999 rezultate për

river

Pamje të rënda! Ultrasit rrahin nënën në sy të fëmijës (FOTO LAJM) Dhuna po bëhet gjithmonë e më pranishme në botën e futboll, por mesa duket në Argjentinë problemi është më serioz. Tifot
Milan, 2 emra në pole për janarin (FOTO LAJM) Pavarësisht akordit me Fly Emirares që ka sjellë miliona euro në arkat e klubit kuqezi, Milani nuk po bën gati goditje t
Basha urges Rama to stop blocking projects In a brief statement to the media, Mayor Lulzim Basha said that Tirana Municipality has taken all necessary measures to
Djali i Simeones shënon golin e parë si profesionist (VIDEO) Giovanni Simeone, djali i Diego Pablo Simeones, shënoon golin e parë si profesionist me fanellën e River Plate. Ndryshe
Të vdesësh për një "selfie" (FOTO LAJM) E para është Xenia Ignatyeva, një 17 vjeçare ruse, e cila ka shkrepur një selfie nga një urë 28 metër e lartë për të imp
Jep dorëheqjen mjeku që operoi Joan Rivers, thellohet skandali (FOTO LAJM) Ende nuk dihet nëse ai ka dhënë dorëheqjen apo është pushuar, por mjeku i cili kreu ndëhyrjen e prezantueses së mirënjoh
Ndërron jetë komediania Joan Rivers (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare aktorja amerikane Joan Rivers, ndërsa kishte kryer një operacion një javë më parë
Pësoi atak kardiak, pak shpresa për Joan Rivers Aktorja e famshme Joan Rivers, pas operacionit të kryer një javë më parë ndodhet jashtë rrezikut për jetën, por pasojat
Verona nënshkruan me Saviolan Hellas Verona ka arritur qw tw siguroj shwrbimet e Javier Saviolas, 33-vjeçari u mor nga Olympiakos. Argjentinasi mw
Two polish tourists die in Albania Two Polish tourists have died in an accident that happened in the city of Gjirokastra. The road accident happened at
Shokon aktorja amerikane: Fëmijët palestinezë meritojnë të vdesin Aktorja amerikane, Joan Rivers ka shokuar opinionin publik, teksa ka folur lidhur me konfliktin mes Izraelit dhe Palesti
Aktorja Megan Gale bëhet me djalë (FOTO LAJM) Një lajm i mirë vjen në Instagram nga aktorja Megan Gale, e cila është bërë nënë për herë të parë. Gëzimi që 38-vjeçarja
Sajmir Tahiri, embarrassed from drivers of Tropoja (VIDEO) The minister of interior Sajmir Tahiri and the General Director of Police Artan Didi, held a meeting with the police in
Girl, 14, dies after getting hit by car A 14-year-old girl has died and another one was badly hurt after they were hit by car this morning. The accident happ
Body of missing 18-year-old found in Erzen Police has found the body of the 18-year old that fell on Erzen river, Erjon Alizoti, 10 days ago. He was on a trip with
"Perla" e mbrojtësit, Rivero si Maicon (VIDEO) Mbrojtësi i krahut të djahthtë të Deportivo Tachira, Carlos Rivero, mposht me një gjuajtje të mrekullueshme me të djatht
Strategjia energjetike, Gjiknuri takon përfaqësuesit e BB-së Ministri i Energjisë dhe Industrisë Z.Damian Gjiknuri zhvilloi sot një takim me një ekip të Bankës Botërore, i kryesuar
Ky person nuk ka frike nga vdekja (VIDEO) Te shkruash mesazh në telefon gjatë kohës së nget automjetin përbën rrezik por mund edhe të gjobitesh. Por të shkruas
Ky është gol i çmendur (VIDEO) Gol i çmendur! Vetëm kështu mund të etiketohet supergoli i shënuar në Copa America të enjten mbrëma. Tigre u përball me
Ndërron jetë këngëtarja Jenni Rivera Këngëtarja amerikano-meksikane Jenni Rivera ndërroi jetë ditën e hënë, pasi avioni në të cilin ajo udhëtonte u rrëzua në