999 rezultate për

rafa

Milani bën detyrën ndaj Spezia dhe merr kreun (VIDEO) Milani merr fitoren e tretë radhazi në kampionat pas 3 javëve të luajtura. Kuqezinjtë mposhtën me rezultatin 3-0 Spe
Harron Balotelin, ish-partnerja shkëmben puthje të zjarrta me italianin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-partnerja e Mario Balotelit, Rafaela Fiko, ka nisur një romancë të re, teksa ka vendosur ta mbyllë me futbollin.
Studim: Gjirafat kanë jetuar afër vendbanimeve njerëzore Një studim ndërkombëtar i udhëhequr nga Universität Zürich tregon se gjirafat dëshirojnë të jetojnë afër me vendbanimet
U nda nga Gabigol, motra e Neymar "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Historia e dashurisë mes sulmuesit të Flamengos Gabriel Barbosa i njohur nga të gjithë si Gabigol dhe motrës së Neymar R
Gjest bujar i 4 gazetave të njohura spanjolle, ndihmojnë me fondacione në luftën ndaj Covid-19 (FOTO LAJM) Katër gazetat kombëtare sportive, "AS" "MARCA" "MundoDeportivo" dhe "Sport", bashkohen në fushatën për të marrë donacion
Të puthesh në buzë me gjirafën, blogerja e njohur: Momenti më i mirë (FOTO LAJM) Sofya Phillippova ka patur një përvojë unike me gjirafat. Blogerja e udhëtimeve është surprizuar së fundmi kur iu bashku
Reali kalon në epërsi ndaj Getafes (VIDEO) Real Madridi është duke luajtuar një transfertë të vështirë ndaj Getafe. Madrilën arritën të kalojnë në epërsi në mi
Dëshmia e ish-shefit të Zbulimit: Si i stërvita në Zall-Herr në ‘71-in, 30 ushtarët e Jaser Arafatit Dashnor Kaloçi| Publikohet dëshmia e rrallë e ish-ushtarakut të lartë, nënkolonelit në pension, Gani Elezi, një
U largua pas dhjetë vitesh nga Digitalb, Jonida Vokshi nis një rrugëtim të ri Jonida Vokshi, imazh i Digitalb prej vitesh njoftoi që në gusht të këtij viti s'do të jetë më pjesë e tij. Pasi mori gji
14 vite bashkë, martohet sportisti i njohur në një ceremoni luksoze (FOTO LAJM) Lojtari i tenisit, Rafael Nadal ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partneren e tij, Maria Francisca Perrello. Dasma u
Gabigol ndahet nga motra e Neymar-it (FOTO LAJM) Rafaella Santos, motra e Neymar Junior dhe futbollistin brazilian Gabigol kanë prishur përsëri marrëdhëniet mes tyre (ës
U ble për 35 milion euro nga Lillë, zbulohet arsyea përse nuk po luan Rafael Leo Rafael Leao i cili u ble për 35 milione euro nga Lillë nuk po luan rregullsiht te Milani, ky dhe tifozët kan pyetur pse
Benitez ikën nga Newcastle Newcastle United ka njoftuar se menaxheri Rafael Benitez do të largohet nga ky klub. “Me zhgënjim ju njoftojmë që men
Skuadra angleze përgatit planin, Wenger gati të ulet në stol Kontakti me pankinën i ka munguar së tepërmi Arsene Wenger, i cili është gati të drejtojë një skuadër duke nisur që nga
Histori dashurie me vajzën e tij, babi i Neymar sulmon Gabigol (FOTO LAJM) Gabigol mbahet mend nga tifozët e Interit si një ndër dështimet më të mëdha në merkaton e klubit zikaltër këto dekadat e
Këta zona të Tiranës mbesin pa drita për dy ditë Punimet e kryera nga Operatori i Sistemit të Transmetimit në nënstacionin TEC në zonën e Kombinatit do të sjellë ndërpre
I mbijetoi tragjedisë ajrore të Chapecoenses, gazetari brazilian ndahet nga jeta Rafael Henzel ishte një ndër 6 personat që i mbijetoi tragjedisë ajrore në vitin 2016, ku humbën jetën 71 persona, fshir
Rafael Benitez: Refuzova ekipe të mëdha për Newcastle Trajneri i Neëcastle United,Rafael Benitez ka deklaruar se i ka refuzuar disa oferta nga klube të mëdha për të qëndruar
Mot i acartë në Greqi në ditët e para të 2019 Fenomeni "Rafael" në Greqi, me temperatura tepër të ulta, dëborë, rreshje të furishme dhe erëra të forta në Egje deri në
Formacionet zyrtare: Lyon - Manchester City Lyon dhe Manchester City do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte në "Parc Olympique Lyonnais", e vlefshme për UEFA Champions