999 rezultate për

rezultoi

U mori 120 mijë paund shqiptarëve, burg britanikut Një shtetas britanik që tentoi të trafikonte 17 emigrantë shqiptarë në Britaninë e Madhe është dënuar me katër vite e në
Numërimi i votave për President rezultoi gabim Sipas medieve kosovare shpjegohet se numërimi i votave në raundin e parë të votimeve për President rezultoi i gabuar.
Sadiki: Legjitimiteti i BDI-së rezultoi se është me vota të vjedhura (VIDEO) I ftuar në emsionin "ClickPlus" në TV 21, shefi i shtabit zgjedhor të Partisë Demokratike Shqiptare, Azem Sadiki, ka the
Shqiptari "i guximshëm"! Pa patentë por me drogë Një shqiptar rreth 30-vjeç u kap nga ana e policisë italiane pasi posedonte drogë në makinë. Shqiptari u kap pranë pi
Pranga 27 vjeçares e cila goditi punonjësen e policisë Në sajë të kontrolleve të shumta të ushtruara në qytetin e Durrësit, një 27-vjeçare është arrestuar për kundërshtim të p
Caceres i dëmtuar në kavilie, rrezikon sezonin Dëmtohet rëndë në atë që njihet si tendina e Akilit, mbrojtësi uruguaian Martin Caceres dhe do të mungojë për të gjithë
WADA kundër Wenger: Nuk ka doping në futboll Kreu i Agjencisë Ndërkombëtare Antidoping, Craig Reedie i kundërpërgjigjet trajnerit Arsene Wenger duke theksuar se nuk
Çfarë ndodh nëse nuk e përdorni Facebook për një javë?! Të përdorësh rrjetin social Facebook tashmë është bërë një trend, që rrallë ndokush i shpëton, sidomos në rradhët e të r
Ja formacioni më i mirë i Kupës së Amerikës (FOTO LAJM) Gazeta më e madhe italiane "Gazzeta dello Sport" ka publikuar formacionin më të mirë të Kupës së Amerikës. Vendi mikprit
Ecja mbi thëngjill të ndezur i rezultoi fatale (VIDEO) Ecja nëpër thengjill ishte një ritual që ai e kishte bërë shumë herë por në këtë rast i rezultoi fatale. Predikuesi feta
Dortmundi e Wolfsburgu në gjysmëfinale (VIDEO) Edhe pse me vështirësi, Borussia Dortmund dhe Wolfsburgu kanë arritur të kalojnë në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë.
Odise Roshi i jep fitoren FSV Frankfurtit (VIDEO) Tjetër gol për Odise Roshin në Bundesliga II. Mesfushori i Kombërares shqiptare i dha fitoren FSV Frankfurtit në transfe
Aksidenti, ja si përfundoi Audi RS6 i Beckham (FOTO LAJM) Momente frike për David Beckham, i cili u përfshi në një aksident automobilistik pasi ndoqi ndeshjen e djalit Brooklyn.
AKU kontrolle për përmbajtjen e nisheshtesë në djathra Në kuadër të sigurisë ushqimore, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ndërmori sot një aksion për kontrollin e përmbajtjes së
Kaliforni, shërohet foshnja me "HIV" Mjekët amerikanë duket se kanë fituar për të dytën herë betejen me virusin vdekjeprurës HIV. Rasti i radhës është një f
Fusnota rezultoi një mashtrim i Brukselit Një nga mashtrimet e shumta në procesin e bisedimeeve në Bruksel sipas analistëve rezulton të ketë qenë pranimi i fusnot
Beyonce, fanse e Jay Z (FOTO LAJM) E mësuar me një jetë në udhëtim, nga një turne në tjetrin dhe me evente të shumta, Beyonce zgjedh përsëri shfaqjet muzik
KQZ përfundon rinumërimin, nuk ka ndryshime mandatesh për Shkodrën KQZ përfundoi sot numërimin e votave për KZAZ nr 8 të Qarkut Shkodër. Nga rinumërimi nuk rezulton ndryshim mandati. Në p
60% e femrave kanë komplekse me fizikun e tyre Pjesa më e madhe e femrave kanë komplekse në lidhje me fizikun e tyre. Nga një kërkim i relizuar në Britani të Madhe rez
Ranocchia, jeta e re te Inter Andrea Ranocchia nis me siguri absolute një sezon të ri si protagonist. Stramaccioni e vlerësoi dëshirën e tij për të ri