999 rezultate për

rita

Vrau 4 policë, Dritan Dajti i shpëton burgimit të përjetshëm Dritan Dajti, autor i vrasjes së 4 policëve në vitin 2009, mësohet se i ka shpëtuar burgimit të përjetshëm. Kjo pasi
Një darkë me Rita Orën apo Dua Lipën? Shikoni si përgjigjet Lorik Cana Kapiteni legjendar Lorik Cana është gjithmonë në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij që shpesh herë janë pikante.
Iu iku kryetrafikanti, shfryhet super aksioni me 32 të arrestuar Gjatë operacionit “Rruga e gabuar” u prangosën me bujë 32 persona, kryesisht taksistë dhe shoqërues klandestinësh, por j
"Dil nga dritarja", konflikti për pronën shkatërron marrëdhënien baba-bir Këtë të dielë në seancën e ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në gjyq”, ishte një rast i veçantë. Graniti ka sjellë për
Del dokumenti britanik që rrëfen krimet serbe në Shqipëri (DOKUMENT) Një dokument i përpiluar nga britanikët tregon për krimet serbe në Shqipëri, gjatë muajit gusht dhe shtator të vitit 191
EMRAT/ Fundosen tre shqiptarët që shpërndanin kokainë në Londër (FOTO LAJM) Gjykata britanike ka vendosur të dënojë me 6.6 vite burg tre shtetas shqiptarë të cilët akuzohen për mbajtje dhe shpërnd
Kthehet nga pushimet afrikane por britanikja tmerrohet nga ajo që sheh në kokë Një grua 55-vjeçare është tmerruar kur ka parë se në kokën e saj kishte një larvë pasi ishte kthyer nga udhëtimi në Afri
Pas daljes britanikët do të qëndrojnë pa viza vetëm 90 ditë në BE Vendet e Bashkimit Evropian janë pajtuar që të mos vendosin viza për qytetarët e Britanisë së Madhe edhe në rast të larg
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Kaluan 2 orë, e gjithë Kosova pret takimin e PAN Po vazhdon takimi mes katër partnerëve të koalicionin qeverisëës, Ramush Haradinajt, Kadri Veselit, Fatmir Limajt e Behg
Historia e lavazhierit në Britani, çon në gjykatë 3 shqiptarët Një ish-punonjës lavazhi pretendon se u detyrua të punonte pa pagesë, të ndante një shtëpi me dhjetëra të tjerë dhe të m
“Hajde shqipe”, bishat shqiptare në një bashkëpunim që do të trondisë botën Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka kërkuar një bashkëpunim me këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipën, Rita Orën
Historia e ruses bukuroshe që u dashurua me gjeneralin shqiptar (FOTO LAJM) Raimonda Shundi Dervishi Rusja, që jeton mbi 63 vjet në Shqipërinë e viteve ‘50 pa u dëmtuar asnjë grimë nga n
"Baronët" shqiptar tallen me sistemin anglez, rikthehen pas deportimit “Baronët e drogës nga Shqipëria po tallen me sistemin tonë të deportimit, duke u rikthyer për të kryer edhe më shumë kri
Çifti Beckham ndau djalin Brooklyn nga Rita Ora, kjo është arsyeja Prestigjozia, "The Sun" i ka kushtuar një artikull historisë së dashurisë mes Rita Orës dhe djalit të çiftit Beckham, Br
Riselda Sejdija tregon sherrin me burrin: Sa nuk shkulëm dritaret Koreografja e njohur Riselda Sejdija e ftuar në Thumb ka treguar se me bashkëshortin e saj grinden shumë për arredimin e
Akuza ndaj burrit të kryeministres Theresa May Bashkëshorti i kryeministres britanike, Philip May, po akuzohet se i ka bërë presion disa deputetëve që të mos e mbështe
Zbardhen detaje nga dashuria e Ritës me djalin e Beckham, kush i ndau ata? (FOTO LAJM) Në vitin 2017 edhe në mediat shqiptare doli lajmi për këngëtaren Rita Ora dhe lidhjen e saj me djalin e David Beckham, B
Kush është shqiptari i kapur në Angli, "koka" e trafikut të emigrantëve me kamion Policia e Britanisë së Madhe ka arritur të vërë në pranga me qëllim ekstradimin një shqiptarë që akuzohet si "koka" e tr