999 rezultate për

roberto

Gjyshi miliarder, në plazh me të dashurën 20-vjeçare (FOTO LAJM) Ai, Roberto Cavalli ka ndërtuar një perandori të vërtetë në modë por moshën nuk mund ta ndalë. Dhe 73 vitet që mban mbi
Mancini i thotë "jo" Interit: Qëndroj në Stamboll "Puna ime te Galatasaray nuk ka mbaruar ende. Zërat që më duan te Interi mose në Kombëtaren axurre janë të pavërteta. Re
Top 10 trajnerët më të paguar (FOTO LAJM) Revista franceze "France Football" ka dizenjuar Top 10 trajnerët më të paguar për momentin në botën e futbollit. Në vler
Goditje alla Roberto Carlos për fëmijën-talent (VIDEO) Si goli historik i Roberto Carlos përballë Francës. Nuk ka asnjë ndryshim. Dhe kur diçka e tillë provon ta bëjë një fëmi
Hernanes: Ronaldo, inspirimi im Transferimi mw i ri i Interit, Hernanes, ka thënë se ai shikon brazilianin Ronaldo si inspirim tw tijn. 28-vjeçari er
Barca "manita" Levantes, Messi nuk aktivizohet (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultati 5-1 në ndeshjen e kthimit Levanten ku e para kishte përfunduar 4-1 për Barcën. Gol
Goli i CR7-ës i kushton 500 doreza (VIDEO) Roberto si duket ka harruar për një moment se kundërshtar do ta kishte lojtarin më të mirë në botë, ku vuri bast 500 pal
Top 11 ëndrrash për Turqinë (FOTO LAJM) Ronaldinho te Besiktas. Lajmin është konfirmuar nga vetë Drejtori Sportiv i skuadrës nga Stambolli, Ahmet Kavalci, i cil
Mancini zyrtarisht në Galatasaray (VIDEO) Roberto Mancini do të jetë trajneri i ri i Gallatasarajit pas largimit të Fatih Terim nga drejtimi i klubit turk. 48-
Roberto Mancini në Galatasaray Pas ndërprerjes së kontratës me teknikun Fatih Terim, Galatasaray ka gjetur trajnerin e ri. Ai është Roberto Mancini, i
Galatasaray, 8 kandidatë për të zëvëndësuar Terim (FOTO LAJM) Kaos në shtëpinë e Galatasaray pas largimit të Fatih Terim. Për të zëvëndësuar "Perandorin", klubi turk po shqyrton disa
Shpërthen R. Carlos: Mou kujdes nga Eto'o Samuel Eto’o iu bashkua këtë vetë Chelsea-t duke u larguar me parametra zero nga Anzhi, ku për 3 vite u bë lojtari më i
Zyrtare: Roberto Soldado te Tottenham Klubi i Tottenham zyrtarizoi në faqen e tij në internet blerjen e Roberto Soldados nga Valencia, i cili i ka kushtuar lo
Kapet bosi i “Ndrangheta-s”, Roberto Pannuzi Roberto Pannunzi, një nga krerët e grupit famëkeq “Ndrangheta”, i njohur ndryshe edhe si Pablo Escobar-i italian, është
Shuhet Roberto Beliçanec Mbrëmë në moshën 41 vjeçare vdiq Roberto Beliçanec, kryetar i Qendrës për zhvillim të mediumeve në Maqedoni. Sipas infor
Brazilianët akoma "falenderojnë"Roberto Baggion (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajnë mend finalen e Kupës së Botës USA '94 Brazil-Itali, e cila nxorri për herë të katërt kampion bote Sel
Roberto Mancini, pushime në Sardegna (FOTO LAJM) Ish trajneri i Manchester City, i shkarkuar këtë fundsezoni, Roberto Mancini po kalon disa ditë pushimi me familjen e ti
Mancini ble faqen e gazetës për të përshëndetur tifozët Në krye të pankinës së Manchester City-t rishkroi historinë duke e kthyer skuadrën te titulli kampion në Premier League,
Allegri në ikje, 4 ish kuqezinj gati (FOTO LAJM) Në numrin e djeshëm "La Gazzetta dello Sport" publikon emrat e mundshëm që mund të zëvëndësojnë Massimiliano Allegrin në
Roberto Mancini, statistikat te City (FOTO LAJM) Manchester City ka zyrtarizuar shkarkimin e Roberto Mancinit me një njoftim zyrtar në faqen zyrtare të klubit. Skuadra d