999 rezultate për

prostituta

Shfrytëzonte prostituta dhe shiste kokainë,kapet ish-lojtari i Kombëtares Shfrytëzonte femra për prostitucion dhe shpërndante lëndë narkotike në lokalet e natës në qytetin bregdetar, arrestohet
Ofronte prostituta me 50 euro, kapet “mat” trafikanti nga Durrësi Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 38-vjeçar nga Durrësi që shfrytëzonte femra për prostitucion kundrejt një pages
“Bëjmë miliona kur fiton Milani dhe Interi”, dy prostitutat e Milanos i nxjerrin të gjitha sheshit Dy vajza të cilat thonë se janë rumune kanë pranuar të flasin për herë të parë për profesionin e tyre si prostitutë.
Ish banori i BB i çjerr maskën VIP-eve të Instagramit: "Prostituta të lira" Algen Nikolla, djali nga Lezha, gjatë qëndrimit të tij në “BB4” shfaqi karakterin e tij shumë të veçantë dhe të drej
Siguronte prostitutat për klientet, kapet "mat" 60-vjeçarja Rolanda Një 60-vjeçare është arrestuar nga policia pasi akuzohet se siguronte kliente për ushtrim prostitucioni duke vënë në dis
Përdhunoi 3 shqiptare e i ktheu në prostituta, dënohet me burg 31-vjeçari Një 31-vjeçar shqiptar është dënuar nga Gjykata e Landit në Frankfurt me 7 vite burg për akuzat e rënda: përdhunim, marr
Rrëfehet prostituta: Fitoj 4 milion lekë në muaj nga seksi online Vetëm pak ditë policia arrestoi 7 vajza të cilat punonin si prostitute online si dhe çiftin burrë e grua të cilët i mena
Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë Pesë vajzat e ndaluara të mërkurën si pjesë e një rrjetit të prostitucionit virtual janë zbërthyer para hetuesve. “AB
Tmerr i shoferëve dhe mik i pronarëve të parkingjeve, ky është polici rrugor që drejtonte rrjetin e prostitutave në Tiranë Janë zbardhur sëfundmi përgjimet e telefonit të ish-efektivit të Policisë Rrugore të Tiranës, Elton Shtrepi i cili është
"Do një shoku im taksi o k...", zbardhen përgjimet e policit në rrjetin e prostitutave të luksit Prokuroria e Tiranës përfundoi para dy ditësh hetimet për një grup prostitucioni, duke çuar në gjykatë për gjykim 28 per
Prostituta shqiptarë u bën “gropën” policëve italianë, por e pëson keq Në Brescia të Italisë një 32 vjeçare shqiptare ka rënë në prangat e policisë, mëngjesin e sotëm rreth orës 7:00. Edhe ps
Prostitutat VIP në Tiranë, në kërkim pronari i hotelit Prokuroria e Tiranës ka dërguar për gjykim 28 persona të akuzuar për përfshirjen në një rrjet të gjerë prostitucioni, të
Prostitutat e luksit, ja se si i kalonte polici i rrugores në postblloqet Prokuroria e Tiranës tregon tri episode të ndryshme sesi u zbulua rrjeti i prostitutave që dërgoheshin në hotele me taks
"200 euro njëherë", si funksiononte rrjeti i prostitutave të policit rrugor në Tiranë Zbardhen detaje nga dosja e prokurorise se Tiranës, e cila dërgon për gjykim 28 persona të akuzuar për përfshirjen në nj
Prokuroria plotëson dosjen e policit rrugor që kishte rrjet prostitutash Zbardhen detaje nga dosja e prokurorise se Tiranës, e cila dërgon për gjykim 28 persona të akuzuar për përfshirjen në nj
Prostitutat në Serbi ofrojnë publikisht shërbime seksi (FOTO LAJM) Gjatë këtyre javëve, tema më interesante, e cila edhe u plasua në publik, ka të bëjë me prostitucionin rrugor në Krushev
Prostitutat shqiptare në luftë për mbijetesë Vajzat shqiptare dhe rumune shfrytëzohet si prostituta rrugëve të Italisë, saqë ka arrit një pikë ku dhe është ndërtuar
Lajthisin prostitutat shqiptare, veprimet e tyre lënë pa fjalë italianët Në zonën e njohur si “Borgo Vittoria”, në Itali, prostituta bëjnë seks në ambiente publike. Kjo sjellje e prostitutave g
Ishte kthyer në “makth” për prostitutat në Itali, kapet në Lezhë shqiptari Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës, pasi autoritetet italiane e kishin shpallur në kërkim për shfrytëzim
Dhunoi prostitutën e mitur, por ja si e pëson shqiptari në Itali Një 25-vjeçar shqiptar, i cili jetonte pa dokumenta në Itali është arrestuar nga policia e vendit fqinj, shkruan sosteni