999 rezultate për

rakitic

Interi arrin marrëveshjen me Ivan Rakitic? Ivan Rakitic është pajtuar t’i bashkohet Interit në verë, për shkak se e ardhmja e tij në Barcelonë është e pasigurt.
Konkretizohet oferta, Rakitic më pranë Interit Ivan Rakitic duket më pranë se kurrë për tu bashkuar Interit. “"La Gazzetta dello Sport", zbuloi se se Giuseppe Marot
E bujshme, Rakitic i thotë po Interit Inter tashmë ka marrë një "po" nga Ivan Rakitiç për të kaluar në San Siro në sezonin e ardhshëm, shkruan Albeu.com.
Reagon Valverde: Rakitic është lojtar i rëndësishëm për ekipin Trajner i Barcelonës foli për herë të parë për të ardhmen e Ivan Rakiticit, pas interesimit Interit dhe Juventusit.
Ivan Rakitic transferohet në Serie A? Mesfushori Ivan Rakitic, lojtari kryesor në skemën e Ernesto Valverde, po mendon ta lërë Barcelonën, nëse klubi nuk i of
Edhe Juventus futet në garë për Rakitic Ivan Rakitic po përflitet kohët e fundit për një kalim tek Interi, teksa zikaltrit janë të gatshëm për të ofruar 90 mili
Rakitic kerkon largimin, Interi në pritje Me ardhjen e Frenkie de Jong dhe ndoshta Rabiot, në fillim të sezonit të ardhshëm zor se do të ketë një vend titullari
Messi e fillon ndeshjen nga stoli, formacionet zyrtare: Barcelona - Real Madrid Barcelona dhe Real Madrid do të luajnë aktin e parë të gjysmë-finales të Kupës së Mbretit. Katalanasit duan me çdo k
Rakitic: Duam që Valverde të qëndrojë ekip Ivan Rakitici ka kërkuar nga trajneri i tij, Ernesto Valverde, të qëndrojë në klub edhe pas këtij sezoni. “Kjo është
Ylli Barcelonës drejt PSG-së Ivan Rakitic me shumë mundësi do të largohet nga ekipi Barcelonës. Sipas asaj që raporton "Radio Catalonya", thuhet se R
Barcelona me mungesa të mëdha ndaj PSV (FOTO LAJM) Barcelona do të udhëtojë drejt Holandës për t’u ndeshur me PSV-në, në përpjekje për ta siguruar vendin e parë në grup në
Kjo është arsyeja pse Rakitic refuzoi PSG Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, duket se ka bërë një pakt me trajnerin e skuadrës, Ernesto Valverde, të luajë në
Dëmtohet ylli Barcelonës, 3 javë stop Mesfushori Barcelonës Ivan Rakitic do të mungojë 3 javë. Ai ka pasur një problëm muskulor gjatë ndeshjes Kroaci – Spanj
Rakitiç shprehet i priviligjuar për sukseset e Modriç Mesfushori i skuadrës së Barcelonës, Ivan Rakitiç ka theksuar se ndihet shumë i lumtur që bashkëkombasi i tij Luka Modri
Surpriza në formacionin zyrtar Barcelona-Real Madrid Pas pak çasteve do të startojë ndeshja më e madhe në botë Barcelona-Real Madrid. Një duel që do të kryqëzojë përpara ekr
Formacionet zyrtare: Barcelona - Inter Barcelona dhe Interi do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League.
Rakitiç: Icardi është kopje e Inzaghit Sonte në mbrëmje do të luhet dueli i shumë pritur mes Barcelonës dhe Interit. Një përballje mes dy skuadrave elitë të ch
Rakitic i bashkohet Barcelonës në stërvitje Ernersto Valverde ka filluar që ti stërvis lojtarët e Barcelonës pas pushimit për Ligën e Kombeve dhe i pari që është kt
Rakitiç zbulon golin më të bukur Mesfushori Ivan Rakitiç është ndër lojtarët kryesorë të Barcelonës në vitet e fundit. Kroati zhvilloi një ndeshje spekta
Rakitiç ka një vlerësim special për Messin Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiç shënoi një gol spektakolar mbrëmjen e kaluar në fitoren e katalanasve përballë Tot