999 rezultate për

puno

Policia i tërhoqi zvarrë në protestë, nis hetim për 17 organizatorët Policia e Tiranës shpërndau dy tubime të paligjshme të zhvilluara ditën e djeshme në rrugën “Abdi Toptani dhe në bulevar
Listës së të prekurve i shtohen dhe katër punonjës të bashkisë Gjirokastër Numrit të të infektuare me koronavirus i shtohen dhe katër persona nga qyteti i Gjirokastrës. Tre prej personave të p
Incidenti i sikletshëm me çantën e Mbretëreshës, rrëfehet ish-punonjësja e Obamës (FOTO LAJM) Familja e famshme e Mbretërisë së Bashkuar ka rregulla, ndonjëherë edhe të çuditshme, mirëpo jo të gjithëve u rastis që
Qindra kontakte në ditë, punonjësi i OSHE infektohet me COVID-19 Mes personave të infektuar me koronavirus në Durrës është edhe një punonjës i OSHEE. Për këtë arsye rreth orës 12:00
Rrëfimi befasues i shqiptarit që punon si zhigolo: Kalova natën me zonjën, më dha 500 euro Një rrëfim i pazakontë është bërë në studion Shqipëria Live po nga një shqiptar që punon si zhigolo. Ilir Pjetërnikaj në
Punonjësja kishte këputje trupi, kollë dhe temperaturë, kjo ishte përgjigja e tamponit Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 347 testime për të dyshuar të prekur me Covid19 nga të cilat janë konfirmuar 67 rast
Humb jetën nga COVID-19 punonjësi i postës Shoqata Sindikale e Punëtorëve të Postës së Kosovës ka bërë të ditur se një punëtor i Postës së Kosovës, XH.C, ka vdekur
Ndërron jetë minatori në minierën e Bulqizës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë. Një minator ka humbur jetën teksa punonte në një minierë n
Nëna e njërit punonte në ministri, shtrohen në pediatri dy fëmijë të prekur nga COVID-19 Në spitalin e Pediatrisë që janë shtruar dy fëmijë me COVID-19, rreth moshës 2-vjeçare. Ndërkohë mësohet se mamaja e një
Grushtoi shtetasin e prangosur, merret vendimi për policin "gangster" (VIDEO) Pak orë pas bërjes publike të videos ku një efektiv policie qëllonte me shkelma e grushte një shtetas i cili ishte në pr
Mbyllet fasoneria në Vlorë, 5 punonjëse dalin pozitive me koronavirus Një fasoneri këpucësh në Vlorë është mbyllur ditën e sotme nga Ishsh pasi pak ditë më parë 5 punonjëse të saj kanë rezul
Njihuni me nënë Xhilen, 110 vjeçaren që ende qëndis dhe punon (FOTO LAJM) Kjo që po shihni në foto është nënë Xhilja me një histori të ashtëzakonshme teksa afron 110 vjetori i lindjes së saj.
Dhunoi vajzën dhe nuk iu bind policisë, babai 60 vjeçar e pëson keq Policia e Krujës ka arrestuar një 60-vjeçar, pasi akuzohet se ka dhunuar vajzën e tij. Gj. K., banues në fshatin Zal
Infektohet me koronavirus punonjësja e afërt me Ramën? Një punonjëse e Kryeministrisë mësohet të jetë infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për punonjësen me iniciale I.Sh,
Pëllumb Pipero habit me deklaratën e fundit: Të rinjtë e prekur të punojnë por pa hequr maskën Duke u ndalur te asimptomatikët, Pipero bëri deklaratën befasuese, për të cilën tha se mund të mos gëzojë mbështetjen e
Rama shikon, Ahmetaj punon: "Tigri" përvesh mëngët e merr lopatën në dorë (FOTO LAJM) Ministri e Rindërtimit, Arben Ahmetaj bashkë me kryeministrin Rama kanë marrë pjesë në një takim në shkollën 9-vjeçare d
Infektohet me COVID-19 punonjësja në Gjykatën e Apelit në Shkodër ISHP njoftoi për 6 raste të reja me koronavirus sot në Shkodër duke e çuar në 116 numrin total të të sëmurëve aktivë në
Punonjësi i një kompanie security gjendet pa jetë në aksin Tiranë-Durrës Punonjësi i një kompanie security është gjetur në trotuar pa shenja jete. Referuar informacionit paraprak të policisë
Bashkia e Lezhës në alarm, punonjësja del pozitive me COVID-19 Bashkia e Lezhës rrezikon të kthehet në një vatër e re COVID-19 për shkak se një punonjëse ka rezultuar e infektuar.
Infektohen me koronavirus një punonjës në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit Një punonjës i sallës operative në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet se bë