999 rezultate për

probleme

Lajm i madh për tifozët e Juventusit, Sarri: Ronaldo nuk ka më probleme me gjurin Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, i ka siguruar tifozët e bardhezinjve se sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo është
Probleme në mbrojtje, Guardiola kërkon Skiriniar te City Drejtuesit e skuadrës angleze raportohet se janë duke punuar që ta sjellin Skrinarin në Angli, qysh në afatin kalimtar t
Krizë me bashkëshortin? Manjola Nallbani vendos të flasë hapur E ftuar puntatën e sotme në emisionin “E diell” ishte këngëtarja e njohur Manjola Nallbani, e cila gjatë bisedës në stud
Dëbora po pushton zonat malore, ARRSH: Qarkullohet pa zinxhirë! Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se reshjet e dëborës vijojnë të bien në zonat malore. ARRSH njofton se në të
Shqipëria përfshihet nga acari dhe bora, ARSH bën njoftimin e rëndësishëm Viti 2020 solli me vete dhe ulje drastike të temperaturave. Mjegull, reshje bore dhe temperatura nën zero pritet të n
Man City pa shumë probleme kalon skudrën modeste angleze (VIDEO) Manchester City ka fituar me rezultat 4-1 kundër inferiorëve të skuadrës së vogël angleze Port Vale. City pati pak vësht
Problemet mes VV dhe LDK për qeverinë e re, Kurti: Skenari me i keq i mundshëm janë zgjedhjet e reja (VIDEO) Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti në një intervistë për emisionin "360 gradë" në RTV Ora foli edhe për mosma
Capello: Ibrahimovic nuk zgjidh problemet e Milanit Fabio Capello ka folur mbi merkaton e klubeve italiane. Trajneri gjatë analizës së tij u shpreh se Juventus duhet të ket
Pas polemikave për fituesin, reagon ashpër Gena (FOTO LAJM) Ditët pas Festivalit të Kengës në RTSH kanë qenë mjaft të ngarkuara për shkak të akuzave të forta për manipulim të pikëv
Nis dëbora në Kukës! Fshatrat probleme me qarkullimin (VIDEO) Dëbora e parë ka nisur në vend. Në Kukës raportohet të kenë nisur problemet e para pas dëborës që ka nisur. Qyteti i
Ikona e futbollit brazilian falimenton ekonomikisht Legjenda e futbollit botëror Kafu përjetoi 2019 si vitin më të mallkuar të jetës së tij. Ish-2 herë kampioni i botës
Deti 8 ballë nga moti i keq, probleme në lundrimin e trageteve në Durrës Moti i keq që ka përfshirë gjirin e Durrësit ka shkaktuar probleme në aktivitetin portual dhe vonesa në lundrime, ndërs
Probleme me shëndetin, bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth dërgohet në spital (FOTO LAJM) Princi Philip, bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth II është dërguar në spital me urgjencë. Lajmin e ka bërë të dit
Riza: Lerda solli probleme, Demi mos t’u lërë dorë të lirë trajnerëve Florian Riza, specialist futbolli, i ftuar si zakonisht në emisionin “Pressing” në ABC News, analizoi sfidat e kësaj jav
Alarm: Larg domateve nëse vuani nga këto sëmundje Domatja njihet si perime me vlera të shumta ushqyese dhe gjen konsumim në çdo stinë të vitit Nëse e konsumoni atë në
Gattuso "presion" lojtarëve të Napolit: Do ju hyj në kokë Trajneri Gennaro Gattuso i ka bërë thirrje Napolit t’i zgjidhë të gjitha problemet e tjera në klub, në mënyrë që të gjit
Të gjitha problemet që shkakton soda e bukës në aparatin tretës Shumë njerëz e mbështesin bikarbonatin e natriumit, ose sodën, si një trajtim të efektshëm për problemet e aparatit tret
Problemet në zemër dhe martesa me aktoren superseksi, jeta e Artetas që pritet ta drejtojë Arsenalin (FOTO LAJM) Mikel Arteta është kandidati favorit për ta drejtuar Arsenalin, pasi drejtori menaxhues Vinai Venkatesham dhe shefi nego
Kundër paketës së Ramës, Çipa: Po kërcënohet fjala e lirë Kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë, Aleksandër Çipa, tha se ligjet e paketës anti-shpifje janë një kërcërnim për fja
Harrojini problemet shëndetësore, Merkel sërish gruaja me e fuqishme në botë Edhe pse së fundmi ka ngjallur shumë dyshime për shkak të gjendjes së saj shëndetësore, revista "Forbes" ka vënë në krye