999 rezultate për

realizoi

Super Kosova, vendoset barazpesha me një supergol në Shkup (VIDEO) Kosova ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Maqedonisë. Është Hadërgjonaj që realizoi një supergol pas daljes së gabuar t
Higuain shënon golin e parë në Amerikë, e bën si rrallë herë (VIDEO) Gonzalo Higuain ka shënuar golin e parë në Ligën Amerikane të Futbollit. Sulmuesi argjentinas ka realizuar një gol të
Zhbllokohet sfida, Betis-Real Madrid (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Betis. Për Los Blancos realizoi Valverde në minutën e 14. /albeu.com/
Zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Bologna. Është Ibra ai që realizoi një gol të bukur me kokë pas një pasimi të Hern
Debutim ëndrrash për talentin e Juves, shikoni çfarë goli realizoi blerja e re (VIDEO) Një mbrëmje që do mbahet mend gjatë nga Dejan Kulusevski. Blerja më e re e Juves ka shënuar që në debutim kundër Sam
Zhbllokohet sfida, Brighton-Chelsea (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh 0-1 ndaj Brighton. Për Blutë e Londrës realizoi Jorginho me anë të një 11 metërshi. /al
Bayern thyen milionat e PSG dhe fiton per herë të 6 Championsin (VIDEO) Bayern Munich ka fituar për herë të 6 në histori Champions League duke mposhtur 1-0 PSG. Heroi i gjermanëve ishte Co
Odise Roshi realizon dy gola në Rusi (VIDEO) Odise Roshi ka realizuar dy gola për Akhmat Grozny në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të kampionatit në Rusi ndaj
Dopieta e Ronaldos dërgon Juven drejt titullit (VIDEO) CR7 është njeriu vendimtar për Juventusin. Portugezi ishte protagonisti kryesor në fitoren 2-1 ndaj Lazios, shkruan A
Barcelona turpërohet në Camp Nou (VIDEO) Barcelona është befasuar nga Osasuna në Camp Nou. Katalanasit pësuan humbje 1:2, me miqtë që realizuan golin e fitore
Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos, Martinez shënon pas 5 ndeshjes (VIDEO) Interi ka mposhtur 3-1 me përmbsyje Torinin në San Siro. Për zikaltërit kjo ishte ndeshje me dy fytyra teksa në pjesë
Manchester United bën detyrën, Pogba gjen rrjetën (VIDEO) Manchester United vijon formën e mirë. Skuadra e Solskjaer mposhti 0-3 në transfertë Aston Villën. Serinë e golave e
Lumë golash në "San Siro", Milan dhe Juve dhurojnë spektakël (VIDEO) Milani dhe Juventusi kanë dhuruar spektakël në San Siro si rrallë herë, shkruan Albeu.com. Kuqezinjtë kanë bërë mbrek
Kukësi mposht Tiranën dhe rihap kampionatin (VIDEO) Kukësi ka triumfuar me rezultatin 1-2 ndaj Tiranës në supersfidën e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore.
Endri Çekiçi shënon gol të bukur në Slloveni (VIDEO) Endri Çekiçi ka shënuar golin e dytë të për Olimpjan që po fiton 2-3 ndaj Triglav në transfertë. Pogradecari realizoi
Interi në avantazh, shënon Lukaku (VIDEO) Interi ka zhbllokuar shifrat ndaj Bolognas. Në ndeshjen që po luhet në San Siro Lukaku realizoi lehtësisht brenda zo
Xhaka gjen golin me Arsenalin (VIDEO) Granit Xhaka ka shënuar golin e dytë ndaj Norwich. Mesfushori realizoi lehtësisht brenda zonës duke shfrytëzuar mjaf
Zhbllokohet sfida në Old Trafford (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Sheffiel Utd. Është francezi Martial që realizoi lehtësisht brenda zonës
Bayern ndëshkon shpejt Frankfurtin me një gol të bukur (VIDEO) Bayern ka kaluar në epërsi në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë kundër Frakfurtit. Bavarezët gjetën golin
Tirana triumfon ndaj Bylis dhe blindon kreun (VIDEO) Tirana ka mposhtur Bylisin me rezultatin 1-3 në sfidën e vlefshme për javën e 27-të të Kategorisë Superiore, duke hedhur