999 rezultate për

rashica

Milot Rashica flet për shkallën e lëndimit Milot Rashica i ka qetësuar të gjithë duke konfirmuar se zëvendësimi i tij në fitoren e Werder Bremenit ndaj Augsburgut
Rashica: Kontrolluam shumë mirë ndeshjen Milot Rashica pas ndeshjes kundër Augsburgut u shpreh se ishte një javë e madhe dhe një fitore e rëndësishme sot. “Is
Rashica fenomenal, realizon sërish një supergol për Werder Bremen (VIDEO) Milot Rashica nuk ndalet me Werder Bremen. Kosovari ka realizuar sërish ndaj Augsburgut golin e 3 të sfidës. Anësori
Rashica spektakolar, kalon Werder Bremen në avantazh (VIDEO) Milot Rashica ka kaluar Werder Bremen në avantazh që në minutën e 4 ndaj Augsburgut. Kosovari kaloi mjaft bukur mbroj
Rashica e nis titullar ndaj Augsburg Milot Rashica do e nisë titullar ndeshjen ndaj Augsburg e cila fillon në 15:30. Kjo është hera e gjashtë që 22-vjeçar
Werder Bremen i Milot Rashicas eliminon Dortmundin nga Kupa e Gjermanisë (VIDEO) Werder Bremen i Milot Rashicës ka eliminuar Borussia Dortmund në çerekfinale të Kupës së Gjermanisë. Ndeshja zhbllok
Rashica kalon në epërsi Werder Bremen kundër Dortmundit (VIDEO) Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Borussia Dortmund në "Signal Iduna Park". Ai që ka shënuar është sulmuesi kos
Rrëfehet Rashica: Tregon disa nga sekretet e tij, nga ushqimet e preferuara tek muzika Milot Rashica është nga futbollistët më të mirë te Kosovës. Ai është vetëm 22 vjec dhe tashmë po e tregon veten dhe në k
Milot Rashica “infektohet” nga loja Ludo King (FOTO LAJM) Video-loja e famshme tashmë i ka “infektuar” edhe personalitetet e njohura Loja online tashmë e famshme “Ludo” iu ka
Milot Rashica uron nënën e tij për ditëlindje me këtë këngë (FOTO LAJM) Milot Rashica ka vendosur që publikisht ta urojë nënën e tij për ditëlindje. Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës ka
Tifozët e Werder Bremen marrin një lajm fantastik për Milot Rashican Werder Bremen sot ka dhënë një lajm të mirë për Milot Rashicën. Klubi gjerman ka njoftuar se ylli i Kosovës sot është kt
Milot Rashica zë vend në formacionin e javës në Bundesliga (FOTO LAJM) Vetëm një shans i dhënë nga trajneri i tij dhe Milot Rashica jep më të mirën nga vetja. Ylli i Kosovës është paraqitu
Milot Rashica i jep fitoren klubit gjerman (VIDEO) Milot Rashica e nis 2019 në mënyrën më të mirë të mundshme. Ishte pikërisht goli i vetëm i takimit që u realizua nga 22-
Rashica vendimtar: Shënon gol pasi një super aksioni (VIDEO) Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica ka gjetur golin gjatë pasdites së sotme (e shtunë) në Bundesliga.
Rashica ka një urim special për Ushtrinë e Kosovës (FOTO LAJM) Një nga futbollistet më të talentuar të Kosovës që luan me skuadrën gjermane të WerderBremen ka uruar Kosovën për kriji
Gazeta gjermane: Rashica mund të luaj nga fillimi ndaj Dusseldorfit Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica pritet ta nis nga minuta e parë ndeshjen e radhës që Werder Bremen e zhvi
Rashica merr lajm fantstik nga FIFA Milot Rashica ka marrë një lajm të mirë ditën e sotme nga “FIFA 19”. Ylli kosovar ka marr vlerësimin 81 në FIFA 19,
Rashica në formacionin e javës në FIFA 19 Pas përfundimit të ndeshjeve të fundit të kombëtareve, në tërë globin, FIFA 19 ka publikuar formacionin e tyre më të mir
Milot Rashica, me një dedikim përlotës pas shpartallimit të Azerjbaxhanit (FOTO LAJM) Sulmuesi i përfaqësueses, Milot Rashica, i ka dedikuar fëmijëve refugjatë gjatë luftës në vitit 1999, fitoren e djeshme
Rashica: E merituam fitoren Sulmuesi anësor i Kosovës, Milot Rashica është ndarë i kënaqur me paraqitjen e tij në ndeshje ndaj Maltës, por edhe me t