999 rezultate për

programin

Thaçi sulmon Ali Ahmetin: U ka sjellë shqiptarëve vetëm dhunë, gjak, varre e burgje Lideri i partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi, gjatë një tubimi që mbajti mbrëmë në Dobërdoll, prezentoi programin
Dita e gjashtë e fushatës zgjedhore, ja programi i partive për sot Sot është dita e gjashtë e fushatës zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të cilat do të mbahen më 11 dhjet
LLOTARIA AMERIKANE/ Jeni familje me fëmijë? Ja si të realizoni aplikimin Ka nisur sot java e fundit e aplikimeve për Lotarinë DV-2017 e cila do të mbyl let të martën, më 7 nëntor 2016, në orën
Ja si do të quhet partia e re e Ben Blushit “Lista” quhet partia që do të krijojë ish-deputeti i PS Ben Blushi dhe deputetja Mimoza Hafizi. Liderët e kësaj partie k
Aksidentohet Presidenti i Zvicrës Makina zyrtare me të cilën udhëtonte Presidenti i Zvicrës, Johann Schneider-Amman, në mbrëmjen e të premtes ka pësuar nj
Ekzekutohet shkencëtari bërthamor iranian Një shkencëtar bërthamor iranian i cili është marrë me forcë nga CIA, është ekzekutuar. Lajmin e ka bërë të ditur mam
Ermal Mamaqi fillon punë në TV Klan Drejtori i Përgjithshëm i Televizionit Klan, Aleksandër Frangaj, ka mbyllur gjatë paradites së sotme marrëveshjen 3 vjeç
Shekerinska: LSDM mbështetë çdo protestë të partive shqiptare Nënkryetarja e LSDM-së, Radmilla Shekerinska në përballjen që kishte me Ziadin Selen e LR-PDSH-së, në programin ”200”, n
BDI prezanton para Odës Ekonomike Veriperëndimore draft-programin 2016-2020 (FOTO LAJM) Sot Bashkimi Demokratik për Integrim realizoi takim me Përfaqësuesit e Odës Ekonomike Veriperëndimore dhe me biznesmenë
Pacolli: AKR nuk do të bëjë pjesë në ndonjë koalicion Aleanca Kosova e Re nuk do të bëjë pjesë në ndonjë koalicioni në vend. Kryetari i kësaj partie, Behgjet Pacolli, në l
Arrestimi i shqiptarit vërteton skandalin e përgjimeve të NSA-së Përpara tre vitesh Agjencia Kombëtare e Sigurisë në SHBA - NSA u vu në qendër të kritikave nga ana e EduarD Snowden i ci
BDI prezanton projektet e realizuara në komunat e Pollogut Sot në qendrën e kulturë në Tetovë në ora 18:00, degët e BDI-së në rrafsh të Pollogut raportojnë për projektet e realizu
Tre ministrat shqiptarë nënshkruajnë Programin e Përbashkët Arsimor Tre ministrat shqiptare te Arsimit, ai Republikës së Maqedonisë, Abdilaqim Ademi, i Republikës së Shqipërisë, Lindita NI
Ahmetaj: Kemi hapur 200 mijë vende të reja pune Ministri i Zhvillimit Ekonomik dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj, i pranishqëm në panelin me përfaqësues të biznesit habit
Dekriminalizimi, Bylykbashi letër Kuvendit Partia Demokratike përmes kryetar i komisionit për dekriminalizimin, Oerd Bylykbashit i është drejtuar për herë të dytë
Fino: S'ka nevojë të bëhen ndryshime në qeveri Bashkim Fino ka deklaruar se kabineti po përmbush si duhet programin qeverisës dhe se nuk ka nevojë për ndryshime në të.
Nis lotaria amerikane/ Çfarë duhet të dini dhe si të aplikoni? Më 2 tetor do të hapen aplikimet për lotarinë amerikane DV 2017. Gjithçka është gati dhe pritet vetëm konfirmimi zyrtar
Timberlake me djalin (FOTO LAJM) Për Justin Timberlake, ardhja në jetë e djalit ishte gjëja më e mrekullueshme që i kishte ndodhur në jetë. 34 vjeçari is
De Biasi beson: Do të jemi në Europian Pavarësisht humbjes dramatike me Portugalinë, Gianni De Biasi beson se Shqipëria ka ende shanse të kualifikohet në Euro
Portugalia ndryshon programin e stërvitjes Portuglia ka vendosur të ndryshojë stadiumin ku do të zhvillojë stërvitjen e fundit. Stafi teknik i skuadrës ka preferua