999 rezultate për

putin

"Martohu me mua", vajza propozon Putin në sy të të gjithëve (VIDEO) Gjatë një bisede me qytetarët e Ivanovos, presidenti rus Vladimir Putin morri një propozim për martesë nga prej vajze të
Mami 31-vjeçare, kush është biondja bukuroshe që ruan Putin (FOTO LAJM) Një 31-vjeçare, e martuar dhe nëna e një fëmije, është shpallur gruaja më e bukur në Gardën Kombëtare të Rusisë. Ajo ësh
Jep dorëheqjen kryeministri i Rusisë Kryeministri rus Dmitri Medvedev dhe qeveria e tij kanë dhënë dorëheqjen. Medvedev e njoftoi këtë, duke përmendur nen
Merkel te Putini, dy liderët dakordohen për Iranin Kancelarja gjermane Angela Merkel përsëriti të shtunën thirrjen drejtuar të gjitha palëve që respektojnë marrëveshjen bë
Parashikimet e frikshme për 2020-n: Trumpi me tumor, Putinin do pësojë atentat Baba Vanga, gruaja bullgare që njihet gjithashtu si “Nostradamusi i Ballkanit” ka bërë disa parashikime të tmerrshme sa
Identifikohen me emra të rremë dhe nuk dihet nëse jetojnë, kush janë dy vajzat e Putinit Vladimir Vladimirovich Putin, është presidenti i Rusisë që nga viti 2012 duke mbajtur këtë post që nga 2000 deri në 2008
Putin larg nga prototipi i 007-ës për nga teknologjia e fundit (FOTO LAJM) Mund të ketë qenë edhe një agjent i aftë në shërbimet sekrete ruse, por Vladimir Putin është larg nga prototipi i 007-ës
Pse Putini ende përdor Windows XP e vjetëruar? Presidenti rus Vladimir Putin duket se ende përdor sistemin operativ Windows XP i cili ka kohë që ka dalur nga përdorimi
Do spiunonte Kosovën, arrestohet miku i ngushtë i Putin Policia e Kosovës ka arrestuar gjatë ditës së djeshme Andrey Kondrashov, i njohur si një nga njerëzit e afër të presiden
Mami 31-vjeçare, kush është biondja bukuroshe që ruan Putin (FOTO LAJM) Një 31-vjeçare, e martuar dhe nëna e një fëmije, është shpallur gruaja më e bukur në Gardën Kombëtare të Rusisë. Ajo ësh
Ftesa ruse: Zaev i përgjigjet prerë Putin, Rama ende në heshtje Bashkimi Ekonomik Euroazian (EAEU) u ka bërë një ftesë anëtarësimi Shqipërisë dhe Maqedonisë, pasi dy shtetet morën përg
DETAJET/ Putin e dinte që negociatat për Shqipërinë nuk do të hapeshin? Një muaj përpara se Bashkimi Europian të mbyllte derën për negociatat, në zyrat e Ministrisë se Jashmte erdhi një ofertë
Putin i dha Mbretit të Arabisë dhuratën e veçantë, por nuk shkoi çdo gjë vaj (FOTO LAJM) Presidenti i Rusisë Putin ka bërë një vizitë në Arabinë Saudite në uadër të një marrëveshjeje tregtare, i dhuroi Mbretit
Incident në momentin kur Putin i bën një dhuratë të veçantë Mbretit Salman (VIDEO) Gjatë vizitës së tij në Arabinë Saudite ku pritet të lidhen një mori marrëveshjes tregtare, Presidenti i Rusisë Putin i
Me armë gjahu dhe mes malit, si e festoi Putin ditëlindjen e 67 Me rastin e ditëlindjes së tij të 67, presidenti rus, Vladimir Putin ka publikuar imazhe të tij në Siberi ndërsa i lejon
Putin futet në lojën për dialogun Kosovë-Serbi Analisti serb dhe njohësi i rrethanave politike në Ballkanin Perëndimor, Dusan Janjic, ka paralajmëruar se mund të ketë
Lëvizja fatale e Serbisë drejt Rusisë: Pse Putini i mbështet kundër Kosovës “Brukselit nuk i pëlqen fakti që Serbia qëndron e hipur mbi dy kuaj”, ky është konstatimi që nxjerr një prej gazetave më
"Terrorist nuk jam unë, por Putin", Gjykata e Durrësit merr vendim për rusin e ISIS Gjykata e Durrësit ka vendosur ekstradimin e shtetasit ru Rasul Milsaves cili u arrestua disa kohë më parë në vendin ton
Putin refuzon vizën senatorit amerikan Rusia i refuzoi vizën senatorit amerikan, Ron Johnson, i cili do të udhëtonte në këtë vend në kuadër të një delegacioni
2 dekada nga "sundimi" i Putin (FOTO LAJM) 20 vite më parë, presidenti rus Boris Yeltsin emëroi kryeministrin e tij të katërt në më pak se 18 muaj. Ai ishte Vladim