999 rezultate për

rrugor

Me 180 km/h, policia ka një mesazh për shoferët Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar dhe sot në mbrëmje kontrollet në rrugë kundër shoferëve që thuejnë rregullat e qarku
Trafik i rënduar te Dogana, policia ben njoftimin e rëndësishëm Policia Rrugore e Tiranës ka bërë një njoftim lidhur me situatën e qarkullimit pas situatës së krijuar në zonën e “Astir
E hënë e zezë, një tjetër viktimë nga aksidentet rrugore Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pas mesnate në aksin rrugor që lidh lagjen Gerhot me rrugën nacionale në Gjiro
Policia Rrugore shton shërbimet, apel shoferëve: Bëni kujdes! Policia Rrugore, nisur nga moti i keq me reshje të dendura shiu në disa zona të vendit, apelon për të gjithë drejtuesit
Po "fluturonin" në autostradë, radari kap makinat me 200 km/h (VIDEO) Të dashuruar pas shpejtësisë aq shumë sa nuk marrin parasysh rrezikun. Gjatë mbrëmjes së djeshme, deri në pak pas me
Parandalohet tragjedia në rrugë, gabimi që bëri shoferi i autobuzit Një aksident i rëndë është parandaluar nga Policia rrugore në Tiranë. Drejtuesi i një autobuzi është kapur teksa kal
Rama se prish terezinë për atentatin ndaj prokurorit: Po kërcet kallashi o kryeministër! Kryeminsitri Edi Rama pak ditë më parë akuzoi prokurorin Arjan Ndoj për lidhje me bandat kriminale. Por pavarësisht
Policia u bën zbobin shoferëve, 2078 gjoba dhe 34 të arrestuar 2078 masa administrative dhe mbi 34 të arrestuar në kuadër të një operacioni të Policisë Rrugore në harkun e 24 orëve në
Alarmuese! 100 mijë shoferë shqiptarë qarkullojnë në rrugë nën efektin e lëndëve narkotike Të udhëtosh me automjet në autostradës Tiranë-Durrës, është një sfidë më vete dhe e rrezikshme. Si ky drejtues mjeti ka
"Tapë" në timon dhe pa leje drejtimi, policia merr masa për shoferët Gjatë 48 orëve të fundit, në të gjithë vendin, 31 drejtues mjetesh në pranga, 16 vetëm në Tiranë, 186 patenta të pezullu
Shefi i rrugores flet për aksidentin e frikshëm të vëllait të deputetes: Ishte i pavetëdijshëm Në datën 20 tetor, vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti, humbi jetën në një aksident të frikshëm në tunelin E
Shpejtësi dhe çmenduri në rrugët e Tiranës, shoferët e përdorin rrugën si pistë avioni Vazhdojnë akoma rastet e frikshme të shoferëve që i thyejnë rregullat e qarkullit hapur. Duket se këmba në gaz iu shk
Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore Shkarkohen nga detyra 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist pas një debati me shefin
Transferohen tre shefa të rrugores, nuk lejuan lëvizjen pa kriter të kamionëve të ndërtuesve të preferuar Mjetet e tonazhit të lartë dhe urbanët vijojnë të jenë shkaktarët kryesor të krijimit të trafikut në Tiranë. Pas kro
Bilanc lufte, në vetëm 9 muaj 157 të vdekur nga aksidentet rrugore Pak metra në dalje të tunelit të Krrabës, në drejtim të Elbasanit, mbrëmjen e së shtunës ndodh një aksident ku humb jetë
Policia Rrugore në aksion: Qindra gjoba dhe 67 procedime penale brenda javës Vetëm gjatë një jave Policia Rrugore ka proceduar penalisht 67 drejtues mjetesh për drejtim mjeti në mënyrë të parregull
Policia kap shoferin "kamikaz" në Tiranë, po ecte me 195 km/h (VIDEO) Kontrollet e përnatshme që bën Policia Rrugore në Tiranë, ka nxjerrë edhe njëherë në pah çmenduritë që bëjnë shoferët ka
Shmangni këtë aks rrugor në Shqipëri gjatë mbrëmjes së sotme! Punimet në nëpër akse të rëndësishme në vend shpesh bëhen burim i madh trafiku e në rastet më të këqija edhe aksidente.
Shoferë kujdes! Nga sot ky aks do të jetë i bllokuar për një javë Shoferët e makinave duhet të shmangin aksin Orikum-Palasë përgjatë një javë në orarin 21:00 e mbrëmjes deri në 05:00 të
Nisin punimet, ky aks për një javë do të jetë i bllokuar Policia rrugore njofton se për një javë nga ora 21:00 e mbrëmjes, e deri në orën 05:00 të mëngjesit se aksi rrugor Orik