999 rezultate për

qindra

Pasi Getinjo dhe Mozzik u larguan nga On Records, flet ish menaxheri i tyre Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On records. Por ja që ndodhi dhe dy vëll
A e dini sa qindra vite i duhen një shqiptari të ndershëm për të fituar 1 milion Dollarë 1 milion dollarë, shumë as nuk i kanë parë dhe as nuk i kanë përfytyruar. Imagjinoni kartëmonedha me prerje prej 100
Ky plumb ua prishi festën qindra qytetarëve të Tiranës Për ndërprerjen e energjisë elektrike mbrëmjen e djeshme e cila la shumë zona të Tiranës pa energji elektrike, të cilat
Qindra banorë të Tiranës u zhgënjyen nga Viti i Ri Një pjesë e Tiranës e kaloi pa energji elektrike natën e ndërrimit të viteve, duke bërë që 1 Janari i vitit të ri 2018,
Shfaqja e këtij fenomeni në qiell, shkaktoi qindra aksidente! (VIDEO) Në mbrëmjen e 22 dhjetorit rreth orës 17:30 në Kaliforni u raportuan me qindra aksidente për shkak të shfaqjes në qiell
Ramushit i plotësohet ankesa, qytetarët i falin qindra kravata Justifikimi i kryeministrit Ramush Haradinaj për rritjen e pagës së tij për 100 për qind, se atij i duhet kravata e këmi
Shitësi i diamanteve marton qindra vajza të varfra indiane (FOTO LAJM) Më se 250 çifte kanë vënë kurorë në Indi, si pjesë e ceremonisë masive që u organizua nga shitësi i diamanteve Mahesh Sa
Qindra shqiptarë ndalohen të shkojnë në BE Vetëm në një javë 309 persona janë ndaluar të kalojnë kufirin shqiptar për të hyrë në vendet e BE-së. Policia kufitare
Forca policie e qindra njerëz përjellin trupin e vëllait të ish-deputetit të PS (FOTO LAJM) Është përcjellë për në banesën e fundit Aleksandër Ndoka i cili u ekzekutua mbrëmjen e 8 nëntorit në makinën e tij me 14
Arsenali i fundit i Kim Jong-un, qindra traktorë blu (FOTO LAJM) Kim Jong-un ka zbuluar arsenalin e tij të fundit kundër SHBA-së, qindra traktorë blu. Udhëheqësi tregoi një paradë të
Mashtruar nga agjensitë, qindra qytetarë bllokohen në portin e Vlorës Tetë autobusë me pasagjerë, makina të vogla dhe kamionë të transportit të mallrave nuk kanë mundur të udhëtojnë as këtë
Konflikti për Jerusalemin, dy të vdekur e qindra të plagosur në Palestinë Goma makinash që digjen, gurë që hidhen anë e mbanë: Pas njohjes së Jerusalemit nga SHBA-të si kryeqytet i Izraelit vend
Vjosa bën kërdinë në Vlorë, qindra hektarë tokë të përmbytura (VIDEO) Shirat e furishëm të mbrëmjes së djeshme në jug të vendit kanë fryrë jashtë mase lumin Vjosa, i cili ka dalë ng shtrati
Pamje që të lënë pa fjalë! Shikoni çfarë ka mbetur pas përmbytjes në Fushë-Krujë (FOTO LAJM) Prej 3 ditësh Shqipëria po përjeton një gjendje të jashtëzakonshme. Shkak për këtë janë përmbytjet masive në të gjith
24 orë shi gjunjëzuan Shqipërinë, në 2010 Rama fajësonte Berishën për përmbytjet (VIDEO) Prej 3 ditësh Shqipëria po përjeton ditët më të vështira të saj, kjo për shkak të reshjeve të dendura të shiut të cilat
Përkeqësohet situata në Kurbin, qindra bagëti të ngordhura Në Kurbin situata akoma vazhdon të rëndohet. Sipas raportimeve nga terreni, mësohet se qindra hektarë tokë janë përmbytu
Lajm i mirë për qindra shqiptarë: Anglia nuk do t’i përndjekë më emigrantët e paligjshëm “Nëse je në këtë vend ilegalisht, mund të mbijetosh shumë mirë. Mund të kesh akses në shërbimet mjekësore, fëmija shkon
Denoncimi i fortë: Balili ka në dorë qeverinë Rama Pak ditë më parë Policia e Shtetit zbarkoi në pronat e Klement Balilit ku sekuestroi kompleksion super luksoz në Sarandë
Kapen 1.3 ton drogë në Francë, 3 shqiptarë pjesë e bandës ndërkombëtare Rreth 1.3 ton drogë janë konfiskuar në një vilë pranë Bordeaux, e destinuar për të furnizuar tregun evropian. Kjo është
Qindra të vdekur nga tërmeti në Iran, ja pamjet e frikshme (VIDEO) Një tërmet shkatërrues në afërsi të kufirit të Iranit me Irakut ka lënë të vdekur së paku 164 persona dhe më shumë se 1.