999 rezultate për

rrezikon

Qeshni me lot, djaloshi që rrezikon por e pëson keqazi (VIDEO) Shumë nga ne njohim personin që çon pesha e shfaqet si i fortë për këtë gjë. Ngjashëm veproi edhe personi në këtë vid
Shpëtoi adoleshentin, shoferi i autobusit rrezikon punën Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëll
E puthi dikush me herpes, foshnja e sapolindur rrezikon vdekjen Oliverin e vogël e puthi dikush që kishte herpes dhe u duk sikur nuk pati ndonjë problem, por më vonë ai pati disa pasoj
Rrezikoni të kaloni në depresion nëse bëni këtë gabim me fëmijën tuaj Nënat që flenë me foshnjat e tyre në të njëjtin shtrat për më shumë se 6 muaj janë dyfish më të rrezikuara të vuajnë nga
Alarm! Mos konsumoni paracetamol gjatë shtatzënisë, rrezikoni fëmijën tuaj Gratë shtatzëna që marrin paracetamol janë më shumë se 30% të rrezikuara që të lindin fëmijë me çrregullime ADHD, sugjer
Provokacia! Ramos rrezikon të dënohet nga FIFA Sergio Ramos mbrëmjen e djeshme ka lënë gjurmë në fitoren e thellë kundër Kroacisë, duke shënuar një gol të bukur me kok
Nëse flini kaq orë gjumë në ditë, rrezikoni të vdisni më shpejt Të fjeturit më shumë se shtatë ose tetë orë në ditë vjen me një shans të theksuar për vdekje të parakohshme. Të paktën s
Humbja ndaj Skocisë, çfarë rrezikon Panucci Christian Panucci ka lëkundur ndjeshëm pozitat e tij, pas humbjes me Skocinë në Glasgow, një ndeshje në të cilën kuqezin
Selmanaj: Teuta Rugova rrezikon të përjashtohet nga LDK Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, teksa ka folur rreth pjesëmarrjes së Teuta Rugovës në seancë
Bëri shqiponjën pas golit, Mustafi rrezikon dënimin nga Federata Angleze Mbrojtësi me origjinë shqiptare Shkodran Mustafi ka shënuar gol sot në ndeshjen midis Arsenalit dhe Cardiffit dhe më pas
Neymar rrezikon të donohet për provokim të tifozëve (VIDEO) PSG ditën e djeshme ka marrë një fitore të rëndësishme kundër Nimes ku kanë shënuar edhe yjet e skuadrës. Një ndër to
Festoi me shqiponjë, shqiptarja e Suedisë rrezikon penalizimin (VIDEO) Jemi mësuar që shumë futbollistë shqiptare ti festojnë golat e tyre me simbolin e shqiponjës. Rasti më i bujshëm ish
Policia ndalon yllin e Barcelonës, udhëtonte pa patentë, rrezikon 1 muaj burg Policia Bashkiake e Barcelonës, gjatë një kontrolli rutinë në rrugët e qytetit ka ndaluar dhe ka shoqëruar në polici mbr
Avokati tregon sa vite burg rrezikon Hashim Thaçi Avokati dhe këshilltari i ish-kryeministrit Isa Mustafa, Besnik Berisha, i ka sugjeruar presidentit Thaçi që para se të
Gruaja bie në lum dhe rrezikon të mbytet, e shpëton bashkëshorti Një grua ka rrezikuar të mbytet në lumë, në një fshat ët Beratit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Malinat, kur B. A., 4
2 orë në luftë me flakët, zjarri rrezikon disa banesa në Milot Një zjarr i madh ka rënë në afërsi të Milotit. Zjarri i përmasave të mëdha rrezikon disa banesa. Në vendngjarje ka
Tymosi shisha me modelen 18 vjeçare, Aguero rrezikon të dënohet (VIDEO) Ditët e fundit në rrjet po qarkullon një video ku shihet ylli i Manchester United duke tymosur shisha me një modele argj
Mungesa e sigurisë rrezikon tifozët në Superiore Ngjarja e rëndë e javës së parë të kampionatit, ku tifozeritë e dy skuadrave, Skënderbeut dhe Partizanit, u përleshën br
Tradita që po rrezikon dhëndurrët shqiptarë (VIDEO) Te shqiptarët, edhe pse më rrallë, në disa zona vazhdon të aplikohet tradita e goditjes së dhëndrit, para se ai të shkoi
Mos i përtypni ilaçet kurrë pa ujë, çfarë rrezikoni Disa tableta janë të lehta për gëlltitje pa ujë, por në qoftë se ju e praktikoni këtë mënyrë, është e dëshirueshme që të