999 rezultate për

rodriguez

James Rodriguez kapet mat me modelen e njohur (FOTO LAJM) James Rodriguez është ndër emrat më të përfolur në mediat rozë për lidhjet e tij të shumta. Edhe kësaj here kolumbia
Georgina e Ronaldos e fiksuar pas luksit, rrobat e shtrenjta të modeles Georgina Rodriguez dëshiron vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fu
PSG interesohet për mbrojtësin e Milanit Paris Saint-Germain ka bërë ofertë në drejtim të Milanit për mbrojtësin Ricardo Rodriguez. Sipas "Telefoot", trajneri
Bashkëshortja e Ronaldos nis të mësojë italisht, ja fjalët e para që thotë (FOTO LAJM) Me ardhjen e Cristiano Ronaldos në Torino tre Juventusi, edhe bashkëshortes së tij i duhet të përshtatet me këtë ndryshi
James Rodriguez "la" gruan për të, kjo është rusja që po "çmend" rrjetin James Rodriguez është lakuar disa herë në mediat më prestigjoze për një rikthim të mundshëm te skuadra e Real Madrid por
James Rodriguez e sheh të ardhmen e tij tek Bayerni James Rodriguez do të dëshironte që të rrinte përgjithmonë në Bayern Munich pavarësisht lajmeve se di mund të kthehet në
Kjo është e dashura seksi e James Rodriguez (FOTO LAJM) James Rodriguez ka një të dashurën e re ose të paktën kjo është ajo që disa media amerikane thonë. Bëhet fjalë për mo
Rodriguez tek Reali? Lojtari pakt të fshehtë me Perezin James Rodrigez do të qëndrojë në Mynih. Kolumbiani do të vazhdojë të jetë pjesë e klubit të Bayernit edhe për një sezon.
Chelsea triumfon minimalisht ndaj Perth Glory (VIDEO) Ndeshja mes Perth Glory–Chelsea është mbyllur në favor të londinezëve me rezultat minimal 0-1. Chelsea ka kaluar në e
James Rodriguez rikthehet përsëri tek Real Madrid ? Sipas së përditshmes spanjolle “Marca”, mesfushori i bavarez, James Rodriguez, është shumë pranë rikthimit te skuadra e
Real Madrid kërkon rikthimin e mesfushorit Real Madrid po konsideron mundësin për rikthimin e James Rodriguez në Madrid pasi ky i fundit ka dërguar sinjale se ai d
Vazhdon "ankthi" te Kolumbia për James Rodriguez Kolumbia bëri një përbysje të madhe ndaj Senegalit edhe pse rezultati ishte minimal, ajo fitore i siguroi kualfikimin pë
Pekerman: Lëndimi i Rodriguezit është jashtëzakonisht shqetësuese Trajneri i Kolumbisë, Jose Pekerman është i pasigurt për lëndimin e James Rodriguez, por ai ka thënë se e sheh situatën
Tifozët e Marokut "hakmerren" ndaj Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldos i janë dashur vetëm katër minuta për të kaluar skuadrën e tij në avantazh ndaj Marokut. Kjo ka bë
Ju prezantojmë me njeriun që ka këmbët më të mëdha në botë (VIDEO) Jason Rodriguez nga Venezuela ka numrin e këmbës me numër 68. Këmba e tij e majtë është e gjatë 40.55 centimetra, ndë
Spanja dhe Zvicra ndahen në paqe (VIDEO) Është mbyllur në barazim miqësorja mes Spanjës dhe Zvicrës e luajtur në stadiumin e Villarealit "Estadio de la Ceramica"
Zvicra barazon rezultatin ndaj Spanjës (VIDEO) Zvicra ka barazuar rezultatin ndaj Spanjës në "Estadio de la Ceramica". Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi Ricar
Bundesliga kërkon mbrojtësin e Milanit Bayern Munich dhe Borussia Dortmund janë të interesuar të marrin mbrojtësin e Milanit, Ricardo Rodriguez, në Bundesligë.
Milan-Fiorentina, ja formacionet bazë Në ndeshjen e fundit të këtij sezoni të Serie A, Milani do të presë Fiorentinën në San Siro. Milan numëron 61 pikë d
James Rodriguez konfirmon të ardhmen e tij James Rodriguez dëshiron të vazhdojë të qëndrojë në Bayern Munich edhe pas përfundimit të periudhës së huazimit nga Real