999 rezultate për

range

Basketbollisti i njohur përplaset me Range Rover, humb jetën bashkë me gruan e tij Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën ish-basketbollistit të famshëm të NBA-së dhe bashkëshortes së tij. Rasual Bu
Kur Princesha ngec në trafik! (FOTO LAJM) Ajo mund të jetë e martuar me Mbretin e ardhshëm të Anglisë, por ekzistojnë disa realitete fatkeqe të jetës moderne që e
Zbardhen detajet, autori nga burgu e qëlloi 7 herë ndaj kuksianit me Range Rover Një atentat u organizua ndaj një 40-vjeçari në Kamzë ku mbeti i plagosur dhe u transportua me urgjencë në spital. Nd
Qëlluan mbi të 7 herë, kuksianit që lëvizte me Range Rover iu bë atentat Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Institut Tiranë. I plagosuri është një 40-vjeçar dhe është d
Kush ishte pronari i "Range Rover" ku u gjetën patentat e Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar personin që i dha makinën biznemenit të ri
Rangers dëshiron ish- trajnerin e Interit për pankinën Skuadra skoceze, Rangers ka shkarkuar trajnerin Pedro Caixinha dhe është vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur një tje
Range Rover tregon forcën, ngjitet nëpër 999 shkallë (VIDEO) Shkallët e gurit që ndodhen në një kodër në Hunan të Kinës, janë ngjitur me shpejtësi nga një Range Rover. Për të kal
Vjedhje në 2 minuta, si operonte befasisht banda e shqiptarit në Itali Vetëm pak ditë më parë në Monza policia kapi një bandë hajdutësh e makinave luksoze ku në pranga ranë edhe shtatë shqipt
Range Rover 2018, një bishë e vërtetë (VIDEO) Një video e Rang Roverit të ri 2018 ka rrjedhur online para debutimit të tij zyrtar. Në video shihet se eksterieri i
Shohin çantën në “Range Rover”, hajdutët e marrin e ja fusin vrapit Një grabitje ka ndodhur sot në Tiranë ku disa persona kanë grabitur çantë në një makinë “Range Rover” dhe ia kanë mbathu
Trump fshin statuset për kandidatin humbës në Alabama Presidenti amerikan Donald Trump e konsideron veten një fitues të lindur dhe detyrimisht nuk mund të shihet duke mbështe
Përplasi makinën e policisë, bllokohet “Range” 100 mijë euro i beznesmenit Makina e nëndrejtorit të Policisë së Elbasanit u përplas me dashje nga një makinë e blinduar, gjatë operacionit për veri
Range Roveri i ri ju lë pa fjalë! (FOTO) Kompania e cila merret me modifikimin e veturave, Absolute Motors, ka publikuar fotografitë e modelit Range Rover që e k
Super aksion i policisë, kapen makinat e vjedhura të të fortëve në Shqipërisë (VIDEO) Policia akoma vijon akoma me intensitet punën për goditjen e paligjshmërisë. Gjatë operacionit "Summer 2017" i cili ë
Pribe sërish në Shkup, takim me Vrangellovskin Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike
Pamjet e frikshme, ja si është katandisur "Range Rover-i" i Arben Ahmetajt (FOTO LAJM) Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Kumanovë. Ahmetaj bashkë me 2 perso
Hajduti më i pa fat në botë (VIDEO) Mori gjithçka që gjeti në një “Range Rover” të parkuar, i cili ishte lënë i hapur, por arratia e tij nuk shkoi më shumë
Deputetja e VMRO-së Daniela Rangellova, në pyetje në Prokurorinë Speciale Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, sot gjithashtu si ish kryeministri teknik, Emil Dimitriev, është e ftuar
U përplas për vdekje nga “Range Roveri”, ja kush ishte Ardian Rika (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një aksident tragjik në Elbasan i mori jetën, një 35-vjeçari që po lëvizte me buçikletë. 35-vjeçari
“Range Roveri” del mbi trotuar dhe përplas për vdekje 35-vjeçarin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Elbasan ku humbi jetën një 35 vjeçar pasi u përplas për vdekje nga nj