rezultat

Liga e Europës/ Milan ndalet nga Lille, Arsenal fiton ndaj Moldes (VIDEO) Janë mbyllur 13 ndeshjet e Ligës së Europës, të vlefshme për fazën e grupeve në këtë kompeticion. Milani ka dështuar
Milani zhbllokon rezultatin përballë Lille (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi ndaj Lille. Është Samuel Castillejo ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 46. /albeu.
Costacurta: Atalanta sulmoi pikat e dobëta të Liverpoolit Legjenda e AC Milan, Alessandro Costacurta, ka reaguar pas fitores ku Atalanta mposhti Liverpoolin dhe tha se këtë e arr
"Tërmet" në San Siro, Reali dyfishon rezultatin (VIDEO) Reali ka arritur ti shënojë golin e dytë Interit në San Siro. I sapo futuri në lojë, talenti Rodrygo arriti të dërgon
Bayern Munich zhbllokon rezultatin ndaj Salzburgut (VIDEO) Bayern Munich ka zhbllokuar rezultatin ndaj Salzburgut në fundin e pjesës së parë. Për vendasit ka shënuar Lewandowsk
Zhbllokohet rezultati në "San Siro", Reali në avantazh (VIDEO) Reali ka zhbllokuar rezultatin ndaj Interit në shtëpinë e këtyre të fundit. Një penallti e fituar nga Nacho, kthehet
Superiorja minutë pas minute, rezultatet në tre ndeshjet e para Superiorja vijon garimin, teksa prej orës 13:45 kanë nisur tre përballjet e para të javës së katërt. Në “Selman Stërmasi
Momenti kur Pepe godet kundërshtarin në stilin e Zidane (VIDEO) Sulmuesi i Arsenali, Nicolas Pepe, ka bërë një gjest shumë të pahijshëm i cili i ka kushtuar me përjashtim. Gjatë nde
Champions: 3 ndeshje nga fundi i grupeve, rezultatet, klasifikimi dhe kalendari Pas ndeshjeve të Kombëtareve dhe kampionateve në fundjavë, kjo mesjavë sjell edhe elitën e futbollit europian për klube,
REZULTATET/ Nuk ka fitues në përballjen shqiptare, Shkëndija ruan vendin e parë Në ndeshjet e sotme të kampionatit të Maqedonisë së Veriut, binte në sy përballja mes dy ekipeve shqiptare, Shkëndija Te
Torino befason Interin, zhbllokon rezultatin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Interi është befasuar nga Torino në minutat shtesë të pjesës së parë. Simone Zaza është lojatari që dërgoi topin në
Super Haaland, Dortmundi "shtyp" Herthan e Berlinit (VIDEO) Borussia Dortmund ka shënuar fitore të thellë në udhëtim të Hertha Berlin, duke fituar me rezultat 2 – 5. Ylli i ndes
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit. Një asist i Moratas është kthyer në gol nga Cristiano Ronaldo në minu
Lazio i rikthehet fitoreve të sigurta, mposht Crotonen në transfertë (VIDEO) Lazio ka mposhtur Crotone në udhëtim me rezultat 2 – 0, në kuadër të xhiros së tetë të Seria A. Ciro Immobile ndrysho
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Werder Bremen (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të miqve, Bayerni ka arritur të barazojë në të dytën. Është Coman
Befasohet Bayerni, Werderi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Bayerni është befasuar nga Werder Bremen në mimutat e fundit të pjesës së parë. Miqtë arritën të zhbllokonin rezultat
Reali zhbllokon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO) Reali ka zhbllokuar rezultatin ndaj Villarreal q n minutn e 3 t takimit. Autori i golit sht nj nga sulmuesit m pak t
Orë policore në Maqedoni nga ora 17 ose 18? E ndjekim me vëmendje situatën me COVID-19, të gjitha resurset janë përqendruar në këtë çështje dhe qytetarët duhet ta d
Challandes drejt shkarkimit? reagon kreu e FFK-s: Nuk po e mendojmë, duam rezultate Kosova ka një seri negative prej 10 ndeshjesh pa fituar, ndërsa sigurisht ajo që djeg më shumë është disfata në gjysmëfi
Covid-19, si do të merren masat në Maqedoninë e Veriut? E ndjekim me vëmendje situatën me COVID-19, të gjitha resurset janë përqendruar në këtë çështje dhe qytetarët duhet ta d