999 rezultate për

rrezikon

Punëtori rrezikon jetën në punë (VIDEO) Aksidentet në vendin e punës, e të cilat shpesh herë përfundojnë me fatalitet, vazhdojnë të jenë në rritje. Kjo për shka
Akhisarspori rrezikon të bjerë nga kategoria, Cikalleshi çon ekipin në finalen e Kupës Sokol Cikalleshi rikthehet i rëndësishëm për ekipin e tij. Akhisarspori po luan gjysmëfinalen e dytë ndaj Umraniyesporit
Ja çfarë rrezikoni nëse mbani telefonin poshtë jastëkut Policia e New York -ut ka publikuar disa fotografi që tregojnë më së miri arsyen se përse nuk duhet ta mbani telefonin c
Deputeti demokrat: PD rrezikon shkrirjen Deputeti i PD Myslim Murrizi e quan rrezik për t'u shkrirë vendimin e demokratëve për të mos marrë pjesë në zgjedhjet e
17-vjeçari në luftë me vdekjen, Drejtori i Ramës thotë se duhet gjobitur (FOTO LAJM) Aksidenti i gazetares, Mira Kazhani i ndodhur disa ditë më parë në autostradën Tiranë-Durrës ka sjellë reagime të forta
Assange rrezikon torturat nëse ekstradohet në SHBA Themeluesi i Wikileaks, Julian Assange, mund të rrezikojë torturën, nëse ai do të ekstradohet në Shtetet e Bashkuara, th
Aktakuzë për Assange, rrezikon 12 muaj burg Themeluesi i Wikileaks, Julian Assange, u shpall fajtor në gjykatën e Westminster për shkelje të kushteve për kaucion.
Goditi me bërryl kundërshtarin, Balotelli rrezikon të mbyllë sezonin (VIDEO) Balotelli rrezikon të mbyllë sezonin para kohe. Italiani e teproi në ndeshjen ndaj Bordeaux, teksa goditi me bërryl k
I theu hundën kundërshtarit, Balotelli rrezikon të humb sezonin Sezoni sportiv për sulmuesin italian Mario Balotelli mund të mbyllet para kohe. Pas një starti të jashtëzakonshëm me fan
Virusi që po rrezikon njerëzimin, këto janë simptomat dhe trajtimi Candida auris është infeksioni që ka alarmuar botën me përhapjen e tij të shpejtë. Gazeta Shneta ju sjell simptomat dhe
Izraeli në zgjedhje, Neteyahu rrezikon fitoren e pestë Izraelitët sot po votojnë në zgjedhjet e përgjithshme të vendit të tyre. Kryeministri i deritashëm, Benjamin Netanyahu,
Kontrolloni nishanet! Mund të rrezikoni kancerin e lëkurës Nishanët nuk duhen prekur. Ky koncept megjithëse i gabuar vijon të jetë pjesë e mentalitetit të shqiptarëve duke u kthye
Një Rugovë i ri rrezikon fronin e Isa Mustafës Lidhja Demokratike e Kosovës ka hyrë në procesin e zgjedhjeve të brendshme. Deri më tani jozyrtarisht ambicie për të par
Milani rrezikon Championsin, Juventusi i sigurtë drejtë titullit (VIDEO) Super sfida e javës në Seria A është mbyllur më fitoren e Juventusin në Alliaz Stadium. Ndeshja nisi më mirë për kuqe
Alarmuese, pallati 28 kate plot me banorë në Durrës rrezikon të shembet Instituti i Ndërtimit ka hartuar një relacion ku rekomandon prishjen e pallatit 28-katësh në vijën e parë të plazhit në
Kishte tmerr fluturimet, por modelja ruse rrezikon të vdesë me gabimin që bëri (FOTO LAJM) Modelja seksi 27 vjecare, Sofia Edigova në një fluturim për në Shën Petersburg për pak humbi jetën. Për të mposhtur
Tirana rrezikon ndaj Laçit, por siguron kualifikimin në kupë Tirana kualifikohet me vështirësi në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë. Ekipi bardheblu u mposht 2-0 në takimin e kthi
U dëmtua ndaj Milanit, Behrami rrezikon të mbyllë sezonin Mbrëmë, gjatë ndeshjes Milan-Udinese, Valon Behrami u detyrua të dilte para kohe nga fusha, madje me barrelë, për shkak
HOROSKOPI/ Bëni kujdes me zgjedhjet, ku fushë rrezikoni Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, ku duhet të mundoheni që të rikuperoni energjinë dhe humorin.
Si po e rrezikoni shikimin me gabimet në përdorimin e lenteve Të zëvendësosh syzet optike me lente sigurisht ka të mirat e saj. Si përshembull, një shikim periferal të përmirësuar.