E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

rami

Pamela Anderson nxjerr videon pas rrahjes nga Adil Rami (VIDEO) Pamela Anderson vijon me akuzat ndaj ish-të dashurit Adil Rami. Këtë herë, ajo i ka treguar me fakte të gjitha gjërat që
Behrami largohet nga Udinese, firmos me ekipin e njohur Mesfushori shqiptar Valon Behrami është larguar nga kampionati italian, përkatësisht nga Udinese. Ai është transferua
Rina Balaj "skuq" Instagramin (FOTO LAJM) Rina Balaj momentalisht është një nga emrat më të komentuar në media. Së fundmi, në Hardturm të Cyrihut është mbajtur
Rami i kundërpërgjigjet Pamela Anderson: Akuza të rreme, është vërtetë e neveritshme (FOTO LAJM) Adil Rami ka vendosur të dalë në mediat sociale, duke mohuar deklaratat e ish-partenes të tij, i cili e akuzoi futboll
Pushtoi finalen e Champions, bukuroshja i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM Kinsey Wolanski zuri vend pothuajse në të gjitha mediat e botës javë më parë, kur e pushtoi fushën e blertë të futbollit
Pamela Anderson e quajti "mostër" dhe tha se bën jetë të dyfishtë, reagon Rami Pamela Anderson e quajti "mostër" dhe tha se bën jetë të dyfishtë, reagon Rami Futbollisti i njohur, Adil Rami, iu ës
Pamje shokuese, babai dhe vajza 2 vjeçe gjenden të mbytur bashkë në lumë (FOTO LAJM) Imazhet tronditëse zbulojnë tragjedinë e krizës së emigrantëve. Një burrë nga Salvadori dhe vajza e tij 23 muajshe u
Divorcohen pas 2 vitesh, Pamela Anderson akuzon publikisht për tradhëti Adil Raminë (FOTO LAJM) Aktorja Pamela Anderson ka folur publikisht për ndarjen nga i dashuri i saj prej dy vitesh, futbollisti francez Adil Ram
Nga aktor humori në "romatik Instagrami" , Albano Bogdo ka rënë në dashuri (FOTO LJAM) Edhe aktorët e humorit bien në dashuri.Këtë na e vërtëton sot aktori i "Duplex" Albano Bogdo.Nëpërmjet një postimi në "I
Berisha: Pranoj përgjegjësinë për skemat piramidale Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora iu përgjigj zërave mediatik të cilët thonë se ai
Higuain i bën "naftën" Instagramit, lë dhe një mesazh në fund (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain ka befasuar fansat e tij! Futbollisti argjentinas, që do të largohet nga Chelseat, ka vendosur të mby
Mijëra ndjekës, gjyshi më i famshëm i "Instagramit" (FOTO LAJM) Gjyshi japonez, 84 vjeçar është bërë me 90 mijë ndjekës. E gjithë kjo falë nipit të tij i cili ka realizuar disa foto të
Selena Gomez: Nuk e kam Instagramin në telefon, do më bënte me depresion (VIDEO) Selena Gomez ka miliona ndjekës në Instagram, por nuk e mban aplikacionin në telefonin e saj. Në një intervistë për
Rashel "bombardon" Instagramin me format e saj (FOTO LAJM) Nuk ka ndalur prej javësh tashmë. Rashel Kolaneci vazhdon të na lërë gojëhapur me postimet e saj super, super seksi.
Anastasia thyen çdo limit, "nxeh" Instagramin (FOTO & VIDEO) Anastasia Kvito po i prek limitet e rregullave të Instagramit. Kvito që konsiderohet verzioni rus i Kim Kardashian ka
Historia e trishtë, doli nga shtëpia ditën e Bajramit por ende nuk është kthyer Dita e Bajramit ishte hera e fundit që Edita Maxhuni-Xhaka i pa të dy fëmijët e saj. Që nga ajo ditë, 26-vjecarja nga fs
Ish-i i Neymar “çmend” Instagramin (FOTO & VIDEO) Nëse gjërat për futbollistin Neymar nuk po shkojnë edhe aq mirë kohët e fundit, ku ylli brazilian po përballet për akuza
Si u festua Fiter Bajrami në mbarë botën (FOTO LAJM) Këtë të martë, besimtarët myslimanë kremtuan festën e Fiter Bajramit. Këto foto do të tregojnë se si u festua festa
E përplas kamioni, digjet makina me 5 persona brenda (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në autostradën që lidh Stambollin me Edirnenë në Turqi, ku një automjet
Dhurata Dora feston Bajramin, shikoni si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Sot po kremtohet festa e Fitër Bajramit, festë kjo që ka bërë bashkë gjithë besimtarët mysliman anë e mbanë botës. Ed