999 rezultate për

robert

"A e fal tradhtinë", Roberti surprizon me përgjigjen Alketa Vejsiu ka ditur s;i t;i ngacmojë që në fillimin e puntatës konkurrentët. Alketa i pyeti nëse do e falnin trad
Barcelona me dhimbje koke, dëmtohet Rafinha dhe Roberto Barcelona ka konfirmuar se Rafinha dhe Sergi Roberto kanë pësuar lëndime. Rafinha i ka lënduar ligamentet në gjurin e ti
Shumë vite më pas, Robert Aliaj rikthehet në muzikë Java e ardhshme (2 dhjetor) përkon me mbylljen e prezantimit të artistëve që do të marrin pjesë tek “Kënga Magjike” e kë
Robert De Niro merr vendimin e papritur për bashkëshorten e tij Aktori i nohur, Robert De Niro raportohet ti ketë dhënë fund martesës 20 vjeçare me gruan e tij, Grace HightWoe. Sip
Politano, i jep fitoren Italisë ndaj SHBA-VE Italia arrin të fitojë me mjaft vështirësi kundër Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në sfidën që u luajt në Belgjikë.
Barazimet e shumta i bëhen “makth” Mançinit Roberto Mancinit nuk po i hecën sic duhet me kombëtaren Italiane. Në ndeshjen e djeshme Azurrët barazuan 0-0 në San Sir
Formacionet zyrtare, Barça-Betis, a luan Messi? Skuadra e Barcelonës do të hidhet pak minuta më vonë në fushën e lojës ku do të përballet me Real Betis. Trajneri Ernest
Liverpool-Fulham , formacionet zyrtare Skuadra e Liverpool do të zbresë në fushën e lojës pas pak minutash ku do të presë në shtëpi Fulhamin. Trajneri Jurgen K
“Ku ndryshojnë nga prostitutat?”, deklarata e fortë e Robert Aliajt për vajzat shqiptare Robert Aliaj shquhet për deklararatat e tij të cuditshme. Shpeshherë ai është shprehur i zhgënjyer nga vajzat shqipta
Alketa Vejsiu tenton të risjellë skandalin tek Ermali, por përgjigja e Robertit e lë "thatë" Një javë më parë, tek emisioni i Ermal Mamaqit pati një reagim në të qara e të dashurës së blogerit me famë botërore të
E ngacmojnë për marrëdhënien për Leilën, reagon Robert Berisha Që në fillim, Roberti është ngacmuar shumë për marrëdhënien me Leilën. Në natën e sotme, ndodhi pak a shumë e njëjta
Rrjeti e kritikoi pas puthjes së vajzës në buzë, Robert Berisha çudit me reagimin (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Robert Berisha, së fundmi është angazhuar në spektaklin e k
Tuna Sejdiu, nusja që futi në sherr vëllezërit Berisha Konflikti në familjen e vëllezërve muzikantë Berisha, Robert dhe Patris ka qenë kryetema e mediave këto ditë. Pas deklar
Sherri mes vëllezërve Berisha dhe Tuna e Nora në mes (FOTO LAJM) Konflikti në familjen e vëllezërve muzikantë Berisha, Robert dhe Patris ka qenë kryetema e mediave këto ditë. Pas deklar
“Banaliteti ka kaluar masën”, Roberti largohet pas kërcimit të Rashelit dhe Seldit (VIDEO) Nuk është hera e parë që performanca e Rashel Kolanecit ngjall debat në Dance With Me, pasi edhe nata e mbrëmshme nuk ka
“Çmendet” Suarez, shënon tripletë ndaj Realit (VIDEO) Sulmuesi uruguajan Luis Suarez ka shënaur edhe golin e tretë në ndeshjen e “El Clasicos” ndaj Real Madrid. Sergio Ra
Surpriza në formacionin zyrtar Barcelona-Real Madrid Pas pak çasteve do të startojë ndeshja më e madhe në botë Barcelona-Real Madrid. Një duel që do të kryqëzojë përpara ekr
"Dogji" tubin me kërcimin e saj, moderatorja ka një kërkesë për familjen (FOTO LAJM) Moderatorja Leila Kraja ka “djegur” skenën e “Dance With me” me një kërcim shumë sensual. Së bashku me partnerin Robe
Moderatorja shqiptare kërcen në tub, shokohet publiku në Dance With Me (FOTO LAJM) U mbajt sot puntata e rradhës e "Dance with me", spektakli që argëton shqiptarët çdo të hënë. Këtë herë moderatorja
Ti je këngëtare playback-u! Plas sherri në studio (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme figura të njohura të ekranit dhe muzikës shqiptare ishin të ftuar në emisionin “Shiko kush luan”.