999 rezultate për

rregullores

VMRO dhe LSDM përplasen për "branitellat" Propozuesit e prjekt-ligjit për "branitellat", deputetët e VMRO DPMNE-së kërkojnë që komisioni për punë dhe politikë soc
Vdes nga plasja e predhës, prokuroria nis hetimet Prokuroria e Beratit ka nisur hetimet për vdekjen 42 vjeçarit Fatos Dyrmishi nga fshati Bigas të cilit pak ditë më parë
Berisha akuzon Ramën për bllokimin e reformave Kryeministri Sali Berisha ka ripërsëritur akuzat ndaj kreut të opozitës Edi Rama se po bllokon punën për reformën zgjedh
FSHF ndryshon rregullat në mes të lojës Nuk kanë fund çuditë e Federatës Shqiptare të Futbollit lidhur me rregulloret, në ndihmë të ecurisë së kampionatit. Dje,
Ndryshimi i rregullores, Zyrat e Këmbimit Valutor i japin "llogari" BB Këshilli Mbikqyrës i Bankës së Shqipërisë nëpërmjet ndryshimeve në rregullore detyron Zyrat e Këmbimit Valutor të japin
Shkolla e Policisë, më shumë femra se vitet e shkuara Femrat që kanë dëshirë të bëhen police do të mund ta realizojnë këtë dëshirë më lehtë në ditët në vijim. Kjo pas vendimi
Parlamenti i Maqedonisë miratoi ndryshimet e Rregullores Me 86 vota pro dhe pesë kundër sot deputetët i miratuan ndryshimet e Rregullores së Parlamentit të Maqedonisë, pasi që d