999 rezultate për

qellimi

A po zvarritet qëllimisht hetimi për faljen të hidrocentraleve? Nëse deri të mërkurën e dytë të muajit maj nuk nxirret aktvendim për fillimin e hetimeve të rastit të faljes së katër hi
I vunë flakën qëllimisht, shkrumbohet automjeti në Durrës Një automjet është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm, në qytetin e Durrësit. Nga raportimet
Vlonjatit i digjen qëllimisht dy makina mes natës Mbrëmjen e kaluar në Vlorë një qytetari me inciale E.A, i janë djegur njëhërësh, të dy makinat e tij, një Benz dhe një B
Armë e fishekë, shkrumbohet qëllimisht makina në Fier (VIDEO) Një makinë e shkrumbuar nga zjarri është gjetur sot në Fier. Siç mund t'a shihni në videon e bashkëngjitur makina ës
Kush ishte droni sekret që vëzhgoi arrestimin e Gjuriçit Në një kohë kur Marko Djuriç, drejtori i Zyrës së Policisë së Kosovës u arrestua në Kosovë (26 mars) dhe kur shteti i la
Kush është biznesmeni vlonjat që i dogjën qëllimisht BMW-në Ditën e sotme një makinë është shkrumbuar nga zjarri. Policia ka deklaruar se makina është djegur qëllimisht. Pronar
Shkrumbohet qëllimisht një makinë në Vlorë Një makine në Vlorë i është vënë flaka qëllimisht. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme ku makina në pronësi të një 27-v
"Zoti ekziston", nëna përplaset me makinë me fëmijët për t'ua provuar Një grua nga Georgia, SHBA u përplas me një shtyllë ndërsa ngiste makinën për t'u dëshmuar fëmijëve të saj se Zoti është
Politikani gjerman: Kosova si shtet ekziston vetëm si rezultat i qëllimit amerikan Politikani gjerman i CDU-së, Vili Vimer, teksa ka folur për raportet Kosovë-Serbi, dhe zgjidhjen e konfliktit ndërmjet d
Mickoski: Qëllimi i VMRO-DPMNE është të formojë qeverinë e ardhshme “Motivi im kryesor është të udhëheq politikë të hapur dhe të sigurtë, ndërsa derisa jam kryetar i VMRO-DPMNE-së nuk do t
Bebe Rexha mbledh tekstshkrueset me të suksesshme, ky është qëllimi i saj Ka bërë një gjë jo shumë të zakontë. Bebe Rexha ka mbledhur shumë tekstshkruese dhe këtë gjë e ka bërë që të bashkojë
A u vra qëllimisht nga i dashuri? Flet mikja e 23-vjeçares (FOTO LAJM) Vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e rëndë në Maminas ku humbi jetën një vajzë e re vetëm 23-vjeç dhe taksisti 60
E vranë qëllimisht? Zbulohen detaje të frikshme për aksidentin ku vdiq 23-vjeçarja Ndërkohë që vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin e mbrëmshëm në Maminas, misteret rreth ngjarjes sa vijnë e shtohen
Sela: Dikush ka fshirë qëllimisht inçizimet e dhunës Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sot u ballafaqua me ata të cilët e përgjakën dhe tentuan ta vrasin, më 2
Valverde: Qëllimi ynë ishte që të ktheheshim tek fitorja pas dy barazimeve të njëpasnjëshme Ernesto Valverde thotë se fitorja 2-0 e Barcelonës ndaj Eibar ishte një ndeshje shumë e vështirë. "Ka pasur shumë ten
Ky është qëllimi i Immobiles për këtë sezon me Lazion Ciro Imobile është duke shkëlqyer edhe në vitin e tij të dytë të skuadra romake e Lazios. Sulmuesi i Lazios, Ciro Imm
Apple e konfirmon se i ngadalëson qëllimisht iPhone-t e vjetër Gjiganti amerikan i teknologjisë pranoi se ngadalëson qëllimisht performancën e pajisjeve të saj të vjetra, por mohoi se
Grekët ia arrijnë qëllimit me ndihmën e Ramës: Të tjera varreza greke në Shqipëri Negociatat mes palës shqiptare dhe asaj greke në Kretë kanë dhënë rezultatin e parë: Ndërtimin e varrezave të tjera të u
Basha sulmon Ramën për kryeprokurorin: Po dhunon Kushtetutën Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar sërish në lidhje me zgjedhjen e kryeprokurorit të ri nga maxhoranca. Basha tha
Tentohet të përdhunohet një vajzë në Gostivar Dje në orët e para të mëngjesit në rrugën “Braqa Ginovski” në Gostivar është sulmuar një vajzë me iniciale E.G (21) nga