999 rezultate për

qeshura

Dashuri dhe urrejtje në Kuvend/ Berisha vendos muzikë në sallë (VIDEO) Në Kuvend nuk ka vetëm debate, sharje, por ka edhe çaste humoristike. Çaste të tilla janë të rralla, e sigurisht janë pë
E qeshura “djallëzore” e kësaj foshnje po bën xhiron e internetit (VIDEO) Një nënë u shkri aq shumë së qeshuri me të qeshurën e vajzës së saj sa që vendosi që ta filmonte atë dhe ta ngarkonte vi
Me Ermal Mamaqin nuk mbahen të qeshurat Ermal Mamaqi do të vijë së shpejti me një projekt të ri, për të cilën është përfolur edhe më herët. Aktori i humorit do
Ja detajet e festës surprizë për ditëlindjen e Ditmir Bushatit (FOTO LAJM) Kreu i Kuvendit, Ilir Meta dhe Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati festojnë sot ditën e tyre të lindjes. Gjatë seancë
Shpërthen e qeshura në Kuvend, Berisha premton legalizime falas Deputetët në sallë kanë shpërthyer në të qeshura, pas deklaratës së Berishës për legalizime falas. Sipas tij, legalizime
Kush nga ju do të kishte kaq guxim? (VIDEO) Përmes një video të publikuar në rrjetet sociale ne do të shikojmë se si një drejtues mjeti, drejton me një kobër brenda
Sfidë me lemzën, ja kush fitoi (VIDEO) Lemza është një fenomen që shpesh bëhet jo vetëm shqetësuese por dhe bezdisëse për të gjithë ne. Në një betejë me lemzën
Të qeshura te Reali para sfidës me PSG-në (FOTO LAJM) Djemtë e Rafa Benitez duken të qetë dhe të qeshur në stërvitjen e sotme, e cila vjen një ditë para ndeshjes së Champions
Roli i të qeshurës në organizmin tonë E qeshura ka një ndikom shumë pozitiv në trupin tonë ajo njihet si një fenomen që na zgjat jetën. Ajo ndikon direkt në d
Pse duhet të qeshim E qeshura është një fenomen që shëron shumë sëmundje pa pasur nevojën e përdorimit të medikamenteve. Në momentin e buzëq
Ja si u festua mos-themelimi i Gjykatës Speciale (FOTO LAJM) Menjëherë pasi dështoi votimi për themelimin e Gjykatës Speciale, disa nga deputetët e opozitës dhe dyshja e PDK-së, dep
Rrëzohet Bale, plasin të qeshurat te Reali (VIDEO) Gareth Bale bëhet objekt humori te Real Madrid. Në stërvitjen e sotme të "Los Blancos" ylli uellsian u rrëzua pasi shkel
E qeshura të zgjat jetën Studiuesit kanë dalë në përfundim se e qeshura është një element që të zgjat jetën. Ato kanë kryer disa studime ku kanë
Krahasimi Costa-Torres, mbani të qeshurat (FOTO) Diego Costa nuk ndalet as pas dëmtimit. Sulmuesi brazilian i dha fitoren Chelsea-t përballë Liverpoolit duke shkuar në k
Gallatë me policinë serbe, shkruan gjobat me makinë shtypi (VIDEO) Një polic i Serbisë është bërë hit në internet. Ai është filmuar teksa ka qenë duke shënuar një gjobë. E veçanta ë
Balotelli e pret me të qeshura Champions-in (FOTO LAJM) Champions League rikthehet në "Anfield Road" pas 1,742 ditësh dhe kjo përbën lajm në Angli dhe jo vetëm. Pas disfatës në
Një sezon plot të qeshura nga Xhemi dhe Ledioni Teksa tashmë është konfirmuar se Ornela Bregu do të jetë moderatorja në "E diell", Ledion Liço poston një foto në Instag
Balotelli, shaka e të qeshura para debutimit ndaj Tottenham (FOTO LAJM) Moral i lartë te Liverpool. Pavarësisht humbjes 3-1 në javën e dytë të Premier League-s përballë Manchester City, atmosf
Bes Kallaku shkakton të qeshura në sfidën e e kovës me akull Aktori i humorit Bes Kallaku, pak minuta më parë ka publikuar videon e tij të ‘Ice Bucket Challange’, me humorin që e ka
Episodi i radhës, Bes Kallaku zbulon sekretet (FOTO LAJM) Aktualisht, aktori i humorit Bes Kallaku është një ndër më të klikuarit në rrjetin social Facebook, kjo për shkak të për