999 rezultate për

pyet

Arditi bën pyetje të sikletshme për gruan që ka vuajtur nga burri dhe fisi i saj (VIDEO) Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej
Skënder Gjinushi flet si pornostar: Gazetare, je e eksituar (VIDEO) Skënder Gjinushi, kandidati i vetëm në garë, është zgjedhur sot Kryetar i Akademisë së Shkencave të Shqipërisë. Në vo
Haradinaj pyetet për 200 mijë eurot e Kadri Veselit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media, ka folur edhe për skandalin e fundi
"Fol Edi!" Tre pyetje për Edi Ramën nga Artan Fuga Artan Fuga ka reaguar sërisht përsa i përket reformës së Akademisë së Shkencave e për këtë i drejtohet kryeministrit Ram
Asambleisti i LDK pyetet nga Prokuroria Speciale Asamblist i LDK-së në Suharekë – Bashkim Ndrecaj, e ka përfunduar sot intervistimin nga Prokuroria e Specializuar në Hag
Rama u ndërpret pyetjet gazetarëve para zyrtarëve të BE, mbyllet konferenca Kryeministri Edi Rama nuk i ka lejuar gazetarët që të pyesin zyrtarët e BE në ceremoninë për prezantimin e operacionit t
Avokati flet për marrjen në pyetje të Dakos, thotë se ka pirë kafe me prokurorin Avokati i njohur Genc Gjokutaj ka dhënë detaje të rëndësishme nga thirrja e Vangjush Dakos në Prokurori, ku edhe ka bërë
Me Dakon ishte vetëm fillimi, këta janë personat e tjerë që do të pyeten në prokurori Pas marrjes në pyetje në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për disa orë të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, organ
10 veshje që i japin përgjigje pyetjes "Çfarë do vesh sot?!" (FOTO LAJM) Edhe pse dielli duhet të ishte në kupë të qiellit, moti ka surprizuar dhe ditët e nxheta duket se janë larg. E në di
Kroos ka një përgjigje epike kur pyet nëse dëshrion që Mbappe ti bashkohet Realit Reali po përgatitet për ndyshime të rëndësishme gjatë afatit kalimtar të verës dhe një objektivat është edhe francezi Ky
Gramoz Ruçi nxehet me gazetarët: Na lini të llafosemi (VIDEO) Deputetët socialistë kanë filluar tashmë të flasim sa më pak në media.Këtë gjë e ka konfirmuar sot edhe Gramoz Ruçi i c
Rrëfehet i burgosuri, a po i vret "Mafia e Burgjeve" shqiptarët në Greqi? Shtypi grek e etiketon “Mafia e Burgjeve” atë që po ndodh në Greqi me të burgosurit shqiptarë. Në muajt e parë të këtij
Pyetjet “serioze” që nuk po i bëhen Kryeministrit Nga Herion Mesi Kryeministri i vendit tim e shikon popullin opozitar si popullin e destinuar që të vuajë përgjat
Loredana ende vazhdon të bëjë bujë në Zvicër, pyetet edhe një ministër kosovar Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka gjatë qëndrimit të tij në Zvicër ka dhënë dy intervistave për mediumet zv
Gazetarja serbe rrëfen si reagoi Rama kur i tregoi tre gishtat Kryeministri Edi Rama dha një intervistë për televizionin serb "Pink TV" duke theksuar se rajoni duhet të heqë dorë nga
Dëmtohet Strakosha, finalja e Kupës së Italisë në pikëpyetje Thomas Strakosha nuk ka arritur t’ia dalë për ndeshjen që Lazio luan nesër ndaj Cagliarit në transfertë, duke qenë se ka
Ky gjest i Hazard kur pyetet nëse do qendrojë tek Chelsea shkakton panik tek tifozët (VIDEO) Eden Hazard i ka tronditur tifozët e Chelseat me reagimin e tij kur është pyetur rreth të ardhmes së tij në Stamford Bri
Thaçi dhe Haradinaj dalin bashkë në konferencë, si reaguan ndaj pyetjes mbi qendrimet (VIDEO) Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj kanë mbajtur një konferencë të përbas
Djali gjen të dashurën duke i vjedhur sper*ën pas seksit dhe ka 4 pyetje (FOTO LAJM) Një i ri i shqetësuar ka bërë një pyetje të çuditshme në Reddit duke i çuditur jo pak ndjekësit. Personi shprehet i shqe
Solskjaer zbulon të ardhmen Pogba, ka një pikpyetje Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka bërë me dije se Paul Pogba do të qëndrojë te "djajtë" edhe sezoni