999 rezultate për

rafa

Ja kush është kinezi i parë për Realin Edhe Reali i Madridit është pushtuar nga Azia! Lin Liangming do të jetë futbollist i madrilenëve edhe pse në fillim do t
Reali gati të blejë një bomber nga Seria A Real Madrid dëshiron transferimin e sulmuesit të Juventusit, Fernando Llorente. Sipas mediave spanjolle, Llorente është
Ja pse mungoi Ronaldo në grumbullimin e Real Madrid Cristiano Ronaldo nuk mori pjesë në grumbullimin e parë të Real Madridit për sezonin e ri. "Los Blancos" u grumbullua
Zidane: Benitez, njeriu i duhur për Realin Legjenda madrilene Zinedine Zidane i del në mbrojtje presidentit të Real Madrid Florentino Perez, i cili zgjodhi t'ia be
Real Madrid konfirmon Rafa Benitezin Mungon zyrtarizimi, por tashmë është e sigurt se Rafael Benitez do të jetë trajneri i ri i Real Madrid, pas largimit të
Tronditet Reali: Ronaldos nuk i pëlqen Benitez, kthehet në Angli Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Real Madridi gjatë kësaj vere. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo mund të
De Laurentis: Real "hap thesin" për Benitez Aurelio De Laurentis i ka dërguar një mesazh Real Madridit lidhur me të ardhmen e Rafa Benitez. Presidenti i Napolit i k
Napoli-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sfidë interesante ajo që zhvillohet sot në mbrëmje në "San Paolo", ku Napoli i Rafa Benitez do të presë Milanin. Për for
Aeroplanmbajtësja franceze i bashkohet koalicionit kundër ISIS Është bërë e ditur se janë ngritur avionët e parë nga aeroplanmbajtësja franceze e dërguar në rajon për mbështetje të ko
Aleatët e ISIS sulme në Egjipt, të paktën 32 të vdekur Të paktën 32 vetë, shumica ushtarë, kanë humbur jetën, ndërsa 50 të tjerë kanë mbetur të plagosur, pas një serie sulmesh
Rafaella Beckran, motra e Neymar "ndez" web-in (FOTO LAJM) Përveç Neymar, edhe Rafaella Beckran është shumë e famshme në Brazil dhe jo vetëm. Motra e yllit të Barcelonës ka bërë x
“Biçikletë inteligjente” në Hollandë Prezantohet në Holandë “biçikleta inteligjente”, e cila vjen me një sërë pajisjesh elektronike. Biçikleta është një mjet
Inzaghi: Ndaj Napolit do shihni një Milan të madh Milani do të ketë një sfidë të vështirë nesër në mbrëmje në "San Siro" ku do të presë Napolin e Rafa Benitez, një kundër
Rafa Benitez, pasardhësi i Rodgers te Liverpool Rafa Benitez po përgatit rikthimin te Liverpooli në Premier League. Trajneri spanjoll 10 ditë më parë udhëtoi drejt Angl
Rama: Ja faktet për të gjithë ankesat Kryeministri Rama, sot ka komentuar kundërshtimet dhe akuzat për rritjen e taksave. Me anë të një postimi në rrjetin soc
Turqi-Brazil, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Yjet e Brazilit do të jenë sot në mbrëmje mysafirë në Stamboll. Kombëtarja 5 herë kampione Bote do të luajë në orën 19.3
Mbi dy milionë besimtarë myslimanë nisen sot drejt Arafatit Mbi dy milionë besimtarë myslimanë do të shkojnë sot në kodrën Arafat në Mekë, ku do të kryejnë një nga ritualet e Haxhi
100 ndeshje në Champions, Platini nderon Benitezin Një çmim për 100 ndeshjet si trajner në Champions League. Ky është nderimi që UEFA i bën teknikut spanjoll të Napolit Ra
Napoli, Benitez: Na ndëshkuan gabimet jonormale Rafa Benitez e merr me qetësi eliminimin e Napolit nga Liga e Kampioneve pas humbjes 3-1 ndaj Athletic Bilbaos. Trajneri
Gaza, 101 të vrarë dhe 350 të plagosur në Rafah (FOTO LAJM) Të paktën 101 palestinezë janë vrarë dhe 350 të tjerë janë plagosur që prej ditës së djeshme nga sulmet ushtarake izrael