999 rezultate për

prodhuesit

Bllokohet rruga nga prodhuesit e patates Dhjetëra prodhues të patates, në shenjë pakënaqësie ndaj mos mbështetjes së tyre nga Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimi
Buka me ambalazh letre Prodhuesit e bukës duhet të fillojnë të shesin bukën e ambalazhuar në letër dhe jo në plastikë. Kjo gjë është kërkuar ng
Prodhuesit e bukës: Të shmangen abuzimet me peshën e bukës Prodhuesit e bukës i kërkojnë intitucioneve përkatëse standartizimin e këtij produkti i cili sipas tyre do sjellë shmang
2012, Audi parashikon një vit të vështirë Drejtori Ekzekutiv i prodhuesit gjerman të veturave, Audi, Rupert Stadler parashikon që viti 2012 të jetë më i vështirë
KASH: Heqja e TVSH dëmton prodhuesit vendas Një nga pikat e platformës së deklaruar nga Partia Socialiste që kishte të bënte më hejen e TVSH për prodhimet bujqësore
Vetëvendosje: Duaje prodhimin e vendit Lëvizja Vetëvendosje mbajti sot një konferencë për media, ku lançua fushatën “Duaje Tënden”, me qëllim të mbrojtjes dhe
Windows 8, pranverën e ardhshme? Nëse raportet janë të besueshme, Microsoft mund të nisë versionin e ardhshëm të sistemit të saj operativ prodhuesve në p
iPhone gjithnjë e më i shtrenjtë Sipas hulumtimit të kompanisë "Asymco", iPhone është gjithnjë e më i shtrenjtë. Në të vërtetë, hulumtimi ka treguar se ç
Prodhuesit e duhanit bllokuan kufirin me Greqinë Disa qindra prodhues të duhanit në Maqedoni e kanë bllokuar sot kufirin me Greqinë, në shenjë proteste për çmimet e cakt
Prodhuesit e Blackberry-t ofrojn tabletën e re Playbook Kompania kanadeze Research in Motin Ltd (kërkim në vazhdimësi), që ka krijuar Blackberry smartphone, ka vendosur të krij