999 rezultate për

rezultoi

U diagnostikua me koronavirus, Princi Charles del pas 7 ditësh nga izolimi Princi i Uellsit tani nuk është më në izolimi, pas diagnostikimit të tij me koronavirus. Princi Charles kaloi 7 ditë i m
Një javë më parë rezultoi pozitiv, legjenda e Operas dërgohet në spital Legjenda e operës Placido Domingo është shtruar në spital në Acapulco, Meksikë, me ndërlikime të shëndetit për shkak të
U dërgua me dhimbje të forta në spital, 18 vjeçarja me koronavirus operohet nga apendesiti Një vajzë vetëm 18 vjeç nga Lezha është dërguar me urgjencë në spital pasi kishte dhimbje të forta barku. Ajo është z
Rezultoi pozitiv me koronavirus, sa e gjerë është harta e njerëzve që mund të ketë takuar Skënder Brataj Kreu i Urgjencës, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Këtë lajm e ka konfirmuar edhe vetë Ministrja e Sh
Familja me katër pjestarë rezultoi pozitive, dezinfektohet e gjithë zona në Vlorë Një familje me katër pjestarë rezultoi pozitive ndaj koronavirusit mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Të katër personat, janë
Rezultoi pozitiv me koronavirus, reagon Drejtoria e Shkollës Jopublike Një person prej stafit edukativ të shkollës “Omiros” në Korçë ka dalë pozitiv në testin për koronavirusin, duke vënë në
Drekoi me mikun e tij të prekur nga koronavirusi, dalin përgjigjet e analizave të Trump Presidenti Donald Trump u testua dhe rezultoi negativ ndaj koronavirusit, sipas një njoftimi nga Shtëpia e Bardhë. Trump
Hëngri drekë me Trump dhe doli pozitiv ndaj COVID-19, presidenti mban qëndrimin e papritur Një person i cili u takua dhe hëngri drekë me presidentin SHBA-së, Donald Trump, rezultoi i infektuar me koronavirus. E
Rezultoi pozitiv me COVID-19, reagon Manolo Gabbiadini Pasditen e sotme, Serie A njohu edhe futbollistin e dytë të infektuar nga Koronavirusi. Pas Daniele Ruganit të Juven
U kthye nga Italia dhe rezultoi pozitiv, spitali i Lushnjës bën gati karantinat Minstira e Shëndetësisë ka konfirmuar 15 raste të prekura nga koronavirusi në vend, teksa një prej tyre rezulton të jetë
Gjendet pacienti zero i koronavirusit në Europë, nga nisi infeksioni i rrezikshëm Një gjerman 33-vjeçar mund të jetë “pacienti zero” në Europë. Ky fakt u konfirmua nga disa mjekë gjermanë nëpërmjet n
Mësohet data dhe ora kur do takohen Kurti-Mustafa Gjatë ditës së nesërme në orën 14:00 në Kuvend, priten të takohen kryetari i Vetëvendosjes dhe ai i Lidhjes Demokratike
Aksidenti me makinë i merr jetën sulmuesit francez Një lajm tronditës ka shokuar botën e futbollit ditën e sotme. Futbollisti Nathael Julen i skuadrës franceze të Guigampi
Alarmi për lëndë plasëse në ambasadën Çeke, nisin hetimet Nisin hetimet pas alarmit për bombë në afërsi të Ambasadës çeke në Tiranë, qe vuri në lëvizje Policinë, e cila nxitoi të
Rezultoi e vjedhur, policia i sekuestron makinën super luksoze Morena Tarakut (VIDEO) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore prej 14
Lojtari më i shtrejntë në historinë e Arsenal rezultoi më i dobëti në fushë përballë United Mesfushori Pepe nuk po arrinë në asnjë mënyrë të përshtatet me skuadrën e re Arsenal. Pas transferimit nga Lille për
I dënuar me 9 vite burg në Itali, shqiptari i bën gropën vetes Një shqiptar i cili kishte për të shlyer edhe 9 vite dënim në Itali, ka rënë vetë brenda rrjetës së Policisë, pas një ko
Trajneri i Islandës: Përballë Shqipërisë prisja ndeshje të vështirë dhe e tillë rezultoi Erik Hamrén ka vetëm fjalë të mira për Kombëtaren shqiptare. Kuqezinjtë, në ndeshjen e tretë kualifikuese për Euro202
DETAJET/ Shkatërrohet grupi i "fajdexhinjve" në Shkodër, kush ra në pranga Dhjetëra forca policie kanë mbërritur nga Tirana në Shkodër. Forcat RENEA, FNSH dhe Shqiponja kanë procedimet penali
Ndjekje si në filma, policia kap të riun me Golf 5 sportiv Policia e Tiranës ndaloi gjatë mbrëmjes së djeshme një të ri 24 vjeçar pasi u konstatua se lëvizte me shpejtësi të madhe