rezultat

Del rezultati i debatit të tretë mes Trump e Biden, kush ishte më i miri Sipas një sondazhi të televizionit CNN, kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, ishte më i
Milani kalon në avantazh ndaj Celtic (VIDEO) Milani ka zhbllokuar sfidën ndaj Celtic në Skoci me Rade Krunic. Pikërisht eksperimenti i Stefano Piolit ka dhënë rez
Rezultatet e Europa League: Kumbulla i dhuron fitoren Romës, humbet Hysaj (VIDEO) Marash Kumbulla ka debutuar mbrëmjen e sotme në Europa League, pasi e ka nisur si titullar përballjen mes Young Boys dhe
Mbyllen pjesët e para, ja rezultatet e Championsit (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para të Champions League. Bayern udhëheq 2-0 ndaj Atl Madrid me golat e Coman dhe Goretzka.
Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, ja rezultatet Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Champions League. Skuadra e Barcelonës ka shkuar në pushim me epërsi pre
Fiorentina në krizë rezultatesh, klubi "vjollc" nis negociatat me Sarrin Fiorentina vendosi të konfirmojë Giuseppe Iachinin në pankinë verën e kaluar, por rezultatet e këtij fillim-sezoni nuk j
Filipçe: Nëse pakoja e dytë s'jep rezultat, hapi i ardhshëm ora policore (VIDEO) Janë shterur të gjitha masat anti-kovid të cilat i kanë pasur në plan t’i zbatojnë autoritetet shëndetësore për të balla
Futbolli shqiptar ka shumë halle, topat në lumë kur ruajnë rezultatin Futbolli shqiptar ka shumë halle, , madje më shumë se ajo shprehja e famshme “njëmijë e një halle”, por disa ekipe janë
Parashikuesi "Kaka", braziliani gjeti rezultatin e saktë të derbit Inter – Milan Ricardo Kaka dhe një lidhje e gjatë dashurie me Milanin. Braziliani pak ditë më parë u rikthye të fliste për "La Gazzett
Plot 7 gola, Roma bën detyrën (VIDEO) Roma shkatërroi me rezultatin 5-2 Beneventon. Në fakt, ishin miqtë që kaluan të parët në epërsi me anë të Gianluca Ca
Gafa qesharake, portieri bëhet hit në internet (VIDEO) Jessie Moulin, portieri i Saint Etienne, është bërë ditën e sotme protagonist i një gafe që vështirë do e harrojë. Ai
Man.United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Pas një autogoli që në minutën e 2', Manchester United arrin të barazojë rezultatin në minutën e 23'. Për "djajtë e k
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Surprizohet Juventusi, Crotone zhbllokon rezultatin (VIDEO) Juventusi është befasuar ndaj Crotones. Vendasit kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 12'. Bonucci me një ndërhyr
Bayerni i kthehet fitoreve, "shkërrmoq" Armininë (VIDEO) Bayern Munich është kthyer në rrugën e fitoreve në Bundesliga. Kampionët e Gjermanisë kanë deklasuar skuadrën e Armin
Man.City zhbllokon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Arsenalit. Për "citizens" ka shënuar Sterling në minutën e 2
Interi ngushton rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Interi ka arritur të ngushtojë rezultatin ndaj Milanit. Lukaku ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 29'. /albeu.co
Ndeshje e "çmendur", Chelsea - Southapmton mbyllet në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ka arritur më shumë sesa një barazim kundër Southampton. Ndonëse ishte dy herë në epërsi në ndeshjen kund
Ukraina mposht Spanjën, Gjermania bllokohet mes spektaklit nga Zvicra (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 5 sfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve, ku nuk mungoi spektakli dhe surprizat. Ukraina e
Klopp "buzëqesh" para takimit me Evertonin, ka të gatshëm dy yjet e skuadrës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp mori një lajm të shkëlqyeshëm sot para derbit me Everton. Gjegjësisht, Sadio Mane