999 rezultate për

ryan

Aksidenti fatal i Kobe Bryant, publikohet raporti paraprak Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transportit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në më pak se dy javë nga aksidenti tragjik
Bashkëshortja e Bryant, ftesë me 24 flutura publikut për të përkujtuar Kobe dhe Gianna (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Kobe Bryant, Vannessa Bryant nëpërmjet rrejtit social 'Instagram' ndau një ftesë për përkujtimoren e bas
Ceremonia mortore e Kobe Bryant më 24 shkurt në Los Angeles Ceremonia mortore dhe varrimi i Kobe Bryant, vajzës së tij Xhiana dhe shtatë personave tjerë të cilët humbën jetën në fa
Humbi jetën në mënyrë tragjike, kur do të bëhen homazhet në nder të Kobe Brayant Një ceremoni e madhe do të organizohet më 24 shkurt në “Stapls Center” në Los Angles Lakers, për të bërë homazhe për nde
Lajmi i rremë për vdekjen e bashkëshortes se Kobe Bryant merr "dhenë" (FOTO LAJM) Disa ditë pasi bashkëshorti i saj Kobë Bryant dhe vajza Gianna ndërruan jetë nga ai aksident tragjik, në internet po qa
Publikohen audiot e thirrjeve pas rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Telefonatat kanë qenë të shumta në Policinë e Los Angelos pas rrëzimit të helikoperit të Kobe Bryant. Sipas audio xhi
Aksidenti fatal i Bryant, thyen heshtjen e dashura e parë e legjendës Vdekja tragjike e Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13 vjece, Gianna bëri që të famshëm nga e gjithë bota të reagojnë duke
Ylli i Dortmund ia dedikon golin Kobe Bryant (VIDEO) Burussia e Dortmund është duke fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Union Berlinit. Ndeshja u zhbllokua nga Sancho
Lot dhe lule, homazhe drithëruese të LA Lakers për Kobe Bryant Kujtime, emocione dhe lot. Përpara, gjatë dhe pas ndeshjes kundër Portland, Lakers i kanë bërë homazhet në “Staples Cent
Detaje të reja nga aksidenti tragjik i Kobe Bryant, çfarë nuk zbatoi piloti Kompania që zotëron helikopterin që transportonte basketbollistin Kobe Bryant, vajzën e tij dhe shtatë të tjerë nuk isht
Për herë të parë në publik, nëna e Kobe Bryant nuk mban dot lotët (FOTO LAJM) Nëna e Kobe Bryant, Pamela është parë për herë të parë në publik pas vdekjes tragjike të djalit dhe mbesës, në një aksid
LeBron James solidarizohet me një tatuazh për vdekjen e Bryant LeBron James një jetë ishte "armiku" i Kobe Bryant në basketbollin amerikan pasi dy yjet e këtij sporti duelonin se kush
Pas vdekjes tragjike të Bryant, komania merr vendimin drastik për helikopterët Kompania "Island Express" që zotëronte helikopterin "Sikorsky S-76B" ka pezulluar të gjitha aktivitetet e saj pas tragje
Helikopteri i Kobe Bryant kishte probleme serioze: 3 gjërat që i munguan CNN raporton se "Sikorsky S-76", helikopteri me të cilin u aksidentua Kobe Bryant nuk kishte një sistem terreni dhe para
"Jemi të shkatërruar", Lakers dalin me deklaratë për Kobe Bryant Lakars ka lëshuar një deklaratë katër ditë pasaksidentit tragjik të Bobe Bryant. "Jemi të shkatërruar dhe kemi pësuar
Del fotoja e fundit e Kobe Bryant para aksidentit fatal (FOTO LAJM) Me shumë gjasa kjo është fotoja e fundit e Kobe Bryant para aksidentit tragjik. Ditën e shtunë idhulli i tij, 13-vjeç
"Na mungon thellësisht i dashur Kobe", Beyonce kujton legjendën e NBA-së (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Beyonce është ndër personat e fundit që ka reaguar pas aksidentit fatal të Kobe dhe vajzës
O’Neal ‘shpërthen’ në lot duke folur për Kobe Bryant (VIDEO) Shaquille O’Neal shpërtheu në lot në momentin kur fliste për ndarjen nga jeta në mënyrë tragjike të Kobe Bryant, me të c
Vuçiç mund të kishte fatin e Kobe Bryant, helikopteri i tij shfaq probleme në ajër (VIDEO) Aleksandër Vuçiç, presidenti i Serbisë sot për pak sa nuk është përfshirë në një incident ajror. Helikopteri me të ci
Biondja e Champions shfaqet sërish për Kobe Bryant (FOTO LAJM) Biondja seksi që u bë famshme në finalen e Champions League 2019 ka bërë një tjetër verprim të ngjashëm, këtë herë ka nd