rezultat

Tjetër penallti, Ronaldo barazon sërish rezultatin (VIDEO) Juventusi është me fat kur në minutat e fundit të ndeshjes Muriel prek topin me dorë dhe arbitri akordon penallti për ve
Përsëri Ronaldo, Juventusi barazon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin e Atalantës, e dyta ka nisur më mirë për Juventusin. "Zonja e Vjetër"
Roma mposht pa probleme Brescian, Evropa akoma më afër (VIDEO) Në ndeshjen e javës së 32-të, Roma ka fituar me rezultatin 0:3 në udhëtim kundër Brescia. Federico Fazio ishte ai që
Befasohet Chelsea, Sheffield dyfishon rezultatin (VIDEO) Sheffield është duke bafasuar "blutë e Londrës", pasi janë dukë udhëhequr me avantazhin e dy golave. Fillimisht McGol
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) "The Reds" ka arritur të zhbllokojnë rezultatin përballlë Burnley në minutën e 35' me Robertson. Me kampionatin tash
Napoli fiton ndaj Genoas (VIDEO) Java e 31-të e Serisë A u hap me një ndeshje të çmendur mes Milanit dhe Juventus të martën në mbrëmje (fitore 4-2 për mi
Apolonia fiton derbin me Lushnjën, Pogradeci rikthehet te fitorja pas 3 humbjeve radhazi Sot janë luajtur edhe dy ndeshjet e mbetura të Kategorisë së Parë. Bëhet fjalë për fazën Play off të Grupit B. Padys
Bologna befason Interin në shtëpi (VIDEO) Seria A ka nisur me një surprizë për ndeshjet e ditës së dielë, teksa Bolonja ka mundur në transfertë me rezultatin 1-2
Reali zhbllokon rezultatin ndaj Bilbao, përsëri Ramos (VIDEO) Reali ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bilbaos në shtëpinë e këtyre të fundit. Wshtë përsëri Ramos që bën shp
Ibrahimovic dyfishon rezultatin për Milanin (VIDEO) Lazio duket se e ka të vështirë ndaj Milanit pa dy sulmuesit kryesor, Immobile dhe Caicedo. Një penallti e fituar në
Arsenali zhbllokon rezultatin ndaj Wolves (VIDEO) Arsenali ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Wolves në shtëpinë e këtyre të fundit. Topin në rrjetë e ka dër
Nuk ndalet Juventusi, dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Pas golit shumë të shpejtë të Dybala gjithcka u bë më e lehtë për Juventusin. Vendasit kanë shënuar golin e dytë në m
Super Juventus, zhbllokon rezultatin ende pa nisur takimi (VIDEO) Juventusi është duke kaluar një moment të mirë në kampionat. "Zonja e Vjetër" ka zhbllokuar shumë shpejt derbin ndaj Tor
Përmbyset rezultati në "Old Trafford" (VIDEO) Vetën pak minuta i kanë mjaftuar Mnachester United për të përmbysur rezultatin ndaj Bournemouth. Pas barazimit nga Gr
Man.United barazon rezultatin ndaj Bournemouth (VIDEO) Manchester United ka reaguar shpejt pas golit të pësuar në minutën e 16'. Wshtë talenti Greenwood ai që ka dërguar to
Befasohet Man.United, Bournemouth zhbllokon rezultatin (VIDEO) Manchester United është befasuar nga Bournemouth në minutën e 16'. Edhe pse të kuqtë po dominonin ndeshjen, miqtë arrijn
Dolën pozitivë me COVID-19, rezultati i testit të dytë të Djokovic dhe bashkëshortes (FOTO LAJM) Novak Djokovic dhe bashkëshortja e tij Jelena Djokovic kanë rezultuar negativ me Covid-19, pas testit të dytë të kryer s
"Vllaznia vijon me rezultate negative, rënia nga kategoria do të ishte katastrofë" Brenda vetëm 1 jave, Vllaznia shënoi dy humbje përballë Teutës, 1 në kupë dhe ditën e sotme (28 qershor) në kampionat.
Sekreti i rezultateve pozitive te Reali, zbulohet çfarë bëjnë lojtarët para ndeshjeve Reali i Madridit zgjodhi stadiumin “Alfredo di Stefano” për të zhvilluar ndeshjet e mbetura të kampionatit spanjoll dhe
Asgjë nuk po shkon mirë te Barça, Suarez "thumbon" Setien: Pyesni trajnerin për rezultatet Luis Suarez bëri gjithçka që Barcelona të dilte fituese nga sfida me Celta Vidon në kampionat. Mirëpo sulmuesi uruguaian