999 rezultate për

ranieri

Ranieri: Mendoj për ndeshjen, jo për shkarkimin “Shkarkimi? Kam gjëra më të rëndësishme për të menduar. Nuk i kërkoj lojtarëve të luajnë për mua, por për skuadrën dhe f
Ranieri sulmon klubin: Nuk mi plotësoi kërkesat Nga studio e “Domenica Sportiva”, është rikthyer para mikrofonave të gazetarëve Claudio Ranieri. Trajneri i zikaltërve k
Champions, Inter “i arnuar” në Marsejë Rezultatet e fundit të Interit janë me të vërtetë zhgënjyese dhe kanë ardhur pikërisht në momentin kur dukej se Claudio
Pasuesi i Ranierit, Blanc apo Mazzarri? Pas humbjes së të shtunës kundër Bolonjës, Massimo Moratti nuk ka folur me trajnerin Claudio Ranieri. Një sinjal i qartë
Interi në krizë, mblidhen drejtuesit Humbja shokuese ndaj Bolonjës ishte e tepërt për Interin, e dyta radhazi në San Siro pas asaj kundër Novarës, dy skuadra
Inter, bëhet gati dyshja Figo-Baresi Pas hapit fals të rradhës në kampionat përballë Bologna (0-3), pankina e Claudio Ranierit duket gjithmonë dhe më në rre
Ranieri: Arbitrat terrorizohen nga Inter Interi do të përballet sot në mbrëmje kundër Bolonjës, në ndeshjen e parë të javës së 24-t të Serisë A. Zikaltërit kërko
Inter-Bologna, zikaltrit pa Milito dhe Stankoviç Diego Milito dhe Dejan Stankoviç do të mungojnë në ndeshjen që Interi do të luajë të premten në mbrëmje ndaj Bologna, e
Ranieri kursen kritikat ndaj lojtarëve Pas humbjes në ndeshjen e zhvilluar në San Siro me skuadrën modeste të Novaras trajneri i Interit Claudio Ranieri ka kur
Novara, shansi i fundit për Ranierin Lajmet që qarkullojnë së fundmi në media se detyra e Ranierit në krye të Interit është në “fije të perit” është pritur m
Inter në dilemë mes Ranierit dhe Figos Interi rrezikon sërish të bëjë një lëvizje tjetër pankinash. Shkarkimi i Gianpiero Gasperini në fillim të sezonit ishte
Ranieri: Kështu nuk ecet përpara Trajneri i Interit Claudio Ranieri, vlerësoi superioritetin e Romës, pas sfidës në të cilën zikaltrit u mundën 4-0. “
Roma-Inter, Ranieri le “pushim” Sneijder Claudio Ranieri është gati për përballjen ndaj Romës në stadiumin “Olimpiko”, ku ai kthehet si ish-trajner. Në këtë sfid
Ranieri: Inter-Palermo, reklamë për futbollin 60-vjeçari, trajneri i Interit, tha se ndeshja e së mërkurës në “San Siro” ishte një spektakël i madh, i cili nderon kët
Ranieri vendos diktat: Nuk trembem ta le Sneijder në stol Claudio Ranieri i kërkon një sinjal Interit të tij dhe ndërkohë i dërgon një mesazh të qartë numrit 10: “Duhet të kthejm
Ranieri: Sneijder nuk bën për skemat e mia Interi i tij ka pësuar humbjen e dytë në pesë ditë dhe Claudio Ranieri ka gjithë arsyet e duhura për të qenë i zhgënjyer
"Kaos" te Inter, sherr mes Sneijder, Cambiasso dhe Pazzini Mund të kishte qenë e parashikueshme humbja me Leccen, apo fakti që trajneri Claudio Ranieri nuk do të barazonte rekordi
Inter, Sneijder kthehet në problem serioz Humbja e Interit ndaj Lecces, e para në kampionat pas shtatë fitoreve rresht, ka bërë që tek zikaltërit të shpërthejë çë
Ranieri: Dua që Motta të qëndrojë në skuadër Trajneri i Interit Claudio Ranieri ka shfaqur dëshirën e tij për të mbajtur në skuadër mesfushorin Thiago Motta. Brazili
Kupa, Ranieri: E shkuar, e harruar Pas elemiminit nga Kupa e Italisë, trajneri i Interit Claudio Ranieri është shprehur se skuadra e tij duhet ta harrojë t