999 rezultate për

profesionale

HOROSKOPI/ Boll fajësuat të tjerët, kjo shenjë të kthejë gishtin nga vetja Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 2 shkurt 2019. Dashi Në momentet që jeni nervoz, ju bezdis edhe vetja juaj.
HOROSKOPI/ Një ditë kaotike, sfera sentimentale dhe profesionale e kësaj shenje është në rrezik Dashi: Gjatë kësaj të mërkure të lindurit e kësaj shenje do të jenë të dominuar nga një ndjesi nervozizmi në të gjith
HOROSKOPI/ Lijini mënjanë polemikat, kjo ditë do të jetë e mbushur me sfida Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 23 janar 2018. Dashi Kjo e mërkurë do i gjejë të lindurit e kësaj shenje,
HOROSKOPI/ Shmangni diskutimet në çift dhe familje, këtë shenjë e pret një “stuhi” Ky është horoskopi për ditën e premte, 18 janar 2018. Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të
HOROSKOPI/ Jeni lodhur shumë këtë javë, por diçka e mirë ju pret Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 12 janar 2018. Dashi Më në fund do mund të përfitoni nga ndikimi i favorshë
HOROSKOPI/ Nuk është koha për të harxhuar para, kjo shenjë të kursejë Ky është horoskopi për ditën e martë, 8 janar 2018. Dashi Duhet të jeni luftarakë tej mase gjatë kësaj dite. Paras
HOROSKOPI/ Kjo është shenja më e pafat e ditës së sotme Ky është horoskopi për ditën e diel, 6 janar 2018. Dashi Do të jetoni një ditë “pastrimi” sa i takon tensioneve ne
HOROSKOPI/ Mos e lini punën pas dore, rreziku që kanoset Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 5 janar 2018. Dashi Duhet të vazhdoni të ndiqni një rrugëtim të cilin duhet
Nganjëherë fati buzëqesh në fund, lexoni suprizat e fundvitit DASHI 21. mars - 20. prill Të lindurit e kësaj shenje do të jenë tejet të tensionuar dhe nervoz, si pasojë e ditëve neg
HOROSKOPI/ Sot janë Krishtlindjet, çfarë i pret shenjat DASHI: Do të jeni nën ndikimin negativ të yjeve dhe të një periudhe nën ritmin e duhur. Rrezikoni që të përfshiheni
HOROSKOPI/ Një fundjavë plot sherre, kjo shenjë të ruhet Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 22 dhjetor 2018. Dashi Do të jeni nën ndikimin e planetit të Hënës gjatë gj
Si do ta keni fatin ditën e enjte Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje për ditën e en
Marotta zyrtarisht te Interi Giusepe Marotta është zyrtarisht drejtori sportiv më i Interit. Në fakt kishte prej 2 muajsh që flitej por vetëm sot në
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të përmbahet, xhelozia do t’ju sjellë një krizë në çift Ky është horoskopi për ditën e martë, 11 dhjetor 2018. Dashi Do të kaloni një ditë mjaft të komplikuar dhe tension
HOROSKOPI/ Përmirësime të ndjeshme, kjo është shenja më me fat e kësaj dite Ky është horoskopi për ditën e hënë, 10 dhjetor 2018. Dashi Duhet të mendoheni mirë lidhur me një vendim i cili do
Këto shenja të kenë kujdes me fatin për sot Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Do t
HOROSKOPI/ Kjo shenjë do të harrojë stresin e ditëve paraardhëse, gëzohuni Dashi: Të lindurit e kësaj shenje, do të përfshihen në një periudhë tejet pozitive në të gjitha aspektet e jetës, si
HOROSKOPI/ Tensione në fushën e ndenjave, kjo shenjë të ruhet më shumë Ky është horoskopi për ditën e diel, 2 dhjetor 2018. Dashi Prania e Hënës do të jetë e ndjeshme dhe ndikimi i saj do
HOROSKOPI/ Mundësi të mëdha për dashuri dhe karrierë, kjo është shenja me fat Ky është horoskopi për ditën e enjte, 29 nëntor 2018. Dashi Do t’iu duhet të zgjidhni konflikte të mundshme të bre
HOROSKOPI/ Tensione pafund, këto janë dy shenjat më me pak fat Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 24 nëntor 2018. Dashi Ju pret një ditë e mbushur me tensione të akumuluar