999 rezultate për

rama

Vijojnë replikat Rama-Meta: Thuaja pash Zotin çfarë borxhi të kanë shqiptarët Vijojnë replikat në distancë mes kreut të qeverisë Edi Rama dhe presidentit të vendit Ilir Meta, që duket se nuk janë më
Rama bën deklaratën e fortë: Nëse nuk marr mandatin e tretë, do largohem nga politika Në një dalje për mediat, kryeministri Rama është shprehur se zgjedhjet e ardhshme do të fitohen nga ana e socialistëve,
Meta tha se vendi po zhytet në një juntë grusht shteti, Rama: Ti je borxhliu më i madh i shqiptarëve Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së presidentit Meta lidhur me demokracinë në vend, i cili tha se vendi p
"Vrasësit janë në Beograd", Rama ministrit serb: Gojështhurur e mendje errët Kryeministri Edi Rama iu përgjigj sërish ministrit serb të Mbrojtjes, Aleksandër Vulin pas deklaratave të tij për Shqipë
Rama: Jemi bërë shërbëtor të Lulit, nëse Kodi Zgjedhor merr 84 vota është ligj Kryeministri Edi Rama thotë se nëse nesër Kodi Zgjedhor merr 84 vota në Kuvend ai do të jetë ligj, pavarësisht vullnetit
Ish-ministri socialist: Ç'e do Rama mandatin e tretë? Të na dhj*së fare? Leonard Solis, ish Ministër Shendetësie ka deklaruar dje se situata aktualisht është e paprecedentë, ndërsa komentoi lis
Ministri serb shpërthen ndaj Ramës: Do kujtohesh për çorapet e shqyera! Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar Vulin ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama. Sot Rama e p
Rama përballet me Vuçiç: A është kjo një meme? Marrëveshjet e firmosura ditën e djeshme nga kryeministri Edi Rama dhe Hoti nuk janë pritur mirë në Serbi. Ka qenë de
Ndoka nuk kursehet ndaj Ramës: Të përfundojë me një banane në ... Kreu i demokristianëve Nard Ndoka ka bërë një postim të ashpër në rrjetin social Facebook kundër kryeministrit Rama.
Shqipëria duhet të distancohet nga Edi Rama Shqipëria ka nevojë urgjente për një prerje. Askush nuk beson që Rama ka çka të japë më tepër në katër vjetët e ardhshëm
Rama batuta me zyrtarin amerikan: Kemi një të përbashkët, s’na lejojnë të futemi në Europë Nënsekretari i Shtetit të SHBA për Zhvillimin Ekonomik, Energjinë dhe Mjedisin ka mbërritur në Tiranë. Keith Krach ka
Rama akuza Metës: Të paguash para të zeza për të përhapur shpifje Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social ku i përgjigjet akuzave të Presidentit Meta. Kreu i qeveri
Vetëvendosje i përgjigjet Ramës pasi thumboi Kurtin: Je doganieri i Serbisë Përfaqësuesi i Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë Boiken Abazi ka reaguar pas mbledhjes së përbashkët të dy qeve
Bëri këngë kundër Ramës, kërcënohet reperi shqiptar Vetëm pak ditë më parë, këngëtari i njohur Big Basta ka publikuar këngën "Rama ik". Ndër të tjera, në vargje ai shpre
"Shqiptarët po bashkohen": Serbët provokohen nga deklaratat e Ramës Mediat serbe i kanë dhënë një hapësirë të gjerë deklaratave të kryeministrit Rama në lidhje me portin e Durrësit në mble
Rama jep lajmin: Nesër firmosim marrëveshjen për Skavicën, do financohet nga ShBA Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të rëndësishëm në lidhje me hidrocentralin e Skavicës, e cila do të financohet n
Rama i përgjigjet Metës për akuzat: Nuk ka përfunduar asnjë proces! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur presidentit Ilir Meta lidhur me gjyqet e humbura në arbitrazh. “Ka disa kohë
Çudit Rama, shikoni çfarë ka stampuar në kravatën e tij (FOTO LAJM) Kryeministri Rama është duke mbajtur konferencën për shtyp me kryeministrin e Korovës, Avdulla Hoti, ndërsa vëmendjen e
Historike, Rama dhe Hoti nënshkruajnë 14 marrëveshjet mes Kosovës dhe Shqipërisë Kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij kosovar Avdullah Hoti kanë nënshkruar marrëveshjet ndërqeveritare mes dy vendev
Liberalizimi i vizave me Kosovën, Rama i prerë: Ky është turpi i BE-së Kryeministri Edi Rama në takimin e sotëm me homologun e tij, Avdullah Hoti ka folur pa nota diplomacie në lidhje me vone