999 rezultate për

probleme

Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë s
5 dhimbje shqetësuese që ju bëjnë të mendoni se keni probleme me dhëmbët Këto janë dhimbjet që na bëjnë të mendojmë se shkaktarë është dhëmbi por në fakt ka të bëjë me pjesë tjera të trupit.
Meta takohet me delegacionin e Venecias: Kemi probleme me korrupsionin dhe krimin e organizuar Presidenti i Republikës Ilir Meta është takuar ditën e sotme me delegacionin e Komisionit të Venecia në lidhje me emërim
Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës Prokurori i Tiranës Adnand Xhelili u shkarkua nga detyra nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK). Kjo për shkak të
Vijon periudha e lodhjes, kjo shenjë do të ketë probleme në punë Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot pasion. Venusi në shenjë ju garanton fat në dashuri dhe një ngarkesë të
Stuhia "Ciara" godet Britaninë, pezullohen 200 fluturime (FOTO LAJM) Qindra fluturime janë anuluar në Britani, ndërsa vendi pritet të goditet nga stuhia më e fortë në 7 vitet e fundit që do
Zidane flet për problemet e Barcelonës dhe transferimin e Mbappe Zinedine Zidane ka folur për problemet që po kalon Barcelona dhe mundësinë e transferimit të Kylian Mbappe në "Santiaago
Tërmeti zhyt 26 mijë njerëz në varfëri, 43 % e popullatës se prekur probleme me depresionin Tërmeti i 26 nëntorit e ka thelluar edhe me tej nivelin e varfërisë në zonat e prekura. Sipas përllogaritjeve të qeveris
Dëbora në qarkun e Elbasanit, akset me probleme Reshje intensive bore zbardhin Elbasanin. Gjate mesnates, por edhe mengjesin e sotem ne kete qark ka pasur reshje debore
Melasa, diamanti i zi që zgjidh dhjetëra probleme shëndetësore Melasa është një lëng i trashë, i errët, i nxjerrë gjatë procesit të rafinimit të kallam sheqerit. Ai përmban nivele të
Pioli me "dhimbje koke", Ibra dhe Kjaer në dyshim për ndeshjen ndaj Veronës Me ardhjen e Ibrahimovic, Milani ka pasur një ecuri pozitive duke regjistruar pesë fitore në pesë ndeshjet e fundit.
Duart larg nga celulari i partnerit, do t'i shkaktoni probleme psikologjike Studimet tregojnë se 34% e grave dhe 62% e burrave kontrollojnë herë pas here celularin e partnerit të tyre. Dhe arsyeja
Helikopteri i Kobe Bryant kishte probleme serioze: 3 gjërat që i munguan CNN raporton se "Sikorsky S-76", helikopteri me të cilin u aksidentua Kobe Bryant nuk kishte një sistem terreni dhe para
Vuçiç mund të kishte fatin e Kobe Bryant, helikopteri i tij shfaq probleme në ajër (VIDEO) Aleksandër Vuçiç, presidenti i Serbisë sot për pak sa nuk është përfshirë në një incident ajror. Helikopteri me të ci
Capello shpërthen ndaj Juves: S’ka fantazi, në mbrojtje ka probleme Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, në opinionin e tij për rrjetin “Sky Sport” ka mbetur shumë i zhgënjyer nga fan
Thanë se mbeten miq, Ermal Mamaqi kritikon publikisht filmin e Besit: Kishte probleme (VIDEO) Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit", përveç filmit të tij më të ri "I Love Tropoja", ka folur edhe p
Milani harron problemet e fazës së parë, kuqezinjtë triumfojnë ndaj Brescias (VIDEO) Milani duket se ka lënë pas problemet e fazës së parë, shkruan Albeu.com. Kuqezinjtë kanë regjistruar fitoren e 3 ra
Starova në studion e "Pressing": Kukësi pa gjak, Partizani me plot probleme Sulejman Starova mendon se duhet parë mirë lufta për titull e nuk mund të thuhet që tani se ka një favorit për trofeun n
Mos e injoroni për asnjë moment, barku i fryrë mund të fshehë këto 3 probleme serioze 10% deri 30% e popullsisë vuan nga fryrja. Problemet me tretjen, menstruacionet, kapsllëku dhe alergjitë ushqimore janë
Probleme me gjumin, çfarë duhet të bëni që të flini qetë dhe të zgjoheni plot energji Gjumi është një mekanizëm cerebral ende tërësisht i qartë. Ka persona që nuk arrijnë të flenë, të tjerë që i zë gjumi pë