999 rezultate për

qeshni

Do qeshni me zë, video që ironizon veteranët fallco (VIDEO) Listat e fryera të veteranëve nuk po i pëlqejnë askujt në Kosovë. Shumë persona kanë gjetur forma të ndryshme për të pr
Përpiquni të mos qeshni, pozat e dështuara të këtyre modeleve bëhen hit (FOTO LAJM) Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
Qeshni me lot, macja bën parashikimin për finalen e Botërorit (FOTO LAJM) Nesër në oën 17:00 do të luhet finalja e Botërorit ‘Rusi 2018’ midis Kroacisë dhe Francës. Që prej fillimit të kampio
Qeshni me lot, djali kap gjarprin dhe tenton të luajë por përfundon lakuriq (VIDEO) Një djalosh deshi të bënte hajgare me një gjarpër që e gjeti në rrugë, për çka qeshnin me të shokët e tij. Ai e mallt
Qeshni me lot me sulmuesin e Begjikës, ja çfarë ka bërë kur Januzaj shënoi (VIDEO) Belgjika ka mposhtur Anglinë me rezultatin 1-0. Por vetë ndeshja ishte një eveniment i mërzitshëm për të gjithë të prani
Korçari me i famshëm godet sërish, qeshni me lot. Bananet dhe kastravecat i paguan... (VIDEO) Korçari më i famshëm në shqipëri ka goditur sërish. Më herët ai kishte postuar një foto ku thoshte se do paguante Mes
Qeshni me lot, kjo është video më spektakolare e botërorit (VIDEO) Një video për të qeshur po qarkullon në internet ku një person është sëbashku me një ‘zonjë’ dhe pyet tifozët se me kë b
Qeshni me lot! Tifozi i Brazilit mban në fanellë numrin 69-të dhe e quan Mast... (FOTO LAJM) Kampionati Botëror, është eventi më i madh futbollistik, i cili duke filluar nga sot, do të mbajë të mbërthyer para ekr
Mirësevini në qytetin ku majmunët sulmojnë njerzit (VIDEO) Një video nga një qytet në Kazakistan është bërë virale në intenet, ku vendi është i njohur për majmunët që sulmojnë nje
Do qeshni me lot, Ramos i kërkoi leje arbitrit për në tualet dhe u vonua 10 minuta (VIDEO) Në minutën e 71-të Zinedine Zidane kishte kryer të gjitha zëvendësimet në ndeshjen e djeshme kundër Eibarit ku Reali fi
Do qeshni me lot, ja sa u kërkoi Milani klubeve gjermane për Kalinicin Sipas Calciomercato.com, Schalke dhe Frankfurt, të dyja kishin shprehur interesim për kroatin e Milanit, Nicola Kalicin
Rikthehet aktori i Portokallisë që ju ka bërë të qeshni me lot Elvis Pupa, aktori i njohur i humorit, rikthehet sërish ndryshe. Ai ka vendosur të vijë pranë publikut shqiptar me një t
Kejvina bën batutën LIVE, çfarë tha velina që i bëri të gjithë të qeshnin? Ashtu siç ka deklaruar dhe më parë, velina Kejvina Kthella, përpara se të bëhej pjesë e “Xing me Ermalin”, ka jetuar për
Qeshni me lot! Të gjitha mamatë në pritje të bebes të mblidhen këtu (FOTO LAJM) Se ti kujton se vetëm ti ndihesh si top që po shpërthen. Se vetëm ty të shpëton çiçi çdo tre minuta. Se vetëm tip po vde
Patrisi dhe Tuna pranojnë se janë bashkë, por do të qeshni me të madhe Fansat e çiftit të njohur shqiptar, Patris dhe Tuna, mund të qetësohen pasi dyshja vijojnë të jenë bashkë. Përmes një
Nëse nuk qeshni, ju do të qani! (FOTO LAJM) Nëse jeni prind, patjetër që jeni njohur me shprehjen"Nuk mund ta kthej shpinën për një sekondë", ju e dini sa e vërtetë
Endrrat e thyera të Adelës, ajo dëshironte një shtëpi të madhe Një kujtesë në mendjet e të gjithëve, atyre që e njohën personalisht dhe atyre që e njohën përmes performancës dhe punës
Këto 15 fakte nuk do ju hyjnë kurrë në punë! Thjesht lexojini dhe qeshni Këto fakte nuk janë shumë me rëndësi, por janë interesante - ani pse mund të mos ju duhen asnjëherë. 1. Ulërima e lua
Basha hidhet në sulm ndaj socialistëve: O kukulla të Ramës, pse qeshni? Pas Ramës, fjalën në Kuvendin e Shqipërisë e ka marrë kreu i opozitës Lulzim Basha i cili menjëherë ka sulmuar deputetët
Dëgjoni përgjigjet dhe qeshni: Këta do bëjnë zap drejtësinë në Shqipëri (VIDEO) Duket në kufijtë e së pabesueshmes, por disa kandidatë për institucionet e vettingut në strukturën e re të sistemit të d