Spiropali tregon të vërtetën Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali bashkë me deputetin Ervin Bushati u caktuan nga Kryesia e PS-s
Nga Saimir Tahiri te Arbër Çekaj, çështjet e "nxehta" që merr në dorë Gjykata e Posaçme Reforma në drejtësi ka shkaktuar ndryshime shumë të ëmdha në vendin tonë ndërsa Gjykata e Krimeve të Rënda është drejt m