999 rezultate për

qendro

"Suarez? Jam i bindur që mbrapa qëndron Juventus! Është stili i tyre" Çështja Suarez vazhdon të diskutohet në Itali. Ylli i ri i Atletico-s ka përfunduar në syrin e ciklonit pas skandalit
Vizat amerikane: Ndryshimet që kanë shqetësuar të gjithë njerëzit Administrata e presidentit amerikan Donald Trump ka propozuar të eliminojë “kohëzgjatjen e statusit” të vizave për stude
U përjashtua nga listat e Kukësit? Anëtarja e PD zbulon si qëndron e vërteta me Flamur Nokën Anëtarja e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve për deputetë në Partinë Demokratike, Enriketa Papa ka folur për vijim
Vajza e sëmurë qëndroi ditë pranë nënës së pajetë, mësohet gjendja e saj Maria Zia Markovska, u gjet e vdekur në shtëpinë e saj mbrëmjen e djeshme, ndërsa pranë saj ndodhej vajza 9-vjeçare e ci
Qëndro larg këtyre lëngjeve para gjumit, nëse do të biesh në peshë Të biesh të paktën 2 kilogramë është një prej dëshirave që të gjithë e kanë në muajin janar, sepse pas pushimeve, të gji
Vetëm me një peshqir, metoda japoneze për bel të hollë (VIDEO) Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
PSG dhe Man.City të interesuara, Koulibaly mund të qëndrojë te Napoli PSG dhe Manchester City janë larg të barazojnë kërkesat e Aurelio De Laurentiis për Kalidou Koulibaly. Koulibaly ësht
Chelsea - Liverpool, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Chelsea dhe Liverpool luajnë ndeshjen kryesore të kësaj jave në futbollin evropian. Adhuruesit e futbollit kanë sytë
A do shkojë Bare në Itali? Ja si qëndron e vërteta Keidi Bare është një nga emrat më të përfolur të legjionarëve shqiptarë sa i përket merkatos së verës. Ku do të kalojë m
Suarez nuk lëviz nga Barcelona, mbërrin në stërvitje me Messin Luis Suarez ka shumë të ngjarë të qëndrojë në Barcelonë për të luajtur shanset e tij në sytë e trajnerit Ronald Koeman.
Situata Suarez, Koeman nuk ndryshon mëndje: Nëse qëndron, është një futbollist më shumë Një nga pyetjet që iu bë Ronald Koemanit në intervistën e tij pas miqësore së Barcelonës kundër Gironas (3-1) kishte lid
Qëndroni shumë para ekranit? Ja si të parandaloni lodhjen e syve me metodën 20-20-20 (FOTO LAJM) Koha e tepërt e kaluar para ekranit është një ndër problemet kryesore ditët e sotme. Ju kaloni një numër të mirë orësh
Ancelotti nuk qëndron i qetë, autoritet spanjolle i vihen Trajneri i Everton Carlo Ancelotti është akuzuar nga autoritetet spanjolle se nuk ka paguar 1 milion euro taksa. Akuz
Dështon transferimi i Suarez te Juventus, problem bëhet pasaporta Luis Suarez nuk do t'i bashkohet Juventusit Futbollisti është ekstrakomunitar, por do të aplikonte për pasaportën ita
Pas takimit të agjentit me drejtuesit e klubit "zikaltër", vendoset e ardhmja e Lautaros Inter ka marrëveshje me Lautaro. Agjenti i Lautaro Martinez ka mbyllur sot takimin me krerët e skuadrës së Inter, në
I dashuri e prostituonte në Tiranë, Eglantina Buci qëndroi 8 muaj në shoqatë dhe bëri kurs për sekretare Detaje të reja janë zbuluar nga e shkuara e të ndjerës Eglantina Bucit, e cila u vra 8 vite më parë në malin me Gropa. B
Zanetti tregon arsyen pse nuk mundën të blinin Messin Lionel Messi kërkoi largimin nga Barcelona këtë verë dhe mediat vërshuan të shpallin klubet kandidate, që mund të bënin
Labinot Tahiri me mesazh për fansat: Jetoni çdo herë me shpresë, mos të qëndrojmë vetëm duke u ankuar Këngëtari i njohur dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri, vazhdon të jetë personazh shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet soci
Milani "piketon" zëvendësuesin e Donnarummas, vjen nga Franca Pasi Begovic nuk ka pranuar të qëndroj në "San Siro", Milani tashmë e ka gjetur portierin e dytë. Rosonerët kanë arri
Rekord i ri botëror, ky i ri qëndroi mbi 30 minuta në akull (VIDEO) Një austriak theu rekordin e tij për qëndrimin në një kuti të mbushur me akull. Josef Koeberl arriti të qëndronte për dy