999 rezultate për

rakitic

Huliganët sulmojnë Rakitic me familjen Largimi i Kroacisë nga Europiani, ka zhgënjyer shumë tifozë kroat, të cilët madje p o reagojnë edhe në mënyra shumë të a
Rakitiç "trondit" Serbinë, bën shqiponjën Mesfushori i skuadrës së Kroacisë Ivan Rakitiç sa duket është një admirues i kombit shqiptar. Rakitiç u takua me një
Messi "dembeli" i Barçës, vrapon sa Rakitic për 63 min Duke përjashtuar vetëm portierin Ter Stegen Lionel Messi është sërish futbollisti që ka vrapuar më pak se të gjithë në s
Ja lista e rrogave e yjeve të Barcelonës Lionel Messi është futbollisti më i paguar te Barcelonë. 'Pleshti" nuk ka konkurrencë në skuadrën e tij sa i përket përf
Rakitic: Ja si u njoha me gruan në një bar hoteli (FOTO LAJM) Ivan Rakitic ka kaluar pushimet në ishujt Maldive së bashku me bashkëshorten e tij. Ai ka kaluar vite fantastike me Sevi
10 golat më të bukur në Champions (VIDEO) Tifozët e futbollit kanë përzgjedhur dhjetë golat më të bukur të këtij sezoni të Ligës së Kampioneve, teksa shumicën i k
Formacionet e Elche-Barça, yjet e kanë pushim (FOTO LAJM) Luis Enrique ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen e kthimit në Kupën e Mbretit kundër Elches,
Edhe United në garë për Ivan Rakitiç Dje u përfol për një interesim të Manchester City-t, ndërsa sot në garë për Ivan Rakitiç është futur edhe Manchester Uni
Barcelona, sirena angleze për Rakitiç E ardhmja e Ivan Rakitiç mund të jetë larg Spanjës. Mesfushori kroat, i transferuar te Barcelona këtë verë, mund të ndry
Shshshsht! Kjo është Barcelona dhe ky Messi (VIDEO) Barcelona ka mposhtur Sevillan me rezultat të thellë me rezultat 5-1 duke mbetur në hap me Real Madridin për kreun e La
Rakitiç "kërcënon" Realin: I shënoj dy gola si me Sevillan Ivan Rakitiç dëshiron të jetë në formacionin titullar të Luis Enriques për "El Classico"-n kundër Real Madridqë do të zh
Ibra takon futbollistët e Barcelonës (VIDEO) Mungesa e madhe e ndeshjes PSG-Barcelona, Zlatan Ibrahimoviç, u takua me ish shokët e skuadrës në përfundim të takimit.
Alessandra Ambrosio, "ëngjëlli" i ri Blaugrana (FOTO LAJM) Marka e njohur italiane "Replay" ka zgjedhur Alessandra Ambrosion dhe disa futbollistë të Barcelonës imazh për koleksion
Barcelona, Rakitiç: Të frikshëm sa edhe Reali Sezoni i fundit përfundoi me duart bosh për Barcelonën, megjithatë një nga përforcimet e kësaj vere, Ivan Rakitiç beson
Top 11, ja super Barcelona 2014/15 (FOTO LAJM) Vazhdojnë transferimet e mëdha në aksin Angli-Spanjë dhe anasjelltas. Së fundmi është Thomas Vermaelen, mbrojtësi belg i
Rakitiç "thumbon" Realin: Superkupën e fiton Sevilla Ivan Rakitiç duket se është përshtatur shumë shpejt te Barcelona dhe jo vetëm në fushën e blertë. Mesfushori kroat gjeti
Prezantohet Rakitiç: Vij të shkruaj historinë (FOTO-VIDEO) Tashmë është zyrtare: Ivan Rakitiç është futbollisti më i ri i Barcelonës. Gjatë konferencës për shtyp të parë si katala
Rakitiç: Kalimi te Barça, një ëndërr Mesfushori kroat Ivan Rakitiç e ka përshkruar kalimin nga Sevillia tek Barcelona si një hap të madh përpara në karrierën
Rakitiç "provokon" sërish, ndërron të shkurtrat me M'Bia (FOTO-VIDEO) I famshëm për puthjen që i dha shokut të skuadrës pasi fitoi Europa League me Sevillan futbollisti më i ri i Barcelonës
Zyrtare: Ivan Rakitiç te Barcelona Barcelona e ka gjetur shumë shpejt pasardhësin e Cesc Fabregas. Edhe pse të gjithë e kanë mendjen te Kupa e Botës "Brazi