999 rezultate për

ranieri

Pas largimit të Benitez, Newcastle kërkon Ranierin Claudio Ranieri është i interesuar për tu rikthyer në Premier Ligë. Sipas mediumeve angleze, trajneri italian mund ta
Ranieri përlotet nga gjesti i tifozëve të Romës (FOTO & VIDEO) Claudio Ranieri po zhvillon ndeshjen e tij të fundit si trajner i Romës. Tekniku italian ka marrë një dhuratë që çdo
Trajneri legjendar i Serisë A njofton largimin në fund të sezonit Claudio Ranieri i cili mori drejtimin e Romës në mars të këtij viti do të largohet në fund të këtij sezoni, shkruan Albe
Roma u ndal nga Genoa, Ranieri: Kjo pikë na çon në Champions Roma u ndal këtë të dielë në barazim 1-1 nga Genoa, me këtë të fundit që në limitet e kohës kishte të gjitha shanset të
Ranieri akuzon hapur Lacion: I hapi krahun Interit për "Triplete" Claudio Ranieri po tenton të kualifikojë Romën këtë sezon në Ligën e Kampioneve. Por Ranieri ka dalë hapur kunder Lac
Ranieri i dorëzon Contes pankinën Pas fitores ndaj Cagliarit dhe, momentalisht, vendit të katërt në renditje, që do të thotë Champions, trajneri i Roëms,
Claudio Ranieri: Fatkeqësisht kjo është situata, po bëjmë çdo gjë që mundemi Roma edhe në drejtimin e trajnerit të ri me mjaft experience Claudio Ranieri nuk po arrin do të marë rezultate pozitive.
Ranieri: Duhet të meritojmë rrogat, pa Champions largohemi të gjthë Roma humbi një mundësi të mirë për t’u futur në zonën Champions, pasi u mposht me rezultatin 2-1 në transfertën ndaj Spa
Ranieri: Lojtarët duhet të meritojnë pagën që marrin Roma ka pësuar një humbje të rëndë ndaj Spalit dhe gara për vendin e katërt është ndërlikuar jashtëzakonisht, sepse koha
Ylli turk i Romës nuk bën pjesë në planet e Ranierit, gati largimi Roma nuk po bën një sezon të mirë deri më tani dhe bordi drejtues i detyrua të bëjë ndryshime në stafin teknik. Di Franç
Ranieri: Duhet kohë për të parë Romë-n time Megjithëse vuajti shumë në fund të takimit, Roma e Claudio Ranieri-t ka dalë nga ndeshja me Empolit me tre pikë më shumë
Ranieri rikthehet me fitore te Roma (VIDEO) Roma ka fituar 2-1 ndaj Empolit në rikthimin e Claudio Ranieri-t. Me këtë rezultat, “Ujqërit” kanë shkuar në kuotën e 47
Prezantohet Ranieri: "Kur të thërret Roma, nuk mund ti thuash jo" Roma nuk ka humbur kohë nga shkarkimi i Eusebio Di Francesco teksa sot ka emëruar zyrtarisht Claudio Ranierin, shkruan
Zyrtare: Roma gjen trajnerin e ri, është një Italian i njohur Claudio Ranieri ka mbërritur në Romë. Ai u largua nga Londra herët në mëngjes, teksa është gati për të vijuar aventurë
Claudio Ranieri pranë stolit të Romës Eusebio Di Francesco është shumë pranë shkarkimit nga stoli i Romës pas eleminimit nga Porto në Ligën e Kampioneve,shkru
Zyrtare: Fulham shkarkon Claudio Ranieri-n ulham ka shkarkuar Claudio Ranieri-n dhe është vënë në kërkim të trajnerit të tretë të këtij sezoni teksa klubi londinez
Po dështon tek Fulham, Ranieri në fije të perit Claudio Ranieri është në prag të shkarkimit nga Fulhami dhe pritet një vendim zyrtar sot, raportojnë mediat britanike.
Fulham nuk di të fitojë, Ranieri në fije të perit Fulhami rrezikon seriozisht rënjen në Championship vetëm një vit pas ngjitjes në Premier League. Humbja 3-1 ditën e d
Ranieri i shokuar për humbjen e sulmuesit argjentinas Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala, i cili pak ditë më parë kishte firmosur për ekipin e Premier Leagues, Cardiff City n
Gary Cahill pranë huazimit deri në fund te sezonit te skuadra e Ranierit Claudio Ranieri po kërkon me cdo kusht të përfcojë mbrojtjen e Fulhamit gjatë merkatos së janarit. Lajmet e fundit njoft