999 rezultate për

radrizzani

Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea
E pabesueshme cili klub ka kërkuar Conten Presidenti i skuadrës angleze të Leeds United, Andrea Radrizzani, ka rrëfyer se gjatë merkatos së verës ai ka kontaktuar