999 rezultate për

qendres

Përfitimet që vijnë nga portokalli i kuq Një studim i ndërmarrë nga disa shkencëtarë italianë dhe britanikë ka zbuluar se portokalli i kuq ndihmon për të zvogëlu
Valdete Daka sot kujdeset për mediat Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të bëjë hapjen e Qendrës Mediale për Zgjedhjet Lokale të 22 tetorit. Hapjen ne qend
Zgjedhja e Bundestagut! Dalin exit-pollet: Ja sa fiton Merkel dhe partia e ekstremit të djathtë Partia e kancelares Angela Merkel CDU dhe partia simotër e saj, CSU, me të cilën është në koalicion, kanë fituar 32% të
Rrahje masive në Moskë, emigrantët përleshen me pjesëtarët e sigurimit të qendrës tregtare (VIDEO) Policia ruse ka arrestuar 250 emigrantë, të cilët janë përfshirë në një rrahje masive pranë një qendre tregtare në Moskë
Një ekip i ndihmës së shpejtë për 70 mijë banorë të Shkupit! Aktualisht, në Shkup vetëm një ekip i ndihmës së shpejtë shërben për 70 mijë qytetarë. Drejtori i ri i Qendrës Shënd
Pas “Irmës”, një tjetër uragan është nisur drejt Amerikës Uragani “Marie” është përforcuar në një stuhi të kategorisë së 3, ndërsa është drejtuar për nga Karaibet, sipas Qendrës
Vendosen 25 tabela në gjuhën shqipe në Qendrën Klinike në Shkup (FOTO) Njëzet e pesë tabela në gjuhën maqedonase, shqipe dhe në anglisht janë vendosur para institucioneve shëndetësore publike
Ky është kandidati për kryetar të Shtimes nga Vetëvendosja Ruzhdi Jashari do të jetë kandidati për kryetar të Shtimes nga Lëvizja Vetëvendosje. Këtë e bëri të ditur vetë Vetëve
Ky është kandidati i VV-së për komunën e Vushtrrisë Besim Muzaqi është kandidat i VV-së për Vushtrri Besim Muzaqi do ta jetë kandidati i Lëvizjes për komunën e Vushtrrisë,
Portokalli i kuq lufton obezitetin dhe sëmundjet kardiovaskulare Një studim i ndërmarrë nga disa shkencëtarë italianë dhe britanikë ka zbuluar se portokalli i kuq ndihmon për të zvogëlu
Sot bëhet prezantimi i makinës së parë elektrike në Kosovë Në korrik të vitit 2016, gjashtë krijues të rinj të qendrës BONEVET në Gjakovë, tre djem dhe tri vajza, të moshës 14 der
Rrihet sekretari i qendrës së votimit në Peqin Në peqin është dhunuar Sekretari i qendrës së votimit në fshatin Fatish, duke bërë që votimet të ndalohen. “Ishin
Sherr brenda qëndrës së votimit, kërkohet ndihma e policisë Nga ora 07:00 në Shqipëri poi zhvillohet proçesi zgjedhor ku shqiptarët po vendosin me votë për 140 deputetët të cilët d
PS-LSI "luftë" në Lezhë, Ndreu: Militantët e Metës po bëjnë presion Kandidati i PS-së Pjerin Ndreu ka reaguar në lidhje me përplasjen me armë në Shëngjin para qendrës së votimit ku mbeti i
Thaçi: Arbëreshët model unik i qëndresës (FOTO) Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Kalabri, mbrëmë ka vizituar edhe disa lokalit
U pezullua se bëri fushatë, drejtoresha e Shëndetësisë: Ja e vërteta Ministria e Shëndetësisë ka pezulluar drejtoreshën e Qendrës Shëndetësore numër 1, Lushnjë, Julinda Feracaku, pasi dysho
Mori pjesë në fushatë, MSH pezullon drejtoreshën e Qendrës Shëndetësore Ministria e Shëndetësisë ka vendosur pezullimin e drejtoreshës së Qendrës Shëndetësore numër 1, Lushnje, e cila dyshohet
Marina dhe Geti të fiksuar pas blerjeve, çifti fotografohet pranë qendrës tregtare (FOTO LAJM) Të veshur në stilin “casual” dhe në formë shumë të mirë fizike, çifti më i komentuar në showbiz-in shqiptar, Getoar Seli
Makina bombë shpërthen jashtë qendrës tregtare, ja tmerri i kalimtarëve (VIDEO) Një makinë bombë ka shpërthyer jashtë një qendre tregtare në Tajlandë, ndërsa dhjetra njerëz që ndodheshin aty pranë jan
Zijadin Sela bëhet simbol i qendresës, shqiptarët shpërndajnë masivisht foton e tij (FOTO LAJM) Zijadin Sela ishte në grupin e deputetëve që u rrahën keq sëbashku me Zoran Zaevin gjatë bastisjes së Kuvendit të Maqedo