999 rezultate për

rezultat

Interi tregon forcën ndaj Atalantës, e mbyll sezonin si nënkampion (VIDEO) Inter janë nënkampionët e Serie A. Skuadra ‘Zikaltër’ ka shënuar fitore në ndeshjen e fundit të këtij sezoni, kundër
Milan bën detyrën në ndeshjen e fundit, mposht pa vuajtje Cagliarin (VIDEO) Milan ka mbyllur sezonin në pozitën e gjashtë në tabelë. Skuadra e Milan ka shënuar fitore me rezultatin 3:0 në përba
Super Arsenal, përmbys rezultatin në finalen e FA ndaj Chelsea (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Chelsea, skuadra e Mikel Arteta ka arritur të marrë veten dhe të reagojë. Aubametang do t
Arsenal barazon rezultatin në finalen e Kupës së FA (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin në minutën e 27'. Kapiteni Aubameyang ka dërguar topin në rrjetë nga pika e
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida e Serie A mes Interit dhe Napolit. Janë vendasit që kanë kaluar në avantazh në mi
Ish-deputeti: Tamponët e marrë nga Kina japin rezultat fals negativ në 60% të rastev Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia thotë se sistemi shëndetësor ndodhet në kolaps prej keqmenaxhimit të situatës nga qe
Rezultatet e testeve radiologjike të Dybala, rrezikon mungesën kundër Lyon Paulo Dybala mund të jetë mungesa e madhe e Juventus për ndeshjen ndaj Lyon. Juventus do të ketë punë të vështirë në
REZULTATET/ Man Utd dhe Chelsea në Champions, bie Watford (VIDEO) Manchester United dhe Chelsea kanë siguruar nga një vend në Ligën e Kampionëve në ndeshjen e fundit të Premierligës, duk
35-vjeçari nga Ferizaj vdes, ishte në pritje të rezultatit për COVID-19 Edhe një person nga Ferizaj ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19 duke shënuar kështu viktimën e tretë që
Certifikohen rezultatet, shqiptarët me 32 mandate në Kuvendin e Maqedonisë Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve miratoi konkluzën për shpalljen e rezultateve zyrtare të zgjedhjeve parlamentare të 15
Zyrtarizohen rezultatet zgjedhore, shqiptarët me 32 mandate në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ne Maqedoninë e Veriut ka miratuar vendimin për shpalljen e rezultateve zyrtare të zgje
KSHZ pritet të shpallë rezultatet zyrtare të zgjedhjeve Pas vendimeve mbi paditë të dorëzuara nga partitë politike në Gjykatën Administrative lidhur me zgjedhjet, Komisioni Sht
14 gola në 4 sfida, rezultatet dhe golashënuesit në javën e parafundit të Superiores U luajtën në orën 17:45, katër sfidat e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore, ku u shënuan plot 14 gola në
Partizani mposht Vllazninë por mbetet pa Europë, shkodranët në "play-out" (VIDEO) Partizani ka mposhtur me rezultatin 3-0 Vllazninë në sfidën e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore, duke d
Arteta mund Guardiolen, Arsenali siguron finalen (VIDEO) Arsenal ka shënuar fitore të madhe në ‘Wembley’, duke mposhtur Manchester Cityn me rezultatin 2:0. Në këtë ndeshje, i
Dëshironi qerpikë të gjatë? Konsumoni këto ushqime për rezultate fantastike Ekzistojnë mënyra të shumta për rritjen e qerpikëve: mund të përdorni vajra esencialë ose të masazhoni qepallat. Por mën
Kush e ka sulmuar faqen e rezultateve zgjedhore? Autoritetet në Maqedoninë e Veriut ende nuk kanë dhënë detaje lidhur me atë se kush qëndron pas sulmit kibernetik të faq
Basha shpreh mbështetjen e tij për 32 deputetët shqiptarë në Maqedoninë e Veriut 32 deputetë shqiptarë do të jenë tashmë pjesë e kabinetit parlamentar në Maqedoninë e Veriut. Pas kësaj fitore, nuk ka m
Partitë të pakënaqura, paralajmërojnë ankesa për procesin zgjedhor Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve rezultatet e para përfundimtare jozyrtare të zgjedhjeve të dhjeta parlamentare i publik
Pas probleme me faqen, KSHZ publikon zyrtarisht rezultatet e zgjedhjeve Pas problemeve me web faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor të Maqedonisë së Veriut, një ditë pas zgjedhjeve kr