999 rezultate për

qytetari

Në shenjë falenderimi, qytetari italian luan himnin shqiptar nga ballkoni (VIDEO) Mediat italiane i kanë bërë jehonë mjekëve dhe qeverisë shqiptare për ndihmën e dhënë në këto ditë të vështira. Itali
I dyshuar me koronavirus, qytetari nga Lushnja niset drejt Tiranës Nga spitali i Lushnjes pamjet tregojnë stafin e ambulancës të cilët dezinfektohen pasi këtë mëngjes kanë sjellë në spita
WizzAir bllokon 200 shqiptare ne Gjermani, mes tyre edhe Agron Duka Koronavirusi ka shkaktuar problematika në të gjitha bizneset të cilat kanë mbyllur qepenin, por problematika më të mëdha
Myslimanët i përgjigjen thirrjes për namaz, "Xhumatë nuk ndalen, rastet me koronavirus janë të izoluara" (VIDEO) “Eja në namaz, eja në shpëtim”. Mjafton kjo thirrje që besimtarët myslimanë t’i përgjigjen njëzëri faljes së xhumasë në
MAQEDONI E VERIUT/ Qytetarët nuk ia prishin qejfin vetes, kafenetë plot (VIDEO) Derisa fakultetet dhe shkollat janë boshatisur, restorantet dhe kafiteritë në kryeqytet janë përplot. Rekomandimet e Min
10 të infektuar me koronavirus, zbardhet takimi mes Metës dhe Manastirliut Mbrëmjen e sotme Kreu i Shtetit Ilir Meta ka zhvilluar një takim me Ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe një
Mbi 3 mijë telefonata në numrin e urgjencës: Jam me temperaturë, kisha kontakte me të prekurit (VIDEO) Ka shkuar në 10 numri i rasteve të konfirmuara nga koronavirusi. Paraditen e kësaj të marte Top Channel ishte në njësinë
Berisha nxjerr fotot: Avionët e drogës ulen në Lezhë dhe aty i presin dy furgonë (FOTO LAJM) Ish kryeminsitri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një denoncim të rëndë të ndodhur në Lezhë. Qy
Denoncon qytetari: Më ndaloi policia e më fyu, jam me Metën e Kryemadhin! Mijera qytetarë nga gjithë vendi i janë bashkuar ditën e sotme tubimit të thirrur nga presidenti Ilir Meta që do të zhvi
Shoqërohet me ambulancë një shtetase kineze në Don Bosko: Ishte shumë keq (VIDEO) Një shtetase kineze në Tiranë, në zonën e Don Boskos, është shoqëruar me ambulancë ditën e sotme. Ngjarja e filmuar n
Epike! Qytetari: Jam nga Vlora, nuk me zë koronavirusi! (VIDEO) Ethet e koronavirusit po ndihen edhe në vendin tonë pavarësisht se ende nuk ka asnjë rast të infektuar. Të shumtë j
Meta i ekzaltuar, qytetari nga SHBA: Jemi një grup, do të vijmë në Shqipëri në 2 mars! Presidenti Ilir Meta vazhdon përgaditjet për tubimin e 2 Marsit. Meta ka replikuar me një qytetar me origjinë shqipta
Qytetari habit edhe vetë Metën: Dhe jetën e jap për ty! (FOTO LAJM) Presidenti Meta nuk ka ndërmend të ndalet së organizuari protestën e 2 marsit, ku sipas tij bëhet me qëllimin e vetëm pë
SKANDALI/ Pikë bastesh brenda burgut të sigurisë së lartë të Peqinit (VIDEO) Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes një tjetër problematikë në Burgun e Peqinit, i cili është i sigurisë së lartë. B
Fuga për Anti- Shpifjen: Duke dënuar median dëmton qytetarin STATUSI I ARTAN FUGËS Ligji kundër shpifjeve, na kthen te gjykimi fshatçe i Frontit Demokratik dhe te proce
"Merr kot si pushka e…": Si i përgjigjet Artan Lame qytetarit Ditën e sotme ka nisur aplikimi online i rivlerësimit të pasurive. Lajmi u konfirmua nga kreu i Kadastës Shqiptare, Arta
Avokati mashtroi qytetarin dhe e kërcënon: Do të therr me thikë Avokati Alfred Thomo për 8 vite nuk i hapi asnjë proces gjyqësor qytetarit, edhe pse mori 2.5 mln lekë për përpjestimin
Plas sherri brenda urbanit, shoferi sulmon qytetarin (VIDEO) Një veprim aspak qytetar ka ndodhur ditën e sotme në një prej urbaneve të kryeqytetit. Shoferi ka sulmuar një person
Gratë në Rrogozhinë shesin trupin për 2 mijë lekë: Ikim tek ky hoteli, t'a bëj qejfin! Prostitucioni i rrugës është një realitet problematik në Shqipëri. Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë se si gr
"Ç'do bëhet, kemi mbi 1 muaj që presim", qytetari i drejtohet Ramës në sy të komisionerit Kryeministri Edi Rama ka dalë për një vizitë zyrtare në zonat e prekura nga tërmeti bashkë komisionerin për Zgjerim të B