999 rezultate për

rrjetet

Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Këngëtari shqiptar humb njeriun e afërm: Dhimbja për ty nuk do të shuhet kurrë Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtari shqiptar nga Kosova, Meda, njofton se ka humbur tezen e tij. Ai ka p
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Spaja konfirmon dëmtimin e Sergio Busquets, nuk dihet sa do të mungojë Ka qenë një mbrëmje për t’u harruar ajo e djeshmja për Spanjën. Iberikët u ndalën nga Zvicra (1-1), në ndeshjen e vlefsh
Diletta Leotta, shpërthyese nga palestra (VIDEO) Diletta Leotta, gazetarja e "Dazn" gjithomnë i përkushtohet trupit të saj. Modelja seksi ka postuar disa imazhe ne r
Pse mediat në SHBA shpallin fituesin e zgjedhjeve? 51 zgjedhje të ndryshme – një në secilin shtet dhe një tjetër në Uashington DC. Secili shtet me rregulla dhe rregullore
Fjolla Morina poston foton me dy njerëzit më të shtrenjtë, nuk është i dashuri (FOTO LAJM) Ajo herë pas here ka qenë në qendër të vëmendjes, por së fundmi emri i saj është ndër më të lakuarit në media dhe rrjete
Ku është zhdukur Fero? Arbenita rikthen reperin (VIDEO) Në shtator të këtij viti, pa pritur e pa lajmëruar, Fero u zhduk nga rrjetet sociale duke merakosur fansat e tij. Ai
Tre gjëra në rrjetet sociale që mund t'u ndëshkojnë Ka shumë gjëra të cilat mund t’i bëni çdo ditë dhe t’i pengoni personave të tjerë. Ajo se çfarë postoni në rrjetet so
Po kalon një super formë, Ibra rikthehet në Kombëtare? Zlatan Ibrahimovic ka gjetur formën më të mirë pas rikthimit në Serie A te Ac Milan. 39 vjeçari si duket po mendon pë
Mashtrimet në rrjetet sociale, eksperti: Mos bëni transferta parash Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel u fol në lidhje me mashtrimet që bëhen me anë të platformave
U zhduk nga rrjetet sociale, ç’po ndodh këto kohë me Feron? Pas ndarjes së bujshme me modelen Arbenita Ismajli, e cila s’kalon asnjëherë pa marrë vëmendjen e mediave, Fero u “zhduk
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
Meta uron Berishën për ditëlindje: Pranvera pa fund doktor Presidenti Ilir Meta ka uruar publikisht ish-kryeministrin Sali Berisha me rastin e ditëlindjes. Berisha mbush sot 76
Testi që është bërë viral në rrjetet sociale! Gjeni sa rinocerontë janë në këtë foto (FOTO LAJM) Vlerësoni aftësinë tuaja vëzhguese me këtë sfidë e cila është bërë virale kohët e fundit në rrjetet sociale. Shikojëni f
Armenët ngrenë flamurin e bardhë, dalin pamjet e sulmeve nga azerët (VIDEO) Lufta është e ashpër mes Azerbajxhanit dhe Armenisë në rajonin e Nagorno Karabakhut me një numër të madh viktimash nga t
Coutinho dhuron "show", driblon në mënyrë spektakolare arbitrin (VIDEO) Coutinho shkëlqeu në ndeshjen e parë ndaj Villarealit. Për një moment, Coutinho turpëroi edhe gjyqtarin kryesor të n
Rrjeti nxjerr zbuluar Dojna Memën, është e dashuruar me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) "Në jetë duhet të gjesh dikë që të dashuron, kujdeset për ty dhe të bën foto të bukura.", ishin këto fjalët e Dojnës vet
Mos i humbisni: Provimi i Suarez një mashtrim, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Sapo u përhap lajmi për provimin e Suarez që rezultoi i manipuluar në Universitetin e Perugia, rrjetet sociale u lëshuan